Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrodzona ona

Zakochana w koleżance z pracy... cz. 3

Polecane posty

Gość ByłaNadzieja
gość dziś wypełnia obowiązki ....też tak sobie myślę, jak przychodzi noc i wieczór ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 lat młodsza
To załóżmy nicki ja bede ta 11 lat młodsza " nowy gość" wiesz o co kaman ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11lat Mlodsza
ile nas jest : - beNadzieja, - hmmm, - Nowy gosc - no I ja . Mellow ax się reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Jestem, jestem :) 11 lat młodsza wiem o co chodzi:) Ja nie jestem tu zalogowana, za każdym razem wpisuje swój nick. Jak się zaloguję to sobie zmienię na bardziej akuratne:) to bylo na szybko dla odróżnienia, bo wszędzie gość gość gość - oszaleć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Ja jak na razie wyłączyłam czat na fb, tylko na tyle mnie stać. Marzę o tym, żeby juz o niej nie myśleć, bo to jak ona mnie zlewa to koszmar jakiś. Może i dobrze, bo bym się tylko nakręcała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też spiertalam. ;) bo kobieta nie jest warta by tak za nia latac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:21 zgadza się nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sie stanie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Gość 01.25 dokładnie! Nikt nie jest wart tego, by tak ciągle zabiegać, zagadywać, lajkować i walić przy tym głową w mur. Niby ok, ale wcale ok nie jest. Czy ja mam malo koleżanek? O żadną nie musze tak walczyć, nawet o to by była wobec mnie w porządku - jak obieca to dotrzyma słowa, a nie udaje ze nie ma żadnej sprawy. Jak nie może, to przeprosi - normalność. I to cierpienie...Ciężko jest, naprawdę. Gość a Ty długo tak cierpisz? Co u Ciebie przesądziło o tym, że poczułaś że dosyć tego? Ciekawi mnie to, czy tylko ja taka głupia i bez honoru jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Gość 01.25 dokładnie! Nikt nie jest wart tego, by tak ciągle zabiegać, zagadywać, lajkować i walić przy tym głową w mur. Niby ok, ale wcale ok nie jest. Czy ja mam malo koleżanek? O żadną nie musze tak walczyć, nawet o to by była wobec mnie w porządku - jak obieca to dotrzyma słowa, a nie udaje ze nie ma żadnej sprawy. Jak nie może, to przeprosi - normalność. I to cierpienie...Ciężko jest, naprawdę. Gość a Ty długo tak cierpisz? Co u Ciebie przesądziło o tym, że poczułaś że dosyć tego? Ciekawi mnie to, czy tylko ja taka głupia i bez honoru jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMM26
a moja była rano na fb, odczytała moje "dobranoc" i nic nie napisala sama z siebie... a normalnie to choćby dzień dobry, itp mi pisze... no coz, zobaczymy kiedy sie odezwie, ja teraz nie zamierzam pierwsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMM26
nowy gość; u mnie od zawsze tak bylo... zakochiwalam sie zawsze w starszych, albo niedostepnych, albo wlasnie takich olewających. tylko mój chlopak, ktorego teraz mam, jest inny... bo jest wspaniały... a ja, glupia, chyba nie umiem tego docenic... :( bo jak jest pod gorke, i trzeba zdobywac, to sa emocje i niepewnosc... i za tym sie chyba teskni, jak w zwiazek wkrada sie rutyna i znudzenie... mi chyba bylo troche teskno za takimi emocjami silnymi, zeby byla namietnosc i porywy... zeby cos sie działo... a potem pojawila sie ona... okej, moge z nia zostac na stopie przyjacielskiej, mozemy sie calowac i przytulac, ale.... co jesli ja nie umiem wylaczyc z glowy mysli o niej? w kazdej minucie zycia, ona jest ze mna... gdzies z tylu glowy... co ona ze mna zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMM26
ok, ja tez sie przenosze w takim razie na czesc 4. chodźmy wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Assassin's Creed 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Assassin_s_Creed_2016 Dzięki przełomowej technologii Callum Lynch doświadcza przygód swojego przodka, asasyna Aguilara, żyjącego w XV-wiecznej Hiszpanii. Wkrótce podejmuje walkę z potężnymi templariuszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×