Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
andzia11

masaz erotyczny dla pary

Polecane posty

czy myśleliście kiedyś aby pójść we dwoje na erotyczny masaż robiony przez kobietę? ktoś z was może był ? jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz podać trochę szczegółów? kto wpadł na pomysł aby wybrać się na taki masaż? kto was masował? czy mieliście "finał" podczas tego masażu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mielismy taki masaz robil mnie przy mezu i mial byc koniec z jego czlomkiem w cipce.Po nim mial w jego obecnosci maz sie ze mna kochac.Nie powiem bo taki masaz mocno mnie rozluznil i gdy wchodzil we mnie masazysta to mialam mokra cipke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka poes rozwiń swoją myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy tantra masaz dostalam lata temu jako prezent na dzien matki. masowaly nas kobiety. drugi tantra masaz byl zrobiony przez pare, on masowal mnie a ona kocura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś słabo się na tym znam. Tantra to masz wykonywany na zupełnie nagich partnerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantra to nie masaz erotyczny, to po pierwsze. po drugie, tak masaz tantryczny wykonuje sie na nagich partnerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś coś jeszcze powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest taki masaż w Łodzi? wybrałabym się z narzeczonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety w googlach wyświetlają się wyłącznie oferty zwykłych masaży dla par a nie tantry :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy że obca baba masuje mojego faceta ?? kto wymyśla takie cos:-D obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zaraz partnerzy są oboje nadzy i masuje ich jakas kobieta?? może jeszcze pałe niech mu zwali bo zapewne bedzie miał wzwód:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieją salony masażu w których są oferty masażu dla par. Wszystko zależy od waszych relacji, czy ufacie sobie na tyle żeby na coś takiego iść. Nic w tym obrzydliwego. Albo tego chcecie albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My co jakiś czas chodzimy na takie masaże. Wykonują go dwie kobiety, oboje mamy orgazmy. Po powrocie z takiej wizyty jesteśmy tak na siebie napaleni, że kończy się to fantastycznym seksem. Wszystko zależy od was. Nie słuchajcie innych. Od was zależy czy jesteście na to gotowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przez kobietę lecz przez faceta. Starszy z siedem lat ale zajął się profesjonalnie mną. Troszkę nieśmiało się rozebrałam narzuciłam ręcznikiem .Powoli delikatnie zaczął mnie masować coraz głębiej pod ręcznik prosiłam by go zdjął. Gdy byłam mocno już podnieca mąż miał spytać tak ustaliliśmy czy nie przeleciał by mnie przy mężu. Odpowiedział z wielką ochotą bo się również podnieciłem. Był wspaniały seks masażysty i po nim mąż dokończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazupiotra
Zaproponuję masaż dla pary lub pani, połączenie relaksacji z delikatnym elementem erotyzmu. Nie wykonuję usług seksualnych. Masuję tylko w hotelach lub w domu klientów. Dyskrecja, higiena oraz miła atmosfera gwarantowana. Masaże wykonuje mgr rehabilitacji. podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona lubi masaż tantryczny Kama Marma, planujemy się zapisać na taki masaż dla pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za lesby To czemu facet waszych facetów nie masuje? Chore łby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1990

Szukam pary, lub dwoch kobiet ktor wykonaja masaz erotyczny lub nuru albo tanyryczny mnie i mojej partnerce, najlepiej łódzkie i mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 19

Był fajny i skończył się seksem z wymianą. Mnie masował  chłopak a mojego chłopaka dziewczyna i najpierw ja byłam brana gdzie masażysta z moim chłopakiem podeszli i rozszerzyli moje nogi i je przytrzymaj bym się nie cofała podczas masażu pochwy. Gdy zacząłem jeczeć wtedy wszedł we mnie masażysta swoim sztywnym ...em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😋Aaaa

Szukamy z partnerem dwoch pan lub pary na masaz tantryczny 😁 ewentualnie nuru, erotyczny, macie jakies sprawdzone miejsca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważajcie by nie być zgwałcona! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuego

Podpinam sie pod post wyżej, szukamy z żoną masażu dla par, ktoś coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Do wpisu z 7 stycznia dołączam się bo również miałam podobną sytuację podczas takiego masażu erotycznego przez chłopaka . Mamy inną sytuację bo byłam z chłopakiem i miała być to niespodzianka dla masażysty. Wiedzieliśmy że bardzo często kończy stosunkiem z klientkom. Gdy przyszliśmy miał troszkę opór by mój chłopak był podczas masażu. Wytłumaczyłam że bez chłopaka nie będzie masażu. Więc prosił się przygotować.  Rozebrałam się do naga i położyłam ręcznik na którym się ułożyłam najpierw na brzuchu. Masażysta chciał gdy się rozbierałam zasłaniać mnie ręcznikiem. Powiedziałam jesteśmy sami ja mój chłopak i ty. Przed chłopakiem mam się wstydzić? Gdy powiedział bym sie obruciła na wznak wtedy spojżeliśmy na jego rozterek miał stojącego. Zaczął delikatnie muskać po piersiach potem po wygolonej cipce. Wtedy powiedziałam że oboje z chłopakiem chcemy by mnie zaliczył. Poszedł do szafki wyjął czarną prezerwatywe z lekkimi kolcami. Pierwszy raz z chłopakiem widzieliśmy czarną prezerwatywe. Zaprosił mniena fotel podobny do ginekologicznego kozła. Wiedział jak dobrze zerżnać  tak bym miała bardzo silny orgazm. Gdy dość szybko skończył powiedział że chciałaby zobaczyć na tym fotelu jak mnie zerżnie mój chłopak. Było duże jego zdziwienie gdy mój chłopak dość długo się ze mną kochał i dopiero doszłam do silnego orgazmu.  Tak się stało bo przed wyjściem się kochalismy i miałam orgazm. Tak by nie było u mojego chłopaka dużego podniecenia. Masażysta pytał jak to robimy że mój chłopak tak długo może się kochać nim ma wytrysk. Widzieliśmy lekkie załamanie masażysty kasanowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta Trójmiasto

Jak jest jakaś chętna kobieta z Trójmiasta to zapraszam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×