Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość gość
Więcej ... http://natemat.pl/169221,der-spiegel-mocno-o-kaczynskim-i-demonstracjach-kod-wychodza-na-ulice-aby-walczyc-o-wolnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyński chce Polski > PRLu-bis, tv Trwam i Republiki bo takim ludem 'prostym ludem" łatwiej rządzić Smutne to, że grabarzowi polskiej wolności i demokracji, realizatorowi Putinowskich celów wierzy tyle ludzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brukselę interesuje już nie tylko stan TK i mediów. KE bierze pod lupę zakusy PiS na wycinkę Puszczy Białowieskiej ' W związku z chaosem informacyjnym wokół zagrożenia wycinką w Puszczy Białowieskiej, unijny komisarz ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa Karmenu Vella, poinformował, że będzie monitorował działania rządu w sprawie ochrony tego wyjątkowego w Europie miejsca.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
' kontrowersje budzi informacja o tym, że dyrekcja Lasów Państwowych planuje wyciąć w Puszczy Białowieskiej aż 400 tys. drzew. Oburzeni tym pomysłem są ekolodzy, którzy nie godzą się na pozbawienie tego wyjątkowego lasu naprawdę pokaźnej części drzewostanu. Część drzew już poszła pod ostrza pił. "Nie wiem, o co tu chodzi, ale skala wycinki jest porażająca. Od 30 lat tu bywam i czegoś takiego nie widziałem" - donosił niedawno dziennikarz Paweł Prus. Wiedzy na ten temat zaprzeczył jednak kilka dni temu minister środowiska, Jan Szyszko. – Ja nie wiem, aby zwiększono etap pozyskania drewna – oznajmił polityk Prawa i Sprawiedliwości.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek obecnego rzadu do ochrony przyrody nalepiej obrazuje wybranie ignoranta i myśliwego na ministra srodowiska.... ps Zniszczenie Doliny Rospudy to był równiez pomysl byłego ministra Szyszki w poprzednim rządzie PiSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absmak
Szyszko widocznie nie wie, że: PRZYRODA bez człowieka może istnieć, a CZŁOWIEK bez przyrody NIE ! To już wiedza dzieci w szkole podstawowej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Szyszce ciągle głośno. Minister środowiska krytykuje swojego poprzednika za to, że spoty uczące dzieci segregowania odpadów przy okazji promują gender. Chodzi o akcję informacyjną z udziałem szefa kuchni Wojciecha Amaro i krytyka kulinarnego Macieja Nowaka, który jest zadeklarowanym homoseksualistą.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny wybór, minister środowiska PiSu BMW, jest ZA niszczeniem środowiska ! Ręce opadają !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny wybór, minister środowiska PiSu BMW, jest ZA niszczeniem środowiska ! Ręce opadają !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepny chory człowieczek na stanowisku, ale najważniejsze, że katoli od o. Tedi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy tak mocny głos Kościoła. Abp Gądecki: W Polsce doszedł do głosu chory nacjonalizm 'Gądecki ostro skomentował niepokojącą sytuację. – W Polsce doszedł do głosu chory nacjonalizm, który uważa, że szacunek dla kraju wyraża się w nienawiści do obcych. To ludzie, którzy zagubili swoją tożsamość – powiedział swoim gościom. Zaznaczył też, że nie przestanie namawiać parafii Wielkopolski, by otwierały się na uchodźców. Odniósł się również do problemów osób bezdomnych. – Jesteśmy chrześcijanami, musimy wychodzić do tych, których los potraktował niesprawiedliwie – przekonywał. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze spoleczenstwo sie obudzi i zauwazy ,ze takie rządy jakie funduje nam PiS nie prowadzą do niczego dobrego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe 'Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar spotkał się z metropolitą poznańskim, by rozmawiać o bezdomnych i uchodźcach. Niektórzy obcokrajowcy mówili, że nie czują się w Polsce bezpiecznie. Napisaliśmy, że zdaniem abp. Stanisława Gądeckiego w Polsce doszedł do głosu chory nacjonalizm. Rzecznik kurii twierdzi, że to manipulacja.' x Cały tekst: http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,19526040,kuria-slowa-abp-gadeckiego-o-chorym-nacjonalizmie-w-polsce.html#ixzz3yB2C73PV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Jeszcze w sobotę późnym wieczorem na stronie internetowej Konferencji Episkopatu Polski pojawiło się oświadczenie rzecznika kurii poznańskiej ks. Macieja Szczepaniaka. Jego zdaniem "Wyborcza" i TVN zmanipulowały wypowiedź abp. Gądeckiego, która została wyrwana z kontekstu.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cytowane przez media stwierdzenie było odpowiedzią abp. Gądeckiego na wypowiedź Syryjczyka, który żalił się, że nie czuje się bezpieczny na ulicach Poznania. Abp Gądecki nie mówił, że mamy w Polsce do czynienia z chorym nacjonalizmem, ale że atak na obcokrajowca świadczy o chorym nacjonalizmie i zagubieniu tożsamości" - czytamy w oświadczeniu kurii. Ks. Szczepaniak dodaje też, że podczas dyskusji abp Gądecki zaznaczył, że jego zdaniem Polacy nie są ksenofobiczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mamy wisienkę na torcie Biedny Gądecki musi sie rakiem wycofywać przed presją 'swoich', chociąz prostymi słowami wyrazil prostą prawdę. A przecież Jezus jest Bogiem wszystkich. :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja naiwniak prawie uwierzyłem, ze nastąpiła pozytywna zmiana w kk. "Ks. Szczepaniak dodaje też, że podczas dyskusji abp Gądecki zaznaczył, że jego zdaniem Polacy nie są ksenofobiczni". Pewnie księżulo nie rozumie tego słowa, bo przecież inaczej byłoby to wierutne łgarstwo czyli grzech!