Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrodzona ona

Zakochana w koleżance z pracy... cz. 3

Polecane posty

Gość HMMM26
no nie wierze, wyslala mi na fb walentynke... takie pudełeczko, a jak sie kliknie, to wyskakuje piesek, ktory wysyla serduszko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMM26
ale pewnie wyslala to do wiekszosci znajomych wiec nie ma co sie cieszyc. to tylko głupia emotikonka na fb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki była nadzieja. Powinnaś dostać taką różę. Zasluzylas :) Hmmm i tak fajnie , że wyslala Ci coś takiego na fb. Jak by nie było pamięta o Tobie :) teraz możesz się jej odwdzięczyć i też jej coś wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
HMMM26 dziś A Ty co jej wyślesz / wysłałaś ? :) x Ja tam do znajomych Walentynek nie wysyłam :P .... koniecznie jej odpowiedz coś miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Hejo :) dawno mnie tutaj nie było ale postanowiłam napisać :) U mnie się nic nie zmieniło :) hehe ale powiem Wam że ta piękna ode mnie w pracy ... hm.. wkręciła swoją koleżankę do pracy i ona też jest jakaś podejrzana czyli prawie 4 dychy na karku ( brak męża , faceta itd ). ogólnie też coś czuję że jest z branży :) no ale ona chociaż ze mną rozmawia i ogólnie nie uwierzycie ale bada teren tzn pyta się co i jak tak jakby chciała usłyszeć czy ja mam faceta itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ogólnie powiem Wam że fajnie mi się rozmawia z jej koleżanką jest taka normalna wyluzowana itd mam wspólne tematy a z tą z pracy która mi się podoba kurrrde mam po porstu blokadę nie wiem o czym mam gadać no szok :) jej koleżanka siedzi z moją koleżanką razem w dziale wiec często tam wpadam ... i słuchajcie raz jak tam byłam u nich to wpada ta piękna taka zdziwiona że ja tam jestem i widziałam w jej oczach tzn zazdrość ( nie wiem może to jej dziewczyna ) chwilę zagadała coś :) echhh no ale powiem Wam że jeśli ona są na bliskiej stopie koleżeńskiej to bardziej będe musiała podejść jej koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
Ola, a ja myślałam, że Ty jesteś doświadczona, hop siup do przodu, w te gierki obeznana :P .... ja mam prawo się cykać, ale Ty :) A Walentynkę chociaż wysłałaś ? Nawet anonima można zrobić, niech sobie myśli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
wiem tak do jest rozgadana i tak to beton :P ona nie ma fejsa... a na tel nie bede wysyłać :)ona też mogłaby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
masz rację wysłałam jej kartkę walentynkową na email (prywatny jakiś tam znalazłam ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
No to super :) Ale będzie wiedziała, że to od Ciebie, czy wysłałaś anonimowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od swojej nie dostałam walentynki, zresztą o czym ru mówić jak ona pewnie nawet na fb nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
anonimowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
no to w pracy będziesz miała co obserwować :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMM26
no nieźle sobie poczynacie, wysylajac walentynki anonimowo :P BylaNadzieja, ja jej napisalam, ze w takim razie tez dla niej cos mam, i wyslalam jej ta kolorową róże, napisalam, ze ostatnio mi mowila, ze jej dusza wyglada bardzo na czarno, wiec wysylam jej troche kolorów... i napisalam po hiszpańsku, ze ja bardzo kocham :P ale chyba za mna teskni, bo ma do mnie zal, ze juz tak czesto ja do niej nie pisze jak kiedys... ze kiedys to po pracy zawsze jej cos napisalam, i ze teraz to rzadko albo nic nie piszę... to jej napisalam, ze nie chce byc natarczywa tym ciaglym pisaniem do niej, to napisala, ze jestem głupiutka i ze nie jestem natarczywa :P napisala tez, ze maz dla niej nic nie przygotowal na walentynki, ale ze "on i tak duzo dla mnie robi wiec nie jest źle", potem ja sie zapytalam, co jej maz sobie bedzie myslal, jak ja tak po pracy bede do niej pisac, to napisala, ze nic sobie nie bedzie myslal. pytam sie czy rozmawia z mezem o mnie, to powiedziala, ze nie. hmmmm... zapytala mi sie tez, czemu sie ostatnio od niej odsunelam... to napisalam, ze sie troche boje, bo juz dawno nie bylam z drugim czlowiekiem tak blisko.... ze sie przytulamy i calujemy... i sie jej pytam: a Ty nie widzisz, co Ty ze mna robisz? nie widzisz jak mi serce drzy jak mnie przytulasz i calujesz? to mi sie zapytala, czy to jest dla mnie nieprzyjemne... to napisalam, ze nie, ze wlasnie przyjemne... a potem dodalam: ale Ty mnie Skarbie w usta tez calujesz, lepiej by nikt w firmie tego nie widzial :P na co sie zasmiala tylko... i napisala, ze ok. no i jak ja tu rozgryźć? :P potem jeszcze cos popisalysmy... a na koniec jej napisalam, ze skoro tak teskni za pisaniemze mna, to ma czekac, bo dzis w nocy dostanie wiadomosc ode mnie w takim razie :P chociaz nie bardzo mam pomysl co napisac :P potem sie pozegnalysmy, wyslala mi emotikonke dwoch calujacych sie pieskow i poszla :P i co tu o tym myslec? