Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jestem w 22 tc przytyłam do tej pory 8 kg :/ czy to dużo? ile wy przytyłyście w czasie ciąży? a ile do 22 tc? z góry dziękuję za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro zaczne 37 tc- 11,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedtem w 20 tygprzytylam 0,5 kg. W poprzedniej ciazy w 21 tyg mialam 1,5 kg na plus. 8 kg to przez cala ciaze a nie w polowie kobieto opanuj jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć, chyba jest dobrze.. ja na razie 16tc i 1kg na plusie. Nie które na całą ciążę przytyja 8-11 kg a inne 20-25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 25 tc i przytylam 10kg... troche duzo jak patrze na swoja wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8kg to sporo. Zwlaszcza,ze w ostatnim trymestrze waga leci ostro w gore. Ja w samym 9mcu przytylam 4kg. Przez cala ciaze 15kg. Ale w 7tyg po porodzie juz zrzucilam. Wiekszosc to woda i brzuch z "wkladka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi o to że jem normalnie...nie objadam się...więc głupie kom sobie daruj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11agatka94
Ja jestem w 17tc i na plus mam 9kg. I wcale dużo nie jem tzn tak jak zawsze jem. Waga z przed ciazy 51.4 obecną waga 60,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 21tyg i u mnie na plusie cos ok 7 - nic na to nie poradze, jem normalnie - ba, nawet mam diete dla ciezarnej, unikam slodkiego, smazonego, fast foodow, slodkich gazowanych napoi itp Wiem, co czujesz.. ja na poczatku dostalam ochrzan od lekarki, ze za duzo - przy kazdym sprawdzaniu wagi mam niezlego stresa. Naszczescie teraz jakos sie u mnie unormowalo i przez ostatni miesiac przytylam jedynie 300gr. Mam nadzieje, ze nie dobije do 20kg albo co gorsza do 30 pod koniec ciazy.. Staram sie jak moge by nie tyc zbyt wiele - i pomyslec, ze przed ciaza mialam problemu z utyciem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od 27tc dopiero zaczęłam tyć i dopiero wyszedł mi brzuch, łącznie było 10kg ale syb był malutki, urodziłam w 38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo zalezy od wagi wyjsciowej, przy niedowadze tyje sie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnlyDreams: też mam nadzieję że nie dobije do 20 ale na to się zanosi;// Zdrowia dla Ciebie i Twojego Maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciaza 53, teraz 20tc i 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień 23/24 na plusie 3,5kg ale ja byłam otyla przed ciążą.w pierwszej byłam normalna i przytylam 17kg teraz się pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 26 tc i juz 11kg na plusie. Nie stresuje się bo poszło głównie w brzuch i piersi a ogólnie wyglądam ok ;) Nie martw się, zrzucisz po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×