Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joaśmina

Propozycja od 2x starszej

Polecane posty

Gość Joaśmina

Nie jestem lesbijką ale zdarzało mi się podczas masturbacji myśleć o dziewczynach i marzyłam sobie skrycie, żeby spróbować. Nieoczekiwanie dziś dostałam propozycję od znajomej. Ona nie ukrywa, że jest lesbijką ale jest po czterdziestce, a ja mam równo 20. Nie za duża dysproporcja wiekowa? Zgodzić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie korzystaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzaj się. będzie mieć obleśną pizdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
No ona może nie jakoś strasznie obleśna ale taka trochę widać, że przy kości. Całkowicie nie mój typ z fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joaśmina, podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mną chciała spróbować dziewczyna po dwudziestce. Wcale nie dlatego, że jestem dwa razy starszym,obleśnym eksponatem muzealnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joas o mezczyznach tez fantazjujesz podczas masturbacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas sie chodzic zawsze to nowe doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
Znowu do mnie dzwoniła. Pytała się o której przyjdę. Dziwne, bo tak jednoznacznie to się jeszcze nie zgodziłam. Nie mam pojęcia czy iść, cz nie iść. Niby chciałabym spróbować z drugą kobietą ale jak już pisałam - ona nie jest w moim typie. Zawsze wyobrażałam sobie, że robię to z którąś z koleżanek. O niej nigdy nie fantazjowałam. No nie wiem co robić. Iść? Odpuścić sobie? A jak potem druga okazja się nigdy nie nadarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes podniecona ta sytuacje to powinnas pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
Trochę jestem podniecona. Ale niepokoją mnie też jej niektóre teksty. Ona mówi, że lubi mieć inicjatywę i żebym się nie przejmowała jeśli to mój debiut lesbijski, bo ona mnie już odpowiednio wytresuje. Dokładnie takiego używał zwrotu - wytresuje! Aż była zaskoczona. Co ona sobie myśli, że ja jestem jakiś pies? Totalnie jestem w kropce. I podnieca mnie ta sytuacja i niepokoi zarazem. Chciałabym iść i jednocześnie nigdy do niej nie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie jestes cala mokra z podniecenia! Z facetem mialas stosunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
Nie jestem mokra. Napisałam, że jestem TROCHĘ podniecona. Co nie znaczy od razu mokra. Jeśli mam być szczera, to bardziej przeraża mnie pójście tam ni podnieca. Chociaż podnieca też trochę, bo jak mówiłam wcześniej - chciałabym spróbować z kobietą. Nie dlatego jakobym miała skłonności les. Nic z tych rzeczy. Po prostu ciekawi mnie to i tyle. Stosunek miałam z facetem ale taki bez wkładania. Powiedzmy, że to były nagie pieszczoty. Dokończył w moich ustach. Ja strasznie boję się ciąży i żadne prezerwatywy mnie nie przekonują, a chemią antykoncepcyjną nigdy się spikować nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To popiesc sie sama wyobrazajac sobie te sytuacje I nie idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
Już to zrobiłam. Dzisiaj. Ale miałam jakieś idiotyczne myśli, że ona stoi nade mną z rózgą i mnie tresuje po tyłku. Sama była zaskoczona takimi idiotyzmami. A jeśli ona naprawdę ma w domu jakieś obroże na szyje albo inne kajdanki? Horror...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tam nie idz. Moze popiszemy na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
Nie. Nie umawiam się przez internet. Możesz pisać, że jesteś kobietą, a w rzeczywistości możesz być jakimś zboczonym sadystą mordercą. Jestem normalną dziewczyną i raczej nie zawieram znajomości przez internet. Postanowiłam nie iść. Trochę szkoda, bo kto wie - może byłoby fajnie? Może seks z drugą kobietą by mi się spodobał? Z drugiej strony jakbym poszła i coś by mi się nie spodobało, to przecież mogłabym wyjść w dowolnym momencie. Przecież znam tę kobietę od lat. Notabene to matka mojej przyjaciółki. Śmieję się w duchu wyobrażając sobie, co ta przyjaciółka pomyślałaby sobie, że jej matka i ja... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sie masturbowalas wyobrazajac sobie jak ona stoi nad toba z batem i cie to podniecilo do orgazmu to jednak lubisz takie rzeczy uwazam ze powinnas isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
