Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki gatunek stali na balustradę na tarasie?

Polecane posty

Gość gość
Ja zdecydowałam się na balustrady wykonane z mosiądzu. Balustrady na mój balkon i taras wykonała firma www.farmatech.com.pl i polecam wam się do nich zgłosić. Widać że zatrudniają doświadczone osoby, które dokładnie wykonują swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stal nierdzewna? Bzdury, tylko kute balustrady, zawsze i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu mam barierki ze stali nierdzewnej a na balkonie malowane proszkowo, wszystko zamawialismy na http://www.pk-inox.pl/ , ponieważ byliśmy zadowoleni z balkonowych a były niezbędne do odbioru domu, to poźniej zamóilismy również wewnętrzne. Wzór upatrzyliśmy sobie w necie i takie nam zrobili na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór gatunku stali zależy od tego jaki styl chcesz mieć u siebie w domu. Na przykład nowoczesny styl często charakteryzują balustrady ze stali nierdzewnej. Ogólnie polecam ci zgłosić się do firmy www.mieczyslawpokoj.pl Wykonują solidne balustrady i ogrodzenia w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg. mnie stal nierdzewna będzie bardzo dobrym wyborem, sam mam taką na tarasie i nie ma żadnych problemów. Jak szukasz kogoś kto zajmuje się rzeczami związanymi ze stalą sprawdź tutaj - http://akrostal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taras znajduje się na świeżym powietrzu dlatego najlepszym rozwiązaniem są balustrady wykonane ze stali nierdzewnej. Polecam wam zgłosić się do firmy www.stalnierdzewna.biz Zajmują się wykonywaniem balustrad ze stali nierdzewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stal nierdzewna owszem, ale do nowoczesnego wnętrza jednak wybrałam stal węglową ze względu na jej wytrzymałość i estetykę. Firma www.pphumetalmix.pl przygotowała taką na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się na aluminium które jest jednocześnie nowoczesnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem. A do tego prezentuje się równie interesująco! Dlatego mój wybór padł na aluminium z oferty producenta stolarki z tego materiału - Waspal http://www.waspal.pl . To był doskonały, wysokiej jakości zakup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie solidnej stali i firmy od wykonania balustrad to sprawdzi się bardzo dobrze warszawska firma Euromont http://www.balustradowo.pl/g-bw.html Wykonują balustrady z najwyższej jakości włoskiej stali szlachetnej. Do tego mają do tego dryg i ich balustrady są bardzo efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się na balustrady ze stali nierdzewnej. Wykonała je dla mnie firma www.butrymowicz.pl Tego typu balustrady świetnie nadają się na tarasy i balkony. Złe warunki pogodowe nie są dla nich problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My od dawna współpracujemy z firmą Bowim. S.A jeżeli chodzi o dystrybucję materiałów stalowych i bardzo polecamy. Są profesjonalni a materiały są zawsze na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek434

Znam Bowima, serwis stali wykonywane świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się aż tak bardzo na tym nie znam, zatem zdałam się na męża i z tego co wiem to całość ogarnął od firmy BOWIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×