Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość gość
.."W Toruńskim Raju,w cieniu,za stołem Siedzieli sobie Diabeł z Aniołem... Diabeł dłoń oparł na czarcim berle Anioł przyglądał się pięknej perle. Hej, Panie Anioł - Diabeł zagadał Orbanizujem ? - To dobra rada Wkrótce mój Diable będzie po sprawie Będzie Budapeszt w kraju , w Warszawie... Nie będą w Unii rządu rozliczać I nakazywać , drogę wytyczać... Toruńskie jabłka , bardzo ciekawe cicho szepnęły ąve, ave. Urzędy ważne swoim rozdałem Zmieniłem media, powyrzucałem Tych którzy byli gorszego sortu Wtyczki wepchnąłem w każdym z resortów Więc teraz pora by Rada Święta Dała mi fotel Nadprezydenta. Będę potęgą na własnej scenie I w jedną nockę wszystko odmienię Moje pomniki, moje ulice Moje tablice i miesięcznice Zakaz pochodów dla jakichś KODów Obywatele w służbie narodu... Sądy podległe mojej ocenie Jak mnie zawiodą w try miga zmienię Nie będą robić nas już w balona... Mnie z twą pomocą nikt nie pokona. Diablisko ślepia wlepił w fontannę Odsunął krzesło,zapiął sutannę Rzekł - mój Aniele,roboty wiele Ale skończymy w jedną niedzielę... Dasz im srebrniki, ustaną krzyki My posłuchamy naszej muzyki. Już moje biesy palą ognisko Nasza jest władza, nasze jest wszystko. Anioł rozwinął swoje skrzydełka Frunął... Ruszyła święta jasełka... A czarty w kotły smołę wlewają I do ogniska drew dokładają. Tylko toruńskie jabłuszka z drzewa wstydem rumiane przestały śpiewać..." :-D/z netu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że lewacka zaraza dalej infekuje w najlepsze, mimo temu wszystkiemu, co można zobaczyć na zachodzie Europy. Czy wy na prawdę nie macie własnego rozumu, tacy ślepi jesteście. A może uważacie ten kretynizm za modny i chcecie być "na top-ie" ? PO wcisnęło Polsce muzułmańskich bojowników ( bo taka jest prawdziwa nazwa tych niby "uchodźców" ) Gdyby nie zmiana władzy, to już mielibyśmy tutaj to co jest w Niemczech, Francji i Szwecji. Nie jestem katolikiem. Jestem ateistą. Ale widzę co się dzieje na świecie. Nadużywanie słów tolerancja i miłosierdzie. Rasizm działający tylko w jedną stronę. To, że Polska jest takim zaściankowym, nietolerancyjnym krajem Nas przed tym ratuje. To przywiązanie do religii ( kłamliwej jak każda inna ), ta niechęć do innych ... Jest jak niewidzialny mur na granicy. Nowy papież próbuje niszczyć Kościół od środka. Lewactwo, takie jak Wy pomaga ten mur niszczyć.Spytam się ... po co? Za spokojnie się tu żyje. Za mało gwałtów i rozbojów? Nikt was tu nie trzyma, wyjeżdżajcie do Niemiec. Zaraz pewnie jakiś lewaczek podleci i powie, że Polacy też gwałcą, że pełno księży pedofilów. Tak, to prawda. Tyle, że ci księża pedofile nie idą do posługi z powołania, tylko właśnie z takich dewiacji. A to, że wśród Polaków są gwałciciele, nie znaczy, że musimy ich przyjmować jeszcze więcej. Bo idąc taką lewacką ideologią, trzeba by wszystkie więzienia opróżnić, bo po co zamykać kryminalistów, skoro zawsze paru i tak jest na wolności ... Was ... wszystkich lewaków, nie powinno nazywać się ludźmi. Wy nie macie żadnego rozumu, żadnej zdolności dedukcji czy przewidywania konsekwencji swoich czynów. Jesteście tylko tępymi workami mięsa i kości. Trudno, PiS wygrał, odwalcie się od nich i dajcie im działać. PiS nie jest dobrą partią. Złodziei i kretynów jest w niej, jak w każdej innej. Ale wreszcie utną się niemiecki sznurki. Bo przynajmniej rząd będzie samodzielny, a nie jak marionetka w rękach Merkelowej. 100.000 razy bardziej wolę zagorzały katolicyzm w każdym kraju ( który nie propaguje gwałtów i mordowania ) niż Regularną Armię Muzułmańską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek  cafe
Cena za odwrócenie się od PiS? Poznański Klub Gazety Polskiej linkuje do strony lustrującej prof. Staniszkis [Politycy PiS oraz popierające ich środowiska niejednokrotnie pokazywali, jaką bronią zamierzają walczyć z tymi, którzy krytykują "za bardzo", a co gorsza – są po przeciwnej strony barykady, mimo że wcześniej popierali partię rządzącą. Odkąd prof. Jadwiga Staniszkis odwróciła się od władzy, dosięgają ją"lustracyjne śledztwa". Poznański Klub Gazety Polskiej zna nawet stronę, na której znajdziemy masę szczegółowych informacji o współpracy socjolog z SB. Na dowód agenturalnej przeszłości Staniszkis klub zamieścił na swoim profilu na Facebooku link do "kwitów" na profesor, które znaleźć można na stronie internetowej lustracja.net.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek  cafe
Więcej ... http://natemat.pl/169357,cena-za-odwrocenie-sie-od-pis-poznanski-klub-gazety-polskiej-linkuje-do-strony-lustrujacej-prof-staniszkis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek cafe
Czy wolno podawać dane osobowe kogokolwiek ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS uważa, że jak się kogos chce uderzyc to kij zawsze się znajdzie. Tak postępuja Prawi i Sprawiedliwi katolicy :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy powrót do PRLu i to do lat 50, 60-tych czyli stalinowsko - gomułkowskie metody. A co będzie jak Ziobro 1-szy szeryf będzie ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj >>> oooo rety, a tak w domu oprócz ciebie, wszyscy zdrowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj o godz. 21,50 ostatni odcinek programu "Tomasz Lis na żywo" w TVP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to idę oglądać program Lisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absmak
