Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość koronaaa

śmierdzi spod korony

Polecane posty

Gość koronaaa

Mam od miesiąca most protetyczny. Od tego czasu spod jego koronki wydobywa się brzydki zapach. Miał ktoś z Was tak? Czy da się zrobić coś z tym bez zabijania mostu? Może jakoś uszczelnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronaaa
Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak... ja mam... nigdy mi z buzi nie śmierdziało, to czasu aż zrobiłam korony... wydobywa się spod nich smród niesamowity. na nic czyszczenie, na nic zdejmowanie kamienia u dentysty i wizyty u nich... jak dotykam dziąseł to palec śmierdzi jakbym go nie wiem gdzie trzymała... używałam już nawet ziół i srebra koloidalnego... nikt nie umie na to nic poradzić. śmierdzą nawet po myciu zębów. z tego co czytam na forach, wiele osób ma ten problem po założeniu koron... ja mam tych koron dużo i jeszcze większy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

mam to samo,  a korony mam na wszystkich zębach, smród po tarciu palcem tylko   w 1 i 2 ale i tak tragedia stomatolog który to robił oczywiście niczego nie widzi  i czuje ( nie słyszy )  śledząc fora na ten temat zauważyłem że żaden stomatolog nie wypowiada się na ten temat  wzięli  kasę ( niemałą ) i milczą  i nie wynika to zapewne ze wstydu ze spie....li robotę to raczej pogarda ... najważniejsze , ze kasę się wzięło odrażająca kasta ludzi   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smród jest normą. Korona się luzuje i wchodzą tam resztki jedzenia , ale jest sposób na to - dobry irygator dentystyczny , tzn. od 100 zł w zwyż .Wymiata i resztki i smród ! Sprawdzone 👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×