Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

'Według informatorów "Super Expressu" o. Rydzyk planował też zrezygnować z transmisji z niedzielnego V Marszu w Obronie Wolności i Demokracji, najważniejszej i największej imprezy PiS od czasu zakończenia kampanii wyborczej. Ostatecznie miał go przekonać jeden z najbliższych współpracowników prezesa. To jednak nie koniec wojny: w tym tygodniu celem ataku mediów z Torunia ma zostać rząd Beaty Szydo – podaje "SE".'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonczy się pewnie tym, że Kaczyński i Rydz się pokłócą (przypominam np. jak Rydzyk nazwał naszą śp. Pierwszą Damę "czarownica, która powinna poddać się eutanazji"), ale i tak do siebie wrócą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do szczęscia Polsce potrzeba tylko jeszcze dyktatury kleru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnieliscie o Macierewiczu o 6 rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek cafe
Beata Czuma do Krystyny Pawłowicz: Mój Tata "jadł ośmiorniczki" w więzieniach komunistycznych ["Jak Tata wyszedł z więzienia, został aresztowany znów przez sędziego Kryże (późniejszy wiceminister PIS)" - pisze Beata Czuma, córka byłego ministra sprawiedliwości, w odpowiedzi na wpis Krystyny Pawłowicz o "resortowej dziatwie" na marszu KOD.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Ponieważ zostałam nazwana "resortową dziatwą", "najgorszym sortem Polaków", "komunistką i złodziejką" przez prezesa PiS i posłankę Pawłowicz, ujawniam w jakim resorcie moja rodzina pracowała i gdzie ośmiorniczki jadła. Mój Tata jadł ośmiorniczki w więzieniach komunistycznych, gdzie po aresztowaniu w 1970 r. spędził 7 lat. Prokurator żądał dla niego kary śmierci. Przeżyłam 48 rewizji w domu, będąc dzieckiem. Czasem nie mieliśmy co jeść. Mama została z trójką małych dzieci. Jak Tata wyszedł z więzienia, został przez sędziego Kryże (późniejszy wiceminister PIS) aresztowany ...] cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd [aresztowany na 3 miesiące w 1980 r. za zorganizowanie manifestacji, potem zaangażował się w tworzenie Solidarności i w stanie wojennym znowu na 2 lata został internowany. Wyszedł z internowania jako ostatni. W sumie jako młody człowiek spędził w więzieniach 10 lat, jego kariera jako prawnika i historyka (skończył dwa fakultety na dwóch uniwersytetach) była skończona. Mój dziadek Ignacy Czuma był posłem na Sejm w przedwojennej Polsce, jednym z autorów konstytucji kwietniowej z 1935 r. ] cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd [Został najpierw uwięziony przez Niemców w 1939 r., a potem przesiedział w więzieniach stalinowskich kilka lat. Brat dziadka, Walerian Czuma, dowodził obroną Warszawy w 1939 r. Mogłabym tak dalej wymieniać, bo historia mojej rodziny to nieustanna walka o niepodległość Polski. Jestem dumna z tego i nie odbierze mi tej dumy ani pani Pawłowicz ani pan Kaczyński obrzucając mnie inwektywami. Szumowiny wylądują na śmietnisku historii, a prawda zwycięży]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powszechnie wiadomo to PiS komuchami nie gardzi, ale to muszą byc komuchy z PiSu i szafa gra. A jest ich w tej partii skolko ugodno :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj Beata Szydło dała głos i w specjalnym przemówieniu transmitowanym w telewizji, nie powiedziała nic nowego, bo jak wiadomo za zawłaszczanie TK , winę ponosi oczywiście PO :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szydło m.in. powiedziała, że PO ' i "grupy ściśle związane z jej rządami" "histerycznie" nie mogą pogodzić się z utratą władzy, a wcześniej "chciały z TK uczynić ostatni bastion obrony własnego interesu". - Złamali Konstytucję, powołali sędziów z politycznego nadania - wyjaśniała.' x Czyżby ? A jak to bylo kiedy w 2007 r PiS przegrał wybory ? PiSowski prezydent Lechu Kaczyński obraził sie na Polaków, przez kilka tygodni nie dawał znaku życia, bo jego brat Jar nie wygrał wyborow i musial oddać władzę. Lechu K. powiedzial wprost, że będzie rzucał kłody pod nogi premierowi Tuskowi.Więc kto tak naprawde nie mógł się pogodzić z wynikami wyborow !? PAMIĘTAMY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac marsz Polakow w sobote 12 grudnia br zabolał :P I dobrze. Nie rozumiem dlaczego zawłaszczenie TK przez PiS, jest konieczne do realizacji rozdawniczych planów? Czy zamontowanie PiSowskich marionetek ma zwiększyć praworządność? Przeciez PiS ma 37% w Sejmie i samodzielne rządzi. Więc praktycznie nie ma ŻADNYCH PRZESZKÓD do realizacji swoich obietnic wyborczych. CZEKAMY rządźcie ! Ale nie dostaliście większości konstytucyjnej i wara wam od konstytucyjnego ładu! ps Jak historia uczy partyjniactwo jest złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NORMALNEMU rządowi daje się zwyczajowo 100 dni, ale nie dla rządu, który już w pierwszych dniach łamie prawo z perfidna premedytacją w stopniu, który zmusza do wyjścia na ulicę dziesiątki tysięcy Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
