Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypływają nowe taśmy. Kolejny dowód na to, że rządzi nami mafia.

Polecane posty

Gość gość
no to co Cię obchodzi jakas buda spalona. skoro cie smoelnsk nie obchodzi to sie przestań pultac bo i tak żadna z afer cie bezpośrednio nie dotyczy więc nie wiem o co chodzi. oni i tak sie dogaduja w swoich machinalnych układach a pojda do tv i beda piac na siebie dla sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj dupa i kamieni kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Ruski Prezydent zaliczył katastrofę w Polsce, Ruskie służby momentalnie posprzątaliby teren i w kilka godzin wywieźli wrak samolotu do Moskwy. Dlaczego wrak samolotu Polskiego Prezydenta nadal tkwi na terenie Rosji? Zaczynam mieć podejrzenia co do polityki Platformy, czy to aby nie Platfusy byli sprawcami wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz co by było gdyby. Gdybaj sobie dalej przez 50 lat. Smoleńsk ci mózg wyzarl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00:48 Nieprawda.Sama się przekonałam.Nawet wiadomości przypominają teleexpres/krótkie fakty bez żadnych komentarzy/.O wyborach nie słyszałam nic oprócz tego,ze się odbyły i jakie wyniki też bez żadnych komentarzy.Żadnego zaangażowania i poparcia dla kogokolwiek.Chyba,że jakieś zło widzisz w różańcu albo apelu jasnogórskim bo nieczęsto biorę udział/to może przeoczyłam/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myśle że to sprawka ryżego platfusa i putina, chyba tylko debil wierzy że to nie był zamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz znając powiązania Komorowskiego ze służbami WSI naszpikowanymi sowieckimi agentami można mieć pewność że katastrofa samolotu była na wyraźne zlecenie Platformy Obywatelskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz sobie dalej. Wiara matka głupich i tepych. Głowno mnie to obchodzi. Prędzej pisuarow można podejrzewać o morderstwa niż PO. Są bezwgledni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ide spać, ale na zakończenie tematu przynajmniej z mojej strony proponuje wam obejrzeć filmy o smolensku, nigdy takie cos nie było i nie będzie w telewizji polskiej puszczone, w której pan duda i jego byli a moze dotychczasowi współpracownicy zabunkrowali sie w nocy w Smoleńsku szafa, naprawdę te opinie biegłych a opinie tego co jest obecnie, wywiady w formie filmow na yt przez profesorów. obejrzyjcie. poza tym obejrzyjcie filmy wpadki albo the Best of Komorowski gdzie pada w którym momencie; prezydent poleci gdzieś samolotem i nie wiadomo co będzie. nagranie dużo przed 10.04.2010.dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne :D kiedyś wyjdzie na jaw że ryży platfus wysadził prezydenta :D ale trzeba poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teorie spiskowe to plaga. To taktyka Pisu. Wymyslec wroga i skierować uwagę społeczeństwa na wspólnego wroga. Tak działają wszystkie reżimy. Tak działał Hitler, Stalin, Mao. Jak widzisz PO nie produkuje takich bzdur. To wasze pis wymyśla te oszczerstwa bo chce skonsolidować społeczeństwo wokół siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz co by było gdyby. Gdybaj sobie dalej przez 50 lat. Smoleńsk ci mózg wyzarl. x Dlaczego wrak samolotu Polskiego Prezydenta do tej pory niszczeje w Rosji zamiast być kawałek po kawałku badany w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:58 Normalnych ludzkich wartości niezależnie od kraju i partii jakie w nim są.Kryzys wartości to jest ro co sobą reprezentujesz.Żal mi Ciebie.Zero empatii,zrozumienia dla innych ludzi,apodyktyczność,chamstwo,brak wrażliwości,nerwowość,zadziorność,nieumiejętność konwersacji na jako takim poziomie itd. Debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem k***a i nie obchodzi mnie to. Nie pomyslalas ze sprowadzanie takiej ilości złomu może być kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
// Wymień proszę te afery pisowskie.Tyle o nich słyszę od lat i do dziś // nie wiem o co chodzi.Dodam,że nie jestem ani peowcem ani // pisowcem. Wanna Wassermana, laptop Ziobry, kanapa podgryziona przez psa Dorna, hamburgery dowożone przez policję pisowskiemu ministrowi, afera dorszowa. Mało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam empatii dla ludzi którzy działają reżimowo jak twój Pis. Zobacz ile pieniędzy marnuja na wszystkie procesy, ekspertyzy gowno warte. Kto za to płaci? My!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam afera mosznowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest takim kretynem ze nawet nie potrafi kraść tylko podgryza to tym bardziej nie zasługuje na rządzenie krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rrr
gość dziś Jakim k***a Smoleńsku? A co mnie k***a Smoleńsk obchodzi? P*****le Smoleńsk!!!! Co mnie obchodzą ci ludzie czy to moja rodzina.? Co oni dla mnie zrobili? Sami się rozdupcyli o brzozę bo byli naj****i. Oni ciągle chlali , wiecznie byli pijani. K**wa tam się lala wódka strumieniami x Taka osoba, sama się wykreśla z grona osób, które można uznać za w miarę rozsądne. Nie ma z kim gadać. W sprzyjających okolicznościach, taka miernota, po prostu zamknie gębę ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:19 Żartujesz?Afera dorszowa za 3 zł?Jeden laptop Ziobry?wanna?hamburgery? To są według Ciebie afery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem k***a i nie obchodzi mnie to. Nie pomyslalas ze sprowadzanie takiej ilości złomu może być kosztowne. x Gdy chodzi o samolot Polskiego Prezydenta koszty nie wchodzą w rachubę. Gdy rok temu w Rumunii rozbił się helikopter Armii Izraelskiej z generałem na pokładzie, momentalnie pojawiły się Izraelskie służby razem z MOSADem, odgrodziły teren katastrofy i w kilka godzin wywiozły cały wrak do Izraela. Platforma Obywatelska dokonała zamachu na Polskim Prezydencie. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
// Żartujesz?Afera dorszowa za 3 zł?Jeden laptop // Ziobry?wanna?hamburgery? // To są według Ciebie afery? Tak żartuję. To była kpina. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiadome od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00:19 Ja nie jestem z PiS.,nie moja bajka.Zresztą PiS nie rządzi tym krajem od 8 lat.A kto płaci,chyba sami za to płacą.Rząd im chyba nie reguluje rachunków? Rozwój duchowy to nie znaczy religijny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helikopter to nie tupolew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście skoncentrowaliscie się na najmniejszych aferach. No cóż skoro nie potrafcie być uczciwi i obiektywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helikopter to nie tupolew. x jasne, do transportu pięć TIRów więcej. to wszystko PO obawia się prawdy, dlatego nie ściągnęło wraku do Polski Już widzę jak podczas procesów będą się na wzajem sypać kto był bardziej odpowiedzialny za zamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziales tira przy tupolewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oczywiście skoncentrowaliscie się na najmniejszych aferach. No cóż skoro nie potrafcie być uczciwi i obiektywni " To podaj nam te wielkie afery PiSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Platfusy w porozumieniu z Ruskimi dokonały zamachu na Polskim Prezydencie. Komor z Tuskiem osobiście nadzorowali przebieg akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×