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, kuria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[Futra z norek i szynszyli na demonstracjach KOD? Internet śmieje się z polityków PiS • Internet śmieje się ze słów polityków PiS • Zasugerowali oni, że demonstracje KOD nie są przejawem buntu społecznego • Powód? Bo biorą w nich udział ludzie w futrach ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O uczestnikach manifestacji KOD w programie "Kawa na ławę" w TVP Info Joachim Brudziński. '- Demonstracja robią na mnie wrażenie. Te demonstracje pokazują, że demokracja ma się świetnie. Młodzi zamiast siedzieć w starbuniu na kawce czy, jak sami mówią, siedzieć przed kompem, wyszli na ulice, starsi mogą wyjść w swoich futrach z szynszyli czy innych zwierzątek, które kiedyś biegały po lesie i poskakać na mrozie. Demokracja w Polsce ma się znakomicie - stwierdził polityk PiS.' Użytkownicy Twittera zareagowali natychmiast. >>> Przyganial kocioł garnkowi. Brudziński to wyjątkowy duren i cham. Mamy zimę niedojdo Pisowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobotę odbyły się kolejne manifestacje Komitetu Obrony Demokracji m.in. w Gdańsku, Wrocławiu, Opolu, Krakowie, Kielcach, Poznaniu i Warszawie. Ludzie wyszli na ulice także w kilku miastach europejskich (m.in. w Brukseli). Uczestnicy protestowali przeciwko wprowadzanym przez rząd PiS zmianom związanym z Trybunałem Konstytucyjnym i z mediami publicznymi. I to nie podoba się PiSowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej niech Brudziński policzy ile pań w PiSie nie ma futer ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam futra z szynszyli, nie mam leśniczówki z lasem i widokiem na jezioro za 20 tys, nie mam obstawy która kosztuje 2 mln zl rocznie, nie mam kilku domów i majątku wycenianego na kilkadziesiąt baniek jak bankster obecny wicepremier , nie mam na koncie w Luksemburgu kilkudziesięciu baniek, ktore wytransferowano ze SKOKów. Nie woza mnie limuzyna za 600 tys wyposażona w lodówkę i tv satelitarne. Nie mam w zwyczaju każdemu zaglądać do kieszeni. Ale arogancja i obluda takich ludzi jak Bredzinski powoduje ze mam pewność ze wezmę udział w nastepnych demonstracjach KODu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kuluarach sejmowych szeptano, że Brudziński spodobał się prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu bardziej niż Marcinkiewicz, dlatego że nie ma parcia na medialny rozgłos. Być może wiemy, dlaczego nie chciał medialnego szumu wokół siebie. Prawdopodobnie bał się, że ktoś rozpozna w nim dawnego łobuza z Zespołu Szkół Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu. Brudzińskiego koledzy nazywali Jojo. – Jojo wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed budynkiem szkoły – mówi w rozmowie z nami ówczesny wicedyrektor szkoły i przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. – Matka poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Jojo okradł jej syna, który zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu. W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy uczniów i wypisany z internatu. Hinc żałuje, że po roku dał Brudzińskiemu jeszcze raz szansę i przyjął go z powrotem. Mówi, że po tym, jak Brudziński wrócił do szkoły, wielu uczniów zgłaszało pretensje, że taki łobuz został zrehabilitowany przez dyrekcję. Twierdzili, że kradzież na torach to nie jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się Jojo. Niektórzy uczniowie donosili na przykład, że przed wpadką jeździł specjalnie kilkadziesiąt kilometrów pociągiem, aż do Wolina, aby na tej trasie okradać młodszych mieszkańców internatu. Wicedyrektor szkoły nie przeprowadził dochodzenia w tej sprawie, ponieważ Brudziński już raz poniósł karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prawi" ludzie z całego kraju (tzw. PIS) "katolicy" w pełnej krasie, lekceważą i obrażają wszystkich, za nic mają prawo, "ciemny" lud to kupi, mam nadzieję, że nie, i że szybko się ten cyrk w wykonaniu tej sekty skończy. Potrafię skakac njie tylko w futrze. JOJO pamietaj sobie, zło czynione innym zawsze powraca i to ze zdwojoną siłą. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pycha i arogancja waadzy PiSu, dzielenie i napuszczanie ludzi na siebie, szydzenie wyśmiewanie się z obywateli , wmawianie, że demonstracje KOD sa platne itd. itp. Dosyć tego ! Jakoś nie widzę autokarów z gornikami ani innego importu na potrzebę chwili. Rozna płeć, różny wiek, rozny przekroj społeczny obywateli. I to wszystko w szynszylach i to wszystko oderwane od koryta? No chyba Jojo zaczął lewitować skoro jego postrzeganie rzeczywistości wygląda tak a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×