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecinne igraszki jak na moj gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadzieja jak Ty masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMM26
ludzie, co mam jej dzisiaj napisac wieczorem? :P ma ktos pomysl na cos zalotnego... ale niezobowiazujacego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jej tak! każdej nocy oczyszczam swe serce lecz nad ranem jest znów pełne... powolne kropelki w ciągu nocy przemycają Twój obraz ..... delikatnie, pieszczotliwie............ o świcie wypełniają mnie myśli o nas. Lub tak! nie można cofnąć straconych dni można jedynie sprawić aby kolejne były pełne szczęścia i uśmiechu! Albo tak! wiesz że za Tobą tęsknie!? myślałam że jestem twarda a ty mnie tak złamałaś ...... sama przed sobą nie potrafię się przyznać do tego co się dzieje a co dopiero przed Tobą..... Może być też tak! kiedy od Ciebie uciekam...gonię za Tobą...zdradzam Cię....z tęsknoty za Tobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jako ze są walentynki to każda z was napisze co najbardziej podoba się jej w tej waszej? ?? Ja uwielbiam w mojej poczucie humoru, śmiech,usmiech ,zniewalajace spojrzenie ( ma takie piękne zielone oczy) , te jej namiętne usta, długie falowane włosy. A także jej cudowne kształty: duży biust i zgrabne pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gdzieś czytałam te wpisy. Kopiujesz je sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jej, ze powinna sie postarac bardziej byc dla ciebie mila i wyjatkowa bo ja na to na pewno stac. ;P o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze przenosimy sie na cz. 4 bo tutaj zamula wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
HMMM26 dziś oj, jak coś wymyślę to napiszę, chociaż nie wiem, bo już wieczór .... może jej wyślij piosenkę w innym języku niż ona zna i ..napisz, że to o niej ..lub o was... może poszuka tekstów w necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 ja p*****le.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
gość dziś no, dokładnie :) x hmmm .... nie mam pomysłu tak na szybko, może sobie już poradziłaś :) Co wysłać, to wszystko zależy od osoby i Waszej relacji. Mi przychodzą takie myśli: - wyślij jej wiersz Ferdinanda Freiligratha "O lieb', solang du lieben kannst!" http://freiburger-anthologie.ub.uni-freiburg.de/fa/fa.pl?cmd=gedichte⊂=show&noheader=1&add=&id=632 - ewentualnie, jakąś piosenkę w innym języku niż jej znany, ale żeby tekst mogła sobie łatwo w necie znaleźć; napisz, że to o niej - generalnie najfajnie byłoby coś z pieprzykiem, coś co by ją zawstydziło lub rozśmieszyło ... napisz jej na koniec, że następne Walentynki dopiero za rok, więc musi poczekać i musi jej wystarczyć ;) x a powiem Wam, że na fali szaleństwa wysłałam jej Walentynkę na fb :) znalazłam śliczną różę (taką w kolorze głębokiej czerwieni z cudownymi kroplami rosy, co od samego patrzenia przywodzi namiętność i miłość fizyczną na myśl ) i napisałam " Moja Piękna Walentynko, życzę Ci miłości każdego jednego dnia w roku" :) .. a potem dodałam, a to jeszcze taki bonus dla Ciebie i wrzuciłam to co już dawno miałam jej wysłać - skopiowałam jej fotkę z plaży, dorzuciłam parę "ust - całusów" na ramiona i dekolt oraz szyję w edytorze, dopisałam xoxo :D :D .... wysłałam , a ona znowu myknęła z fejsa :D ...haha .... takie moje Walentynki .... nie pytajcie po co to robiłam, odbiło mi i już - impulsywna jestem x a jak mam na imię ? Hmmm, wydaje mi się, że znałam odpowiedź na to pytanie, ale zapomniałam ...chyba Frania .... :) Do czego to potrzebne ? Macie w pracy taką postrzeloną koleżankę, jak ja ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecca12666
No to dałaś Nadzieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
no ! :D x hmmmm26 ....zdaj raport z zakończenia Walentynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×