Prezydent Duda i przeszczepy [Prezydent Andrzej Duda podpisał deklarację, że gotów jest oddać po śmierci swoje narządy, by uratować życie innym. Tym podpisem wprawił w zdumienie swoich wyborców : „Hola, hola, panie Prezydencie. Co pan wyprawia?”]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... [od razu mi się przypomniała zima 2007 roku i wyprowadzenie ze szpitala – w obstawie oraz kajdankach – doktora G. Był wówczas jednym z najsprawniejszych w Polsce kardiologów przeszczepiających serca. Andrzej Duda był wtedy wiceministrem sprawiedliwości. Jego szef, minister Zbigniew Ziobro, zorganizował tę słynną konferencję prasową, na której opowiadał o zatrzymaniu doktora tak, jakby to był największy sukces w historii organów ścigania. Aura podejrzeń, że w transplantologii nie ma czystych zasad, że lekarze, to skorumpowani „łowcy narządów”, spowodowała radykalny spadek liczby przeszczepów.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudus ma juz tyle minusow na swoim koncie, że dla poklasku przed kamerami złożył swój podpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wątpliwości co to szczerych intencji PAD ps Jarek dal mu kota do potrzymania i podpisał ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii formalnej. Nikt nie musi dawać zgody, trzeba zgłosić do centralnego rejestru niezgodę. ps Niewiele mu to pomoże, zdaje sie, że ludzie już sie poznali na Dudusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieważne gesty bo w nastepnych wyborach i tak wyborcy mu pokażą gest... Kozakiewicza :-D ps niech naprawi to co do tej pory spie/przył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absmak
Prezydent SMS-em zaprasza posłów PiS do Pałacu. Kaczyński też przyjdzie? 'Andrzej Duda po raz pierwszy od czasu objęcia urzędu zaprosił do Pałacu Prezydenckiego posłów i senatorów PiS. Spotkanie ma się odbyć w środę wieczorem – dowiedział się „Newsweek”. Cel spotkania jest nieznany, parlamentarzyści PiS dowiedzieli się o zaproszeniu z SMS-ów rozesłanych przez Kancelarię Prezydenta' >> Ciekawe jak zareaguje prezes Jarosław Zbawpolskę na zaproszenie sms-em ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janda o Pawłowicz: ta kobieta ma klimakterium [Nie ośmieliłabym się jednak tak zachowywać. Przypuszczam, że ta kobieta ma klimakterium w ostrym stadium. I ja to znam: uderzenia gorąca, nieopanowane ruchy. Tylko ja na to biorę plastry. Jeżeli na Polskę ma wpływać klimakterium Krystyny Pawłowicz, to ja przepraszam. Niepotrzebnie się śmieję, właściwie wcale mnie to wszystko nie śmieszy, ja się zwyczajnie zaczynam bać.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchając Dudusia i Beci Pleci bez trudu można dojść do wniosku, ze dostaliśmy się w szpony PiSlamistów, gdzie kłamstwo goni kłamstwo i dobrze się ma bezprawie. Kiedyś się mówiło TELEWIZJA KŁAMIE. Teraz trzeba mówić ,ze obecna władza kłamie na każdym kroku w sposób bezczelny i przerażający tak jak było za czasów stalinowsko-gomulkowskich. Te rządy sa nie do zniesienia dla normalnych ludzi. Również dla artystów takich jak pani Janda. Doskonale rozumiem Jandy żal i rozgoryczenie, a jednocześnie podziwiam jej odwagę. Przez ostatnie lata żyliśmy w normalnej Polsce mimo błędów i fatalnych pomyłek rządzących. Jednak to nie była ruina jak próbował nam PiS wmawiac na każdym kroku, to był raj w porównaniu do tego nowego, do tej "DOBREJ ZMIANY", która nas boleśnie dotyka. Miał wczoraj racje Cimoszewicz (w programie Lisa) twierdząc, ze tylko sami Polacy mogą spowodować zmiany i powrót do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absmak dziś Prezydent SMS-em zaprasza posłów PiS do Pałacu. Kaczyński też przyjdzie? > A Tedi z Torunia tez dostał sms-owe zaproszenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absmak dziś xxx Kaczyński ten to dopiero przechodzi andropauzę od kilku lat i to w stadium bardzo ostrym do kwadratu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy się spodziewać, że Janda będzie teraz szykanowana, a odpowiednie służby już szukają teczki, bo jak chce się w kogoś uderzyć to kij zawsze się znajdzie :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trybunał Konstytucyjny. Kto chce zawrzeć kompromis z prezydentem Andrzejem Dudą? 'Prezydent jest gotów zaprzysiąc jednego z trzech sędziów TK, których wybór przez poprzedni Sejm Trybunał Konstytucyjny uznał za zgodny z konstytucją.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Na początku lutego przyjadą do Polski przedstawiciele Komisji Weneckiej przy Radzie Europy, by zbadać zarzuty złamania konstytucji i prawa przez prezydenta i większość parlamentarną w działaniach wobec Trybunału Konstytucyjnego. Na jej werdykt, który będzie znany w marcu, czeka Komisja Europejska, która wszczęła wobec Polski procedurę kontroli praworządności.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej ... http://wyborcza.pl/1,75478,19539226,trybunal-konstytucyjny-kto-chce-zawrzec-kompromis-z-prezydentem.html#BoxGWImg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×