Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
michu123

mały basen czy jacuzzi?

Polecane posty

hej, zastanawiam się nad taką inwestycją, ale niestety nie stać mnie na oba :/ jesteście może szczęściwcami-właścicielami? jak posiadanie takich przedmiotów wygląda w odniesieniu do oczekiwać? faktycznie często z nich korzystacie, macie z tym jakieś problemy? jak koszta utrzymania, oczyszczania, ocieplania/ dajcie znać! dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, ogólnie jeżeli stać Cię na taki sprzęt, to zainwestowałabym w basen, możesz dokupić przeciwprąd i mieć funkcję masażu w basenie, ja kupiłam takie cudeńko w poolsfactory i serio uważam że to najlepsze rozwiązanie, wsumie pewnie bardziej babskie, bo to ma też funkcję modelowanie sylwestki, ale może komuś się przyda, a jak masz dzieciaki, to też wiadomo, że basen to większa frajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam, że mały basen to fajniejszy pomysł, też mam mały starpool, wlasnie go oslonismy, wiec mam nadzieje ze w tym roku bedzie jeszcze fajniej, niech tylko pogoda bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie warto zaoszczędzić i zainwestować w basen. Większa wygoda i popływać można. A ceny basenów nie są już tak zabójcze dla domowego budżetu jak kiedyś ;) o ile się orientuję, to firmy wspominane wyżej należą do tej samej grupy - i różnią się głównie wielkościami basenów i oczywiście ceną. Od 20 tysięcy idzie spokojnie kupić fajny basen. Latem zawsze sobie nad nim wypoczywam i myślę o nieszczęśnikach korzystających z publicznych basenów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadaszenie do takiego basenu to wręcz konieczność. Dzięki temu nie trzeba tak często sprzątać - liście itd. Dodatkowo możliwość kąpieli podczas burzy też jest bardzo przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak już wcześniej kolega/koleżanka (?) wspomniał/a, zadaszenie basenu to moim zdaniem mus. Zapewniam Cie, ze nikt nie lubi co 3 dni wyławiać liści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Cie nie stać na oba, to moze faktycznie jacuzzi? Na pewno tańsza w utrzymaniu od basenu. Ale faktycznie, jeśli nie patrzyć na koszty, to basen zawsze wygrywa. Tym bardziej, że są w sprzedaży baseny z wydzieloną częścią w stylu jacuzzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacuzz bedzie wiecej radosci ,basen droszy do utrzymania czystosci jacuzzi przez caly rok jest radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabel Elektra
właściciele jacuzzi często narzekają na kłopoty z czyszczeniem i awarie. dużo zależy od tego ile masz czasu i ile zainwestujesz na poczatku. pod tym wzgledem wygodniejszy bedzie jednak basen bez whirpoola. warto zobaczyc oferte world of pools