No, owszem, miałam orgazm ale nie wiem czy w rzeczywistości chciałabym być popędzana pejczem do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
Byłam. Żałuję, że przy drugim jej telefonie zmieniłam zdanie w ostatnim momencie i jednak pojechałam. Żałuję, że dałam się namówić. Było totalnie inaczej niż to sobie wyobrażałam. Totalnie! Po powrocie do domu dwukrotnie już myłam zęby, a wciąż mam wrażenie, jakby jej c**a siedziała na moich ustach, fe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orgazm mialas chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
Niby miałam ale do takiego orgazmu to ja i palcem sama się doprowadzę. Wszystko byłoby znośnie gdyby w pewnym momencie nie zażądała lizania między pośladkami. Bo ona mi lizała o***t więc ja się niby też powinnam odwdzięczyć tym samym. No nie, do tego nie zdołałam się już przełamać. Ona chce, by jutro to powtórzyć z jakąś leszcze jedną lesbą. Że niby we trzy. Tamta podobno w moim wieku więc zastanawiam się. Chodzi o to, że we trójkę to ja jeszcze nigdy z nikim nie robiłam a też bym chciała spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona niby już ma prawo być doświadczona seksualnie, więc jeśli Ci się nie spodobało to mała szansa że wiele się zmieni. Może po prostu jesteś bardziej heteroseksualna niż Ci się wydawało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
Doświadczona seksualnie? Jejku... Pokazywała mi nawet zdjęcia jak srały sobie do buzi!!! Na szczęście jak zobaczyła wyraz mojej twarzy to od razu dodała, że my nie będziemy robiły aż takich rzeczy. Mimo wszystko mogła oszczędzić mi wyjawiania aż takich szczegółów, bo potem jak mnie całowała, to ja wciąż miałam w myślach obraz jej obsranej gęby. Tfu!... Nie wiem jak ludzie mogą robić takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idź. Obie zabawią się Twoim kosztem. Do tego ja bym się bał chorób. Nie myśl sobie ze nie jesteś na nie narażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wcześniej wydawało mi się, że mam lesbijskie skłonności to właśnie mi przeszło . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mialas orgazm tzn. ze jednak musialo Ci sie podobac i bylo ci choc troche przyjemnie a zatem we trojke tez moze byc fajnie rozumiem ze scating moze szokowac dla poczatkujacej ale nie przejmuj sie z czasem i to Ci sie spodoba potrzebujesz tylko odpowiedniego prowadzenia apropos prowadzenia jak tam tresura? Miala jakis bacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
Na pewno ma, jestem tego pewna, ale przy mnie na szczęście nie wyciągała żadnych batów. Powiedziała, że nie wszystko naraz i że jak będziemy we trzy to wezmą mnie w bardziej obroty i zacznie się prawdziwa tresura. Znowu ta tresura. Nie wiem co ona ma na myśli. Właśnie dlatego waham się czy jeszcze kiedykolwiek do niej iść. Nie wiem co ona - albo one - tam wymyślą. Trochę mnie to przeraża. A jednocześnie... Wczoraj w nocy znowu się masturbowałam myśląc o tym wszystkim. Czy to nie dziwne? Nie rozumiem jak ona może mnie przerażać, wręcz brzydzić i jednocześnie mam orgazmy na wspomnienie naszego seksu. To w końcu sama już nie rozumiem czy ta sytuacja mnie odpycha czy przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie nie pasuje ci dominacja dominacja. Spróbuj z kimś bez takich upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśmina
Sęk w tym, że w moich fantazjach ona właśnie DOMINUJE i moja uległość (ta w fantazji oczywiście) bardzo mnie podnieca. Masturbując się w domu wyobrażałam sobie jak klęczę przed nią naga, ona odwraca się do mnie tyłem, ściąga spódnicę wraz majtkami, pochyla się wypinając pupę, rozchyla dłońmi pośladki i każe mi tam lizać w środku. Obrzydliwe, fe... O ile w realu za żadne skarby nie mogłam się przełamać, o tyle w fantazji podniecało mnie to, że MUSZĘ to zrobić, bo w fantazji ona trzymała bat i groziła, że jeśli nie będę posłuszna to ona mnie szybko nauczy bycia grzeczną. Więc lizałam i im mocniej lizałam (w fantazji) tym mocniejsze czułam pobudzenie. Szczytowałam wyobrażając sobie jej wybrzuszający się o***t, jakby chciała właśnie srać, a ja wciąż musiałam dotykać tam językiem. Czy to nie dziwne? Nie chore? Ja nie rozumiem tej sytuacji. No, nie rozumiem i już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×