Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja3003

Jak mam się ubrać do pracy

Polecane posty

Gość Patrycja3003

Dostałam nową prace w biurze w dużej firmie ale kompletnie nie wiem jaka galderoba obowiązuję w biurze możecie mi coś doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stringi koniecznie i pończoszki samonośne, do tego miniówa i masz awans w banku! aha, i koszulki ze słabo przyszytymi guzikami, co by ci w kółko się guziki urywały, a szef będzie się cieszył! to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszula, jednolite spodnie, pantofle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
to nie było nic mówione na rozmowie kwalifikacyjnej? w duzych firmach obowiązuje dress code,na ogół przełozony informuje jaki ubiór jest wskazany a jaki zakazany. ubierz w pierwszy dzień eleganckie spodnie i koszulę moze być niebieska lub w delikatny wzór,mozesz ubrać tez spódnicę ołówkowa ,pózniej zobaczysz jak sie ludzie w firmie nosza. Aha i buty z zakrytymi piętami,do spódnicy rajstopy,nie ubieraj bardzo wysokich obcasów,koturn i balerin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromnie i raczej oficjalnie. Mam podobną pracę i najważniejsze to makijaż bez przesady, dekolt taki, żeby cycki nie wyskoczyły i zero wystającego stanika nawet ramiączek. Ja ogólnie preferuję koszule do spódnic, spodni. Ewentualnie sukienki ale nie takie na plażę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
i pazurki nie krzykliwe ,żadne neonki ani wzorki,dopuszczalne jest klasyczne bordo i nie za długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja3003
Niestety ołówkowej spódnicy nie mam chociaż wiem ze dobrze bym w niej wyglądała mam spódnice dżinsową ale ona jest za krótka jeszcze mam skórzaną jest dłuższa ale nie wiem czy będe w niej dobrze wyglądać może po prostu założe zwykłe spodnie dżinsowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
od biedy mogą być byleby czarne lub ciemne i o klasycznym kroju,nie za obcisłe. Skórzana tez by sie nadała ale to na jesień,zobaczysz pierwszego dnia jak sie kobiety ubieraja,albo po prostu zadzwoń do pracodawcy i spytaj czy jest jakis dress code,bo w niektórych firmach nie wolno nosić jeansów czy skórzanych spódnic,ma być minimalistycznie i klasycznie,nawet paznokcie mają być nude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli w firmie nie ma obowiązującego dress codu na bazie klasycznych dżinsów możesz zbudować kilka biurowych zestawów np spodnie + bluzka koszulowa, spodnie + tunika, spodnie + t-shirt + marynarka, spodnie + bluzka +kardigan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bluzki powinny mieć prosty fason, ramiączka, głębokie dekolty ,przezroczyste i błyszczące materiały nie są odpowiednie do biura. Spokojne kolory : granat ,czerń, szarości, beże to podstawa garderoby - spodnie, spódnice, marynarki . Bluzki białe, niebieskie, jasnoróżowe gładkie lub w dyskretny mały wzór. Makijaż , biżuteria i perfumy delikatne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w biurze nie obowiązują zbyt rygorystyczne zasady to zbuduj sobie kilka eleganckich zestawów bazując na tym co już masz w szafie. Jak dostaniesz pierwszą wypłatę, to w nagrodę możesz iść na zakupy i wybrać coś z tego, co już zaproponowały Ci dziewczyny. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKs
Jeśli nie obowiązuje dress code to i tak ubierz się elegancko jeśli jest to duża firma czy korporacja, jednak strój powinien wyrażać siebie, więc warto aby nie był nudny. Zobacz sobie stronkę e-margeritka.pl mają bardzo dobrej jakości rzeczy i bardzo dobrze leżą. Ja mam taką pracę, że muszę wyglądać elegancko jednak pod marynarkę zawsze jakaś ciekawa koszula wygląda lepiej niż zwykła biała pod szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opimka
Myślę, że podstawą będą eleganckie bluzki, zarówno do spodni, jak i spódnic. Poszukaj ładnych na http://www.cozacena.pl/bluzki-damskie mają naprawdę duży wybór. Do takiej pracy potrzebujesz sporo ubrań, więc strona będzie idealna, ponieważ możesz tu porównać różne oferty i sporo zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie pomysł w co się ubrać do pracy w mikołajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×