Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaproszenie na komunie

Polecane posty

Gość gość
Daj im np po zegarku lacznie zo 100 zl i nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No albo zamow msze w intencji komunistek x x nie jestem katoliczką ,ale to rozwiazanie bardzo mi się podoba ,w końcu to nie mikołajki tylko przeżycie duchowe,poza tym brat autorki będzie z tego g****o miał ,a dzieciaczki jak wybiorą drogę z kosciołem zapamiętaja taką pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No albo zamow msze w intencji komunistek x nie jestem katoliczką ,ale to rozwiazanie bardzo mi się podoba ,w końcu to nie mikołajki tylko przeżycie duchowe,poza tym brat autorki będzie z tego g****o miał ,a dzieciaczki jak wybiorą drogę z kosciołem zapamiętaja taką pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt dla plebsu
kup laptopa za 5000zl każdej, weź kredyt na 10 lat, no bo co ludzie pomyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jak na ślub tylko dostanie się zaproszenie To oczywiste.ze na wesele tez? x Nie zrozumiałaś. Bratu mogło po prostu nie przyjść do głowy wpisać restaurację, bo treść zaproszenia to wykluczyła. Jedynym wyjściem jest sprawdzić kogoś z rodziny czy idzie na przyjęcie, albo zapytać brata, bo przyjecie może być tylko dla dziadków i chrzestnych. Afrontem byłoby jednak nie zaprosić autorki, gdyby autorka była jedynym rodzeństwem, lub jedyną osobą niezaproszoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej to, pewnie chodzi o kase a ty nie masz i on to wie, więc nie zaprasza. Co za poje/b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz komunikantom pod kościołem x Komunikant to opłatek podawany jako komunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się. Wg Słownika Języka Polskiego słowo"komunikant" ma dwa znaczenia: 1. «w Kościele katolickim: hostia przeznaczona dla wiernych» 2. «osoba przystępująca do komunii»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaje auta
Kup im 2 samochody, praktyczny prezent na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość real estate nr1
kup im kawalerki w miasteczku studenckim, przydatne na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćan
skoro slyniesz z tego, ze dajesz duzo to tym razem rozczaruj brata w zwiazku z tym, ze nie zaprosil cie na przyjecie. kup fajne prezenty dla dzieci, ktore wreczysz pod kosciolem ale nie dawaj kasy aby nie wzbogacac brata. oczywiscie powinnas sie pojawic w kosciele i nie wysylac prezentow kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz, bo nie ogarniam. 1. Jest komunia, idziecie do kościoła 2. a)Jest przyjęcie, idą tylko niektórzy? b) Nie ma przyjęcia? Jeśli opcja a