Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bikeme

Najbardziej odjechane smaki pomadek do ust! Ogłaszam plebiscyt na najbardziej sz

Polecane posty

Koleżanka przywiozła mi z US pomadkę o smaku ciasteczkowym! :) Nie pamiętam jej nazwy, wyrzuciłam po zużyciu...Może któraś z Was kojarzy nazwę?? A i jestem ciekawa, jakie fajne smaki znalazłyście na naszym polskim podwórku :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychodelirium_
Może to żadna rewelacja, ale ja mam o smaku Fanty, wcześniej miałam Coca-Colę Cherry. Obie pachną super, ale są słodkie w smaku i to mi trochę przeszkadza w takich smakowych pomadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wczoraj jeszcze widziałam o aromacie białej czekolady marki GAL :) i to w aptece :D jest też arbuzowa i bananowa. szaleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ciasteczkowe sa w wielu drogeriach w moim miescie, ale nazwy tez nie pamietam. co do fanty, coli to mam caly zestaw, ale one naprawde sie nieco zbyt kleją i j.w. sa zbyt slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o smaku krówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a GAL to przypadkiem nie producent tranu? Chyba coś pomyliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, trany mają świetne. I duży wybór. Są w kapsułkach i w płynie. Te płynne o różnych aromatach. Polecam pomarańczowy :) Fajny smak, przyjemnie się pije,a przy tym potem nie odbija się sztucznym pomarańczem. Dobrze się przyswaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O AROMACIE BIAŁEJ CZEKOLADY <3<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomadkę o aromacie białej czekolady gal-a też uwielbiam, bo pachnie obłędnie :D Swoją drogą muszę wypróbować pozostałe, zwłaszcza malinkę i arbuza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie, ale co to jest SZTUCZNY POMARAŃCZ? Może sztuczna pomarańcza? Nawet film taki był, Mechaniczna Pomarańcza, a nie Mechaniczny Pomarańcz. A odnośnie tematu- miałam landrynkową i kokosową pomadkę, z czego kokosowa lepsza, nie taka muląco słodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze na forum musi się znaleźć jakiś grammar nazi :D Mnie też byki rażą w oczy, ale nie wytykam błędów, bo to nie ma sensu :P Ja mam pomadkę malinową i z propolisem gal kupione w aptece. Obie świetnie spełniają swoje zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla alergiczek... ja zamiast pomadek stosuje olej kokosowy na usta. 100% natury i pięknie naturalnie pachnie kokosem. Polecam. 0 chemii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujesz olej kokosowy? Można też dostać olej kokosowy w małym opakowaniu? Bo chciałabym tylko na próbę - nie chcę kupować całego słoika. Ostatnio kupiłam pomadkę Gal z olejem z wiesiołka. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam tę pomadkę z wiesiołkiem gal i jest świetna :) A olej kokosowy lepiej kupić rafinowany czy nierafinowany? Spotkałam się z takim i z takim i nie wiem, który jest lepszy (zastosowanie w kosmetyce)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę z firmy gal pomadkę malinową :) No, ale co kto lubi i co się komu podoba :P Co do olejów, to moim zdaniem lepszy nierafinowany - on ma swoje zastosowanie w kosmetyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam już kilka pomadek z gala i tak naprawdę one wszystkie są dobre, tzn spełniają swoje zadanie. A zapach to już kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×