Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Boję się szkoły .

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry . Mam 15 lat . Chodzę do 2 klasy gimnazjum i boję się szkoły . Wszystko zaczęło się od początku tego roku szkolnego . Postanowiłam że od tej klasy poprawię się w nauce . W 1 klasie nie uczyłam się źle . Były 4 i 5 ale zdażały się też 1 i 2 . Od 2 klasy uczyłam się regularnie , czyli codziennie oprócz niedzieli . W drugim semstrze uczyłam się już więcej . Nie było takiego dnia kiedy bym się nie uczyła . Teraz przez to mam problemy. Codziennie boli mnie brzuch lub dość często głowa bo boję się iść do szkoły . Gdy np. miałam sprawdzian i dość długo się na niego uczyłam bo potrafię siedzieć w książkach nawet 10 godzin i dostaję 3 zbiera mi się na płacz i cała się trzęsę . Miałam ostatnio też taką sytuację że dostałam 1 z niemieckiego . Akurat wtedy nie byłam przygotowana do lekcji . Rozpłakałam się na lekcji jak małe dziecko i trzęsły mi się ręcę . Potem jak przychodziłam do domu potrafiłam przepłakać pół dnia przez jedną głupią ocenę . Nie daję rady już psychicznie . Nie mogę spać w nocy bo myślę o ocenach . Boje się że będę miała np. 3 z fizyki na koniec . To jest dla mnie już naprawdę ciężkie . Gdy coś pojdzie zle w szkole od razu wybucham płaczem . Nie mam nawet czasu normalnie zjeść bo muszę się uczyć . Nie wychodzę z domu . Nie spotykam się z koleżankami bo mówie im że muszę się uczyć . Planuję sobie cały tydzień kiedy mam się czego uczyć . Rozmawiałam już z wieloma osobami szczegolnie z mama . Chce mnie zapisac do psychologa . Wiem ze jest ze mna juz zle ale nie mogę tego pojąć . Co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×