Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miesiąc temu poznalam faceta na imprezie i...

Polecane posty

Gość gość

Bardzo milo spędzilismy wieczór. Calą noc przetańczylismy ze sobą. Nie ukrywam spodobał mi się. Pocałował mnie kilka razy a na koniec wziął odemnie nr. Od tego czasu odzywa się raz na tydzień..zawsze z własnej inicjatywy. Ale nigdy nie zaproponował spotkania..Troche to dla mnie dziwne, po co w takim razie pisze do mnie? Dodam, ze jestesmy z 2 roznych miejscowosci( ok 70 km....) Nie zalezy mi na tej znajomosci jakos szczegolnie, sama nigdy pierwsza do niego nie pisze, a nie wiem do konca o co mu chodzi... Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie chce sie narzucac, albo wykazujesz za malo inicjatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Każda laska zainteresowana znajomością na 1-2 odezwy faceta przynajmniej raz sama się odzywa. Póki milczysz to on nic nie robi więcej bo widzi, że masz go gdzieś. Jak jeszcze trochę to potrwa pewnie odpuści w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczol brak twojego zangazowania i sam probuje zachowac dustans, jednak , gdybys wykazala jakies wieksze zainteresowani bylby bardziej zdecudowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie, ale ja też piszę. Raz on raz ja i nic z tego nie wynika. Wolałabym, żeby mi jasno dał do zrozumienia żebym spadała. Mam wrażenie, że dzisiejsi faceci sami nie wiedzą czego chcą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy niby wiecie czego chcecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zależy ci na niem ale to nie przeszkadzało ci w lizaniu go na pierwszym spotkaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, tam jakieś przelizanko, ruchanko jeden pies. Dla niej to pewnie nie pierwszyzna. Faceta szkoda bo niestety niektórzy są wrażliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jakies durnowate jesteście, wolisz siedziec tu i pytać się na forum o co chodzi, zamiast po prostui napisac do niego co tam słychać. Myślisz, że facet będzie się narzucał? Nie możeszpo prostu być przy nim sobą i zamiast udawać tak dla zasady niedostępną najzwyczajniej w świecie do niego zadzwonić i pogadac co tam u niego słychać bo po prostu najzwyczajniej w świecie go lubisz? Ja jak poznałam faceta to nie czekałam nawet az on się pierwszy odezwie tylko sama się odezwałam po prostu normalnie najzwyczajniej bo go polubiłam i tego nie ukrywałam, bo mi się z nim fajnie gadało, bo widziałam, że jemu ze mną też. Bo myslałam o nim i interesowałam się nim itd... I on widział moje zainteresowanie i też tak samo odpowiadał potem i pytał i dzwonił bo zobaczył że mnie to obchodzi co się z nim dzieje, co u niego słychać czy wszystko w porządku czy wszystko gra. A jak się nie odzywaacie nie pytacie co u nich słychac czy wszystko gra to co oni będą się odzywać. Zastanówcie się i bez przesady nikt nie mówi tutaj o byciu nahalnym, ale co w tym złego że się interesujecie kimś skoro tego kogoś polubiłyscie? I po co to ukrywać, ze się lubi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:23 Ale ona ma go w dupie :D Dla mnie czy dla niektórych tu piszących to na co zwróciłaś uwagę to normalna sprawa, podobnie pocałunek to coś jednak nie dla każdego. A autorka widać ma inne podejście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×