Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aktywianka

Lakiery hybrydowe

Polecane posty

Gość gość
Makear ma najlepsza konsytencję lakierów jaka do tej pory używałam a trochę się ich przewinęło . Lampe tez mam od nich i różne akcesoria .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaka2
Na ostatniej promocji w Rossmannie kupiłam ostatnio kilka lakierów od eveline, bardzo pozytywne zaskoczenie. Mają ładne kolory, są trwałe, manicure hybrydowy utrzymuje się do 3 tygodni, czyli tak jak wcześniej, a używałam semilaców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianaka

Jakiś czas temu przetestowałam lakiery hybrydowe od eveline i muszę przyznać,  że są bardzo dobre jakościowo, choć niedrogie. Moim zdaniem wato sobie je sprawdzić, tym bardziej, że wszędzie można je dostać bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Można rzeczywiście pobawić się stylizacją paznokci z lakierami Claresa mogę tę markę polecić do profesjonalnego użytku przez salony urody ale też do używania prywatnie. Na stronie 4mass.pl jest więcej informacji o ich produktach. Dobry kontakt, można o wszystko dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

tak to jest

Edytowano przez Buczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena

Nie ma jak Semilac, nie ma lepszych lakierów, mają mega trwałe i cudne kolory. Zresztą coś co poleca jedna z najlepszych na świecie edukatorek stylizacji paznokci czyli Paulina Pastuszak musi być świetne 🙂 Wybieram się do niej na kurs (sprawdźcie sobie kursy na stronie), nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama również wolę sobie od jakiegoś czasu robić paznokcie samodzielnie w domu. Szczególnie, ze nie robię sobie paznokci żelowych ale po prostu maluję swoje paznokcie hybrydą. Szkoda mi pieniędzy na usługi kosmetyczki, które przecież tak niewiele nie kosztuja. A zauważylam, ze kosmetyczki wcale nie są tak precyzyjne oraz samodzielnie można zrobić sobie często pazurki o wiele ładniej oraz staranniej 🙂

Jesli szukasz dobrej jakości lakierów, polecam zerknąć sobie na stronę Reformy
https://reforma-polska.com/sklep/bestsellers 

Lakiery obecnie mają w promocjach. To co mi się w nich podoba to to, ze są dość gęste, dzięki temu nie rozlewają się podczas malowania oraz cięzko jest wyjechać nimi na skórki. Poza tym mają dobre krycie, nawet tych jaśniejszych odcieni lakierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×