Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zettt

Prośba do kobiet o wypowiedzenie się w ankiecie na temat IN VITRO

Polecane posty

Gość zettt

Witajcie.Jako że jest to forum dla kobiet ,wiec powinny być tu panie w różnym wieku ,co dla mnie jest cenne . Proszę o wypełnienie ankiety badawczej dotyczącej tematu in vitro . Ankieta jest anonimowa ,składa się z 18 pytań na które trzeba udzielić odpowiedzi .Za poświęcony czas i każde wypełnienie bardzo dziękuje .Od czasu do czasu dla przypomnienia podniosę temat . :) http://www.ankietka.pl/ankieta/189085/postawy-kobiet-wobec-zaplodnienia-in-vitro.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankietę skonstruowała osoba nie mająca podstawowej wiedzy na ten temat. Nie wypełniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettt
Wybacz ,ale równie dobrze mogę to samo powiedzieć o Tobie .Dla mnie ważniejsze jest , że została zaakceptowana przez wykładowcę . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych pytan, mam ale.. jest cos takiego jak nieplodnosc nieuleczalna i uleczalna.. wiec co ja mam zaznaczyc, jak zaden punkt nie pokrywa sie z prawda? ewentualnie tylko z czesciowa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettt
Po pierwsze dzięki za wypełnienie .Po drugie każda merytoryczna uwaga jest cenna ,nawet ta krytyczna . W tej chwili już nie zmienię pytań ze względu ,iż nie chcę wprowadzać chaosu . Mimo wątpliwości zachęcam do wypełnienia ,bo bardzo mi (i nie tylko mi)w ten sposób pomagacie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, skoro uwagi sa dla ciebie cenne, to poradze ci zmienic te ankiete poki mozna, bo ma bledy (odpowiedzi wykluczajace sie nawzajem, brak wyboru, itp.). juz pisze ci co jest zle: pytanie 3: powinna byc dostepna odpowiedz "nie praktykuje wcale" bo taka zaznacza osoby niewierzace pytanie 10: bardzo maly wybor odpowiedzi, ogolnikowe sformulowania nie majace nic wspolnego z wiedza medyczna (sa rozne rodzaje nieplodnosci, wiec zaznaczenie jednej odpowiedzi z dostepnych zawsze bedzie bzdura, niezaleznie od tego czy osoba wypelniajaca jest swiadoma tego czy nie) pytanie 11: odpowiedzi sugerowane wylacznie ideologia katolicka, nie wiedza medyczna pytanie 13: bez sensu, brakuje tresci "od rowiesnikow poczetych naturalnie" pytanie 16: co ma zgoda na in vitro do osob trzecich? pytanie jest bez sensu zarowno logicznie jak i z perspektywy prawa pytanie 17: czego dotyczy skala od 1-5? w wiekszosci pytan nie ma mozliwosci udzielic prostej odpowiedzi "nie". zamiast tego jest sie zmuszonym wybrac "trudno powiedziec/nie mam zdania" nawet jezeli ma sie swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej ankiety nie da sie wypelnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ta ankieta zostala zaaprobowana przez wykladowce, to az strach pomyslec co to musi byc za mierna uczelnia i kierunek. Chyba ze jest to uniwersytet katolicki, wtedy mnie to nie dziwi wcale. Wstydzilabym sie wypuscic tak kiepskiej jakosci stronnicza ankiete nie majaca zadnej wartosci naukowej. Kolejny dowod na to ze dzis studia w Polsce nie maja zadnej wartosci - i slusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettt
Gość z 10 ;20 - Dzięki za uwagi .Niestety w tej chwili nie mogę zmienić pytań ze względu ,iż jeszcze dwie osoby mają zbierać dane w realu ....mi przypadła wirtualna rzeczywistość .Nie chcę też wprowadzać chaosu do grupy. Jednak ze względu na uwagi ,będę sugerował aby potraktować odpowiedzi wraz z uwagami jako sondaż próbny .Nie jestem kobietą ,to koleżanka wymyśliła taki kontrowersyjny temat ,a ja teraz muszę wysłuchiwać zarówno tych merytorycznych uwag ,jak i zwykłych złośliwości . gość z 10 ;28 -Akurat jeśli chodzi o stronniczość ,jesteś sama świetnym przykładem .Wstyd ,to jest nic nie robić lub dać się zastraszyć internetowym krzykaczom w połowie drogi . Jeżeli się popełniło błąd ,należy go poprawić i iść do przodu .Następnym razem będzie lepiej . ps .Mimo wszystko dzięki za wypełnienie ankiety dla tych osób ,które to zrobiły .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettt
Jeszcze ktoś chce na mnie nakrzyczeć ,aż się boję podnosić temat . ;)Mimo wszystko dam sobie tydzień na zebranie opinii .Szczególnie ważne jest pytanie 12 -te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa jaki bezsens..... te pytania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettt
Dzięki za podniesienie wątku .Mimo wszystko są życzliwi ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×