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatecznie sam wybrałem basen z poolsfactory i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście z zadaszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hangret
Niezła inwestycja... Mnie się wydaje, że jednak jacuzzi, chociaż każdy ma inaczej ;-) Po prostu nawet jeśli jestem w spa, to w basenie zrobię ze dwie długości, a później siedzę w jacuzzi. A jeśli już miałeś wcześniej jacuzzi to masz np. taką możliwość - http://www.herbec.pl/pl/wymien-jacuzzi Mnóstwo kosztów odchodzi, a sprzęcik już z górnej półki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek pawlik
Mam u siebie jacuzzi, ze względów rehabilitacyjnych, patrząc na to co pokazujesz przedmówco to chętnie bym je wymienił. Jeśli mam jacuzzi od 5 lat, to oni mi dadzą 5 proc. rabatu i jeszcze to wszystko co tam jest opisane, tak? Ale ten wiek mojego jacuzzi to na podstawie czego? Paragonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hangret
Nie mam pojęcia jakie są szczegóły promocji - masz na stronie regulamin, poczytaj. Nie wiem czy da się to załatwić bez dowodu sprzedaży. Też pewnie mają świadomość kiedy dokładnie były sprzedawane poszczególne modele - przecież to ich branża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek pawlik
Sprawdzę to. Czytałem trochę o firmie w sieci i faktycznie uznany producent. Przy okazji znalazłem fajne aranżacja z jacuzzi w roli głównej - http://jar400.pl/multimedia/galeria/ Jak u was to zostało ustawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hangret
Aranżacja to kwestia gustu - w sieci masz mnóstwo propozycji. Istotniejsze jest profesjonalne jacuzzi, producenta wskazałem. Najlepiej w opcji z wymianą, bo wtedy wychodzi znacznie taniej, a sam sprzęt również pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalotek
Jeszcze odnośnie Herbec - na jaki okres jest udzielana gwarancja? Jak rozumiem to się odbywa na takiej zasadzie, że w przypadku problemów przyjeżdżają ich pracownicy i wszystko naprawiają na miejscu, zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaspidon
Hmm... 30 sekund mi zajęło znalezienie tego, zobacz - http://www.herbec.pl/jacuzzi Jak wół masz napisane "PEŁNA GWARANCJA NA 2 LATA NA NOWĄ WANNĘ JACUZZI ®!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantel
Ta promocja Herbeć dotyczy wszystkich modelu jacuzzi jakie mają w ofercie? Nie jest to precyzyjnie określone. Myślicie, że stare, już niedziałające jacuzzi będzie podlegało wymianie? Bo warto to ono ma jedynie sentymentalną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy chyba nie wiecie o czym rozmawiacie, jacuzzi mam w ogrodzie, przykrywane, całoroczne, aby było ok potrzebne są uzdaczniacze wody, tabletki z tlenem itp. kilka razy na dobę samo się włącza aby filtry chodziły do tego musi utrzymać temperaturę wody w zimie i latem, wszystko to dosyć droga zabawa bo prąd, chemia i konserwacja. basen to zupełnie inna zabawka i o co innego chodzi użytkownikowi. Sami mówicie ze po basenie dobrze jest posiedzieć w jacuzzi , basen do pływania , jacuzzi do siedzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoloniaBDGduma
basen z przeciwprądem. sprawdziło mi się w tym roku (basen starpool zamontowany na przełomie lipca i sierpnia). tzn nie ma porównania, ale to co napisał przedmówca ma ręce i nogi - samo jacuzzi jest trochę "drogą zabawką". W basenie można odpocząć i poćwiczyć. Z zadaszeniem zakładam, że będę korzystać jeszcze min. miesiąc. i potem od maja może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka787
oczywiscie ze jacuzzi!! cos takiego http://viverto.pl/basen_jacuzzi__j-245__silver_wood,152,16815.html#prettyPhoto nie ma nic lepszego na swiecie. tylko ze w naszym klimacie nie jest to do konca funkcjonalne bo przez wieksza czesc roku by sie marnowalo. chyba ze zrobic temu jakas specjalna wiate czy altane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paterdama
Ok, kwalifikujemy się do promocji od Herbeć. Pytanie - które jacuzzi z ich oferty sugerujecie? Na pewno wiemy, że to nie może być minibasen spa, tylko jedno z klasycznych jacuzzi. Pomysły, sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda konska
Hexis jest super - eksploatacja nie jest czasochłonna, sprzęcik wysokiej jakości, wygoda korzystania, generalnie wszystko in plus. Ale akurat my kupowaliśmy to rozwiązanie ponad rok temu, nie w ramach promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraPiła
@Polonia I jak jest z tym starpoolem? Połowa września? Jeszcze się kąpiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paterdama
Dzięki, zapytam o ten konkretny przykład i ewentualne inne propozycje. Chodzi głównie o efekt, parametry, możliwości, ale też bez finansowej przesady. Po prostu wiem, że bardzo tanie rozwiązanie nie przyniesie zadowalających efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam gostlik
Szkoda, że minibaseny spa w promocję nie wchodzą, bo mamy starą wannę, a sam ich pomysł na promocję rzeczywiście super. Aż z czystej ciekawości zadzwonię z pytaniem o to co mogą mi zaoferować jeśli chciałbym wymiany na minibasen. Może mają jakąś specjalną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braszek
Zdecydowanie jacuzzi - mały basen robi różnicę, ale pytanie - jak często z niego skorzystacie? A jednak to jacuzzi daje wygodę. Ile maksymalnie Herbeć daje rabatu na zakup nowego rozwiązania? W sumie jacuzzi nie jest sprzedawane od 100 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostliks
Orientujecie się mniej więcej do kiedy obowiązuje ta promocja w Herbeć? Nie widzę informacji w regulaminie. Chcieliśmy wymienić swoje jacuzzi, ale potrzebujemy jeszcze kilku tygodni na wzmocnienie budżetu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memres
Co kto lubi - dla mnie basen to nuda, poza tym mały basenik będzie spełniał niewiele więcej funkcji niż po prostu duża wanna. Jacuzzi ma inne funkcje, inne możliwości, to już bardziej relaks, a basen to pod pływanie. Wolę to pierwsze. I jeśli rzeczywiście będziecie czymś takim zainteresowani, to radzę pójść w takim kierunku - http://jacuzzi.herbec.pl/sprzedaz-jacuzzi-z-montazem/ czyli od razu cała usługa z montażem, a nie tylko zakup sprzętu i odrębna ekipa do instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×