Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aktywianka

Lakiery hybrydowe

Polecane posty

Gość mateoskaa
Zestaw startowy też miałam z semilaca, ale denerwowało mnie to, żeby lakiery trzeba było zamawiać przez Internet, w drogerii znalazłam lakiery eveline hybrydowe, postanowiłam spróbować i nie żałuję. Są naprawdę dobre jakościowo do tego trochę tańsze, do tego odchodzą koszty wysyłki, także dzięki temu mogę kupić jeden lakier więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, trzeba byc ostroznym z lakierami, bo te uczulenia to nieciekawa sprawa :( ja dostalam na gwiazdke kilka kolorow z Eveline, na razie ostroznie je testuje, ale chyba są ok, manicure trzyma sie kolejny tydzien, a oznak uczulenia ani śladu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Jeśli się dopiero uczysz to możesz zacząć na lakierach z Makear. Mają fajną konsystencję więc się nie rozlewają po skórkach. No i mają mnóstwo pięknych kolorów w swojej palecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Jeśli się dopiero uczysz to możesz zacząć na lakierach Makear bo mają fajna konsystencję i nie rozlewają się po skórkach. Mają też pokaźną paletę kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja głupia zaczynalam na chinskim badziewiu i załuję, bo myslalam, ze to ja taka niezdara i zalewam skórki, a winny byl lakier, bo jak kupilam profesjonalny polskiej firmy to magicznie zaczeły wychodzic. Także jak ktoś zaczyna przygodę z hybrydami powinien kupić dobre produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy będzie dla ciebie zestaw do pierwszej nauki od semilac, a z czasem lakiery po tańszych cenach możesz kupować w Silcare ;) małe pojemniczki i tanie, starczą na kilka pomalowań, dzięki temu jak ci sie znudzą nie musisz wyrzucać ponad polowy lakieru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupujesz te lakiery makear? Jak z ich kryciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam przez internet, czesto gesto na promocję jakas trafiam, oplaca się, bo się czeka chwilę tylko na przesylkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana
Lakiery Makear zamawiam też przez internet, czekam na wiosenne nowości teraz! Mam nadzieję że coś fajnego się pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onirycznarr
Mi najlepiej podobają się i najtrwalsze są lakiery od semilaca, szczególnie ich pastelowa kolekcja all in my hands i kolor light violet przypadły mi do gustu. No i fajne jest też to że przeznaczają 4zł z każdego sprzedanego produktu na organizację warsztatów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaKa
Odkąd w moim Rossmanie jest szafa eveline to przerzuciłam się na lakiery od nich, mają duży wybór kolorów. Lakiery są trwałe i niczym praktycznie nie różnią się od droższych odpowiedników, poza tym są po prostu dobrze dostępne w sklepach, bo można znaleźć je też normalnie w marketach typu Carrefour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałyście dziewczyny o Semilac Hub? Taka platforma do zgłaszania swoich pomysłów odnośnie produktów czy usług i rożnych innowacji. Semilac szuka pomysłow i pyta o nie klientki. a ja stale coś kombinuje głownie w branży "pazurkowej" bo tak troche amatorsko jeszcze a troche zarobkowo sobie robie i pomyslów kupa mi po głowie chodzi, a Semilac nagradza ciekawe pomysły - nagrody finansowe 500 i 800 zl :) Oczywiscie zgłasza się nieodpłatnie pomysły, nic sie z tym nie wiaże, zastanawiam się, probować zawsze warto Poczytajcie sobie https://semilac.pl/pl/semilachub/ideas/ Wg mnie ciekawa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo wybierasz sie :D no to do zobaczenia bo tez na pokazie bede :D juz sie nie moge doczekac tych nowych "owocowych" kolorow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale mnie i sporo moich znajmoch uczulił semilac, wlasnie makear jest bardziej bezpieczny jesli chodzi o uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie kolory z makeAr polecacie ? Bo semilac tez mnie niestety uczuliły i szukam czegoś innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tutaj piszą że produkty uczulają, to tak do końca nie jest. Trzeba dobrze utwardzić produkty bo uczula nieutwardzony - https://www.youtube.com/watch?v=qJmZhFsXR4A obejrzyjcie :) czasami lekkie niedopatrzenie własnie może byś sporym błedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana
Z Makear teraz na lato polecam neonki, świeże, letnie kolory które się super prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusery
Ja używałam już naprawdę różnych lakierów hybrydowych, ale przyznaję, że ostatnio szukałam tańszej wersji, dobrej jakościowo. I tak trafiłam na lakiery Isabellenails https://isabellenails.pl/lakiery-hybrydowe/ - uważam, że są rewelacyjne. Idealna gęstość, krycie, piękne kolory. No i cena bardzo przystępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda864
Z hybryd faktycznie semilac jest najlepszy, teraz też wypuścili aplikację na smartfony dzięki której można np sprawdzić kolor lakieru po zdjęciu czy dodać swoją stylizację do bazy i oceniać stylizacje innych użytkowników. Fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lakiery hybrydowe oraz wiele innych kosmetyków możecie zakupić w hurtowni kosmetycznej www.lakiery.hybrydowe.eu Hurtownia ta ma szeroką ofertę i bardzo dobre ceny, więc polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosini
A ja robiłam w domu i źle je ściągałam chyba, bo zniszczyłam :( Teraz poszłam na regeneracje do salonu, paznokcie są ładne i chyba zostanę przy salonie. Wtedy wiem, że ładnie mi zrobią paznokcie i ściągną hybrydę. Jestem zadowolona z salonu http://salon-estela.pl/, oni mają hybrydy marki OPI. Polecam jak ktoś z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamowilam sobie teraz nowa partie hybryd przez aplikacje z semilaca :) Super opcja z ta nowa apka, bo mozna na zdjeciach rozpoznawac kolory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcytri89
Moje ulubione (i najtrwalsze) lakiery to chyba te z Eveline. Cena jest dosc umiarkowana, a kolorów jest sporo do wyboru (teraz np. mam nr 290,ligh pink, idealny na lato). Pedzelek ulatwia aplikacje, nic mi sie nie rozlewa na skorki, a trwalosc to dobre 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinne_forr
Mi z semilaca z hybryd podoba się ta nowa baza 5 w 1 - baza, top i kolor. Do tego można nią nadbudować i przedłużyć paznokcia do 1cm. No i odcień jest piękny! Używam od tygodnia i praktycznie się nie ściera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MylaQ lakiery hybrydowe Na paznokciach u stóp lakier utrzymuje się znakomicie od czasu pierwszej aplikacji. Stopy wyglądają na zadbane i zdrowe. U rąk lakier zszedł szybciej, ponieważ mają one więcej kontaktu z woda oraz ogólnie są częściej używane, jak w moim przypadku w ćwiczeniach na macie. Ogólnie wrażenia mam pozytywne, na pewno przy najbliższych zakupach wybiorę lakier tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam z poleconymi lakierami przez znajomą Makear. Na początek są super bo się nie rozlewają, dobrze kryją i wygodnie się nimi pracuje. Lampę kupiłam na allegro za niecałe 100zł i służy mi już dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×