histeria to jest raczej w PiS-e , bo część elektoratu ta rozsądniejsza widzi co się dzieje i ucieka. więc co niektorzy aparatczycy PiSu zaczynają szamotać się, jak pies na krótkim łańcuch prezesa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ust szydło padły jak to zwykle półprawdy, kłamstwa i kłamstwa absolutne ... :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W demokratycznym państwie : nie kwestionuje się prawomocnych wyroków sądów, tylko się je wykonuje, nie proceduje się ustaw byle szybko, nocam i nie odbiera sie prawo głosu posłom opozycji, prezydent RP nie zaprzysięga członków ważnych gremium po północy, byle tylko zdążyć do rana stworzyć fakt dokonany, prezydent RP nie "wyręcza" sądów ułaskawiając kolesiów. Ale o tym już przedstawicielka "lepszego sortu Polaków" woli nie pamiętać , a jakże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie lemingi.Waszej PO już praktycznie nie ma a z nowoczesnego Ryśka są tylko jaja w Internecie.Przegraliscie .A na deser Macierewicz uwolni zbiór zastrzeżony IPN. Dowiemy się o kapusiach celebrytach i tzw dziennikarzach.Będzie wycie ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak donoszą media Pis bierze się za kuratoria oświaty. PiS zamierza wymienić kuratorów we wszystkich województwach. Nawet te stanowiska upartyjniono. Czasy PRLu wracają :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dosyć partyjniactwa, a mialo byc tak pieknie. na stanowiskach kompetentne osoby , a jest syf i malaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mamy wyniki sondażu z 15.12.br dla SE. Sonadż przeprowadzony przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych wynika, że Prawo i Sprawiedliwość nie jest już liderem. Niespodziewanie, choć na pewno będąca na fali, na pierwsze miejsce wskoczyła Nowoczesna z wynikiem 30,9 proc. Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, na PiS Kaczyńskiego zagłosowałoby 27,3 % pytanych. Na miejscu 3 PO z wynikiem 14,4 % Kukiz 7,9 % >>> Po miesiącu rządów PiSu poparcie szybuje w dół i mnie to nie dziwi. Jest powtórka z rządów PiSu i ich IV RP Polacy mają dosyc awantur i klotni oraz nieprzestrzegania prawa przez PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiSowi po chyba 7-krotnych przegranych wyborach wreszcie udalo się zdobyć wladzę, ale aby ją sprawować zaś i utrzymać - trzeba mieć kadry. I to nie marksistowsko-leninowskie... To juz nie te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na PiS głosowali również ci, ktorzy chcieli pokazac PO czerwona kartke i im uswiadomic , że wladza nie jest dana na zawsze. Głosowali na Pis mimo ostrzeżeń, że nie podpala się Polski dla udowodnienia PO, że zawiodła i postawili na swoim. Szkoda, że nie słuchali przed wyborami mądrzejszych od siebie, którzy ostrzegali przed tym co PiS teraz wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nikt tak pięknie nie potrafi zaplątać się we własne nogi jak PIS w górę serca WIOSNA NASZA! precz z państwem Pislamskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 16:16Po miesiącu rządów PiSu poparcie szybuje w dół i mnie to nie dziwi. Jest powtórka z rządów PiSu i ich IV RP Polacy mają dosyc awantur i klotni oraz nieprzestrzegania prawa przez PiS. x W jaki sposób i w którym momencie jest łamane prawo przez PIS? Masz jakieś podejrzenia lub dowód to zgłoś to do prokuratury. A jak tylko powtarzasz propagandzistów z polskojęzycznych mediów to stawiasz się w grupie ludzi, którzy nie umieja samodzielnie mysleć i powtarzają to co gdzies usłyszą lub przeczytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wyborami Jaruś Czarus zwany tez Smerfem Ważniakiem nawet nie przypuszczal, ze taka partia jak "Nowoczesna"wejdzie do Sejmu. Jednak rowniez normalni ludzie nie przewidywali, ze PiSowcy w miesiac roztrwonią caly stan posiadania, a "Nowoczesna" zajmie pierwsze miejsce. Poparcie dla Nowoczesnej Petru, a nie PO mnie nie dziwi, bo PO śpi snem nieprzerywanym od kwietnia 2010 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> Mówisz i masz, chociaz dziwie cię, że nie wiesz ;) W demokratycznym państwie : nie kwestionuje się prawomocnych wyroków sądów, tylko się je wykonuje, nie proceduje się ustaw byle szybko, nocami i nie odbiera sie prawo głosu posłom opozycji, prezydent RP nie zaprzysięga członków ważnych gremium po północy, byle tylko zdążyć do rana stworzyć fakt dokonany, prezydent RP nie "wyręcza" sądów ułaskawiając kolesiów. Ale o tym już przedstawicielka "lepszego sortu Polaków" woli nie pamiętać , a jakże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczor to niekwestionowany mistrz swiata w burzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×