Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Kaczynski moze Dude odwolac. To nie jest tak ze mu nie moze nic zrobic. > bzdury dziecinko mowisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, gdyby biskup chwalił PiS to byłoby ok, a jeżeli burakom prawdę powiedział to znaczy, że za bardzo się wtrąca do polityki. ciekawe czemu tego nie mówią o bufonie z Torunia? :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duszek cafe dziś x To się poPiSała pRezydentowa , nie do wiary Bóg jej rozum odebrał ? Przed Kaczorem chciała zabłysnąć ?! Była jedna Marionetka, a teraz są dwie . Obciachowa para :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, kto sieje wiatr zbiera ... gwizdy. To będzie prezydentura obciachu już na zawsze :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumie kum
gość wczoraj X To prawda. Niedawno mało znany, dziś zaczyna być o nim głośno, a dla niektórych mieszkańców Opolszczyzny biskup Andrzej Czaja wręcz staje się bohaterem. Biskup krytykuje rządy PiSu, a jak wiemy niewiele jest takich głosów w Kościele. Biskup mowi wprost: "O ile PO deptało czy sprzedawało pewne wartości, to mam wrażenie, że teraz niektórzy ludzie z PiS u depczą ludzką godność i w ogóle się nie liczą z tym, co człowiek myśli, jakie ma pragnienia, potrzeby i - przede wszystkim - jakie ma prawa" – to jego głośne słowa, o których pisze opolski "Gość Niedzielny", i które natychmiast zostały zauważone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, takie przestrogi biskupa Czaji na nic się zdają bo w Polsce mamy już klasyczny przykład SOJUSZU OŁTARZA Z TRONEM!!! Rozpolitykowani biskupi z ePiSkopatu weszli w romans z żądnymi za wszelka cenę waaadzy miernymi politykami i wspólnie niszczą polską praworządność, rozgrabiają Polskę i chca wyrwać nasz kraj z UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Sejm nie przyjął wniosku od odrzucenie projektu komitetu "Stop aborcji". Oznacza to, że ustawa całkowicie zakazująca aborcji trafi do prac w komisji. Dotychczas tak radykalne projekty zmiany prawa aborcyjnego były od razu odrzucane przez Sejm. Z kolei projekt "Ratujmy kobiety", liberalizujący prawo aborcyjne, został odrzucony. Oznacza to, że w Sejmie pozostanie tylko projekt zakazujący aborcji.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może kara śmierci za gwałt!!! Wtedy będzie mniej gwałtów i nie będzie aborcji z tego tytułu. Czas zacząć karać przestępców, a nie niewinne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precz z PiSowskimi hipokrytami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzub
13 katotalibów z PO głosowało za, 2 z Nowoczesnej i prawie cały PSL. Nazwiska zapamiętamy :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie więcej dzieci na śmietniku, nieuleczalnie chorych bez pomocy, więcej tragedii kobiet. Brawo partia rządząca. Dajecie radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzołzaaa
Chcieli mieć ludzie rządy PiS, to mają. Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej, obniżenie poziomu edukacji w szkołach. Polska w ruinie :( ((( No i czeka nas KOLEJNE CHORE PRAWO, kobieta, która poroni, może trafić za kraty. A ponieważ Polska ma najlepszą opiekę medyczną na świecie, strategia KARAĆ, a nie POMAGAĆ jest kolejnym naszym NARODOWYM ZWYCIĘSTWEM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katolifat Wolski
- Towarzysze, źle się dzieje. Prasę mamy złą. Wyciągają nam nepotyzm, niekompetencję, chciwość, korupcję... - Trzeba coś z tym zrobić, czymś ich zająć. - Racja! Szybko, wracamy do tematu aborcji! - O, właśnie! I tych, no, jak im tam było? Związków partnerskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie w średniowieczu :( ((( ps czy takie uregulowanie będzie zgodne z Konstytucja ? przecież godzi w wolność człowieka! ciekawe co na to strażnik Konstytucji???!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAKON PiS pierwszego kawalera RP niejakiego Jarosława Zbawpolskę dziś w Sejmie klepnął rękami swoich wyznawców to co im narzucił ePiSkopat. Oj dziś będą hulanki i swawole zakrapiane mocnym winem mszalnym w Biskupich Pałacach. Od dziś już stało się jasne kto naprawdę rządzi Polską. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Posłowie odrzucili w piątek projekt liberalizujący przepisy aborcyjne przygotowany przez komitet "Ratujmy kobiety". Większość posłów poparła wniosek o odrzucenie projektu komitetu "Ratujmy kobiety" zgłoszony przez PSL. Głosowało za nim 230 posłów, 173 było przeciwko, 15 posłów wstrzymało się od głosu. Przed głosowaniem Ryszard Terlecki (PiS) podkreślił, że podczas kampanii wyborczej PiS zobowiązał się wobec wyborców, "że żaden obywatelski projekt nie trafi do kosza tylko trafi do dalszego procedowania". "Zamierzamy tej obietnicy dotrzymać bez względu na to, że radykalnie nie zgadzamy się z projektem, który teraz będzie procedowany" - powiedział. Zaznaczył, że w klubie nie będzie dyscypliny głosowania. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaczka dziwaczka
Zapamiętamy posłów, którzy KOBIETOM pokazali środkowy palec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu pisowska blokada 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blokada trwa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avedis
PiS odrzuciło projekt obywatelski, chociaż obiecywało tego nie robić. Tłumaczenie? Sala w śmiech x http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114884,20735890.html?i=0 x Czekamy za ustawą o Ochronie RODZINY i zakazie rozwodów, rowniez koscielnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek cafe
PiS zapewniało przez całą kampanię, że nie będzie odrzucało projektów obywatelskich w pierwszym czytaniu. Właśnie to zrobiło. I to w niezwykle delikatnej sprawie. Sejm odrzucił projekt ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne. Podpisy pod nimi zebrano w ramach akcji "Ratujmy Kobiety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tego do dalszych prac skierowano również projekt zaostrzający procedury in vitro, zgłoszony przez posła niezrzeszonego Jana Klawitera wybranego z list PiS i podpisany przez posłów Kukiz '15. Faktycznie odbiera on większości par możliwość starania się o dziecko z użyciem tej metody leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haracz dla kk za wygrane wybory PiSu musimy wszyscy spłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PANIE zanim oddadzą głos w nastepnych wyborach niech sie dobrze zastanowią na kogo glosują ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 września przed sejmem odbył się tzw. Czarny Protest. To wyraz sprzeciwu wobec próby zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Media donoszą: ["Pan nie wie, jak to jest panicznie bać się decyzji jednego człowieka!". Po tym poście o prof. Chazanie dostaje setki maili Czy my naprawdę żyjemy w XXI wieku? - mówi Anna Grzybowska, dziennikarka, która jednym postem na Facebooku wywołała burzę. Szpital na Madalińskiego nie chce komentować sprawy. Anna Grzybowska, dziennikarka, która w Szpitalu im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego urodziła syna, w dniu jego 12-stych urodzin postanowiła podzielić się swoją historią.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd///["Za swoje grzechy trzeba płacić!" - Wzięło mnie na wspominki, nie spodziewałam się takiego odzewu! Wydawało mi się, że historia jest dość neutralna, okazało się, że wywołała burzę - opowiada. Anna 20 września opisała to, co przeżyła 12 lat temu. Podkreśla na każdym kroku, że gdyby nie rozsądek innych lekarzy oraz jej własna determinacja, mogłaby stracić syna. - Dyrektorem Szpitala na Madalińskiego był 12 lat temu niejaki Chazan. Profesor. Nie trawiłam suk****na - zaczyna opowieść. - Od początku wiadomo było, że będę miała cesarkę, bo inaczej Wojtka nie urodzę. Przyłazi Chazan:]// cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd/// [Przyłazi Chazan: - Co, pani redaktor? Myśli pani, że będzie miała pani jakieś specjalne traktowanie, tak? Poród siłami natury jest najlepszy i dla pani i dla dziecka. Dzieci rodzone przez cesarkę nie mają więzi z matką. Pani zdaje się jest po rozwodzie, a dziecko jest innego ojca, tak? Za swoje grzechy trzeba płacić! Dwa dni później wpadła do mnie przyjaciółka, też dziennikarka. Przytargała mi pieczonego kurczaka, żebym z głodu nie umarła. Wbijam zęby w drób - Chazan na obchodzie. - No to co? Nadal upiera się pani przy cesarce? No, ja tu widzę, ze niektórzy koledzy tez sądzą, że to jedyne wyjście. Ja znam inne - zgodnie z naturą i tym, co kobiety robią od setek lat! To jest wbrew przykazaniom!]/// cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd/// [W tym momencie odzywa się moja przyjaciółka: - Witam, panie doktorze! Ta skrobanka, którą pan mi zrobił, była naprawdę genialna! Poznaje mnie pan? Dwa lata temu... Warto było zapłacić. Nigdy więcej nie usłyszałam o porodzie "siłami natury", a Chazan omijał mnie jak morowe powietrze. Anna, jak pisze, nigdy tego Chazanowi nie daruje. - Nie ma pan zielonego pojęcia, co przeżywałam na szpitalnym łóżku, podłączona do pompy infuzyjnej i kroplówek. Nie wie pan, jak to jest, kiedy walczy się własnym ciałem o życie dziecka i słucha takiego idioty jak pan, a nocami zastanawia się, czy będę matką wytęsknionego syna czy nie. I jak to jest panicznie bać się decyzji jednego człowieka, od którego zależy życie mojego dziecka - pisze.]//cdn Takie sa fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×