Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość gość
komorowski jest kryminalista i wspolpracowal z rosyjska agentura. taki czlowiek nie ma prawa byc prezydentem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sipowicz ma rację. Mówi: Wreszcie ktoś pokazał władzy, że są oderwani od ludzi, od społeczeństwa, od rzeczywistości; że mieszkają w swoich pałacach pod żyrandolami, a świat się toczy obok. Paweł Kukiz pokazał im, że tu jest rzeczywistość - mówi o przyczynach wysokiego poparcia dla Pawła Kukiza w wyborach na prezydenta Kamil Sipowicz, filozof i poeta. Poradził także wyborcom Kukiza, by nie głosowali w drugiej turze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jezeli pis wygra jesienia, to jego obietnice moga byc cos warte > Jestes naiwny jak dziecko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"PiS stara się wykreować kryształowy obraz swojego kandydata. Efekt? ubarwia jego biografię lub stosuje niedomówienia. Część z nich udało nam się wyjaśnić. 1. Według PiS: Andrzej Duda od kilkunastu lat z konsekwencją realizuje cele, które sobie wyznaczył. Jest dziś jednym z najlepszych polskich posłów do Parlamentu Europejskiego. Na tytuł najlepszego eurodeputowanego Duda zapracował sobie w sprytny sposób. Jest drugim - spośród wszystkich 751 posłów - pod względem złożonych sprawozdań. A poza tym? - Częściej go można spotkać w palarni niż na sali obrad - zapewniają europosłowie z konkurencyjnych ugrupowań. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd 2. Według PiS: Wcześniej sprawdzał się w tak różnych rolach, jak (...) radny. Andrzej Duda był, krótko, radnym miasta Krakowa. W rankingu przeprowadzonym przez „Gazetę Krakowską” na najlepszego rajcę w 2011 roku Duda zajął trzecie miejsce. Od końca. Zdarzało mu się nawet przysypiać na obradach. 3. PiS: Ukoronowaniem jego (Andrzeja Dudy - przyp. red.) naukowej kariery był stopień naukowy doktora nauk prawnych i stanowisko wykładowcy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Andrzej Duda nigdy nie był wykładowcą UJ, nie wygłosił na uczelni żadnego wykładu. Został przyjęty na stanowisko asystenta i prowadził jedynie ćwiczenia ze studentami. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd 4. Rok 2005 (...) był także rokiem nowego początku dla Andrzeja Dudy. Do polityki trafił jako uznany już prawnik i został wiceministrem sprawiedliwości. Zanim Andrzej Duda został wiceministrem w rządzie PiS był członkiem Unii Wolnośc***artii, z którą przez wiele lat wojował największy dziś promotor Dudy, Jarosław Kaczyński. Duda został nawet w 2001 roku delegatem na regionalny zjazd UW w Małopolsce. Informacji o tym rozdziale życia kandydata na prezydenta RP nie znajdziemy w żadnym, jego oficjalnym życiorysie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski. Mie mam zamiaru placic za obietnice Dudy ( 291 miliardow) ze swojej kieszeni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Komorowskiego. Duda to Rydzyk, Macierewicz, Pawłowicz , Kaczor i inne oszołomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS jest antyunijny , a ja chcę miec swobode poruszania sie po Europie a nie błagac o wizę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pójdę głosowac, bo Kukiz powiedzial, że głosu nie odda ani na Dudę ani na Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski siedzialw wiezieniu, żeby sobie teraz mogli kafeterianie glosowac, na kogo chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I choćby przyszło stu Karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków I choćby nie wiem jak się wytężał. nie popchną Bronka - taki to ciężar. I choć popychać będzie Majchrowski Ciągnąć Saleta i Korzeniowski Nie dadzą rady podsadzić Bronka Puści on tylko głośnego bąka. I choćby Holland to filmowała Z Wajdą i Kutzem ekipa cała. Choćby Olbrychski machał szabelką Gorzały pijąc butelkę wielką A Penderecki wspólnie z Rubikiem By napisali piękną muzykę I choćby film ten zdobył Oscara Bronek to kicha, obciach i siara."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj >>> "Nie jestem już żaden smarkacz, Łeb mam pokryty siwizną. Nie zagłosuję na Dudę Bo zbyt cię kocham Ojczyzno! Skąd wiem, że wybór niedobry? Nie wierzę w zmianę oblicza Nie chcę powrotu Ziobry, I teczek Macierewicza. Na Dudę nie oddam głosu! Pamiętam, Jarka premierem, I kpiny z demokracji I koalicję z Lepperem. Nie chcę mieć znów premiera Co straszy Ruskiem i Żydem Co ciągle dzieli Polaków I może zaszczuć jak Blidę. Za kłamstwa i pomówienia, Prawdę, mgłą sztuczną okrytą Za skłócanie rodaków Za IV Rzeczpospolitą. Za "Tusk ma krew na rękach", A memu Bratu Chwała! Za wrzaski nad trumnami I nogę generała! Za propagandę, która nie łączy, ale dzieli. Za żądania pomników z kieszeni obywateli! Za marsze z pochodniami, Jazdę "po trupach do celu", Za negowanie wyborów I PROFANACJĘ WAWELU!!!! Dziś w duszy mej zakamarkach Odkrywam decyzji sedno: Nie chce powrotu PiS-u, Bo nie jest mi wszystko jedno!" Też mi nie jest wszystko jedno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę Dudę! Zwolnić starego durnia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość wczoraj >>> "Nie jestem już żaden smarkacz, Łeb mam pokryty siwizną. Nie zagłosuję na Dudę" Pewnie zagłosuje na tępego dziada z WSI :P Brawo yntelygencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wczorajszej debacie Komorowski-Duda, nie da się ukryć, że Komorowski wypadł o wiele lepiej jak Duda. Duda w porównaniu do Komorowskiego to słaby uczeń. Nie ma wątpliwości, że debatę wygrał Komorowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK ??? Nie może być :D:D:D:D a w które j gazecie to wyczytałeś w Wyborczo- g*******ej czy obejrzałeś w TVN-nie tzw. ekspertów typu donald tusk czy żakowski, senyszyn czy inni komuniści ? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosuję na Dudę. Bronek z udziałem wojska polskiego i policji wyłudził mnóstwo pieniędzy, jedna taka operacja to 400 milionów a było ich tysiące. Bierze udział w szajce korupcyjnej, mafii polityczno-biznesowo-klerykalnej, to twz. afera WSI. Bronek umożliwia wywiadowi Rosyjskiemu penetracje Polski i sam jest agentem Rosji. Bronek sprzedał Rosjanom tajne dane dotyczące obronności Polski. Bronek sprzedał Rosjanom grafen. Nie mam pewności czy Duda też nie jest w układzie, bo jest w nim cała masa ludzi na świecznikach, ale na razie nic o tym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda przy tym starym wypierdku to chodząca kultura i dyplomacja, a dziadzio bul to wszyscy widzieli :D:D:D:D Deska w górę panie rezydencie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski był przygotowany i to bardzo dobrze, poza tym wiadomo, że ma duże doświadczenie, wie co mowi, natomiast Duda to słaby uczniak przy prezydencie Komorowskim. Widać wyraźnie, że Duda to polityk z trzeciego rzędu i w starciu wypadł słabo. Duda nie miał okazji na opowiadanie swoich obiecanek cacanek za 290 mld, :-D więc nie miał czym "zabłysnąć" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macierewicz chce zrobić lustrację, wtedy Bronkowi grozi trybunał stanu za zdradę Polski. Chcecie takiego prezydenta ? Bronek wszystko obieca aby nie stracić władzy jest zdesperowany bo czuje, ze zawiśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > zmień dziecinko dilera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda. Sumliński o tym pisze, mówi o tym Kolonko i inni, których głos słychać tylko w internecie. Dlaczego Bronek chciał wykończyć Sumlińskiego, bo jest niewinny ??? Chciał go uciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosując na Dudę głosujesz na Kaczyńskiego i IV RP Kto tego nie wie to kiep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie możesz się bronic musisz atakować. Robisz to na co pozwala sytuacja. Też nie popieram pisu ale nie chce prezydenta, który powinien wisieć - takie ma grzechy na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o to teraz juz nie wolno wygłaszać teoryjek spiskowych o katastrofie smoleńskiej ? więc tworzy się następne durne historyjki spiskowe :-D życze zdrowia ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadzio Bul to taki drugi Krzysiek Kononowicz tylko znacznie starszy ale poziom inteligencji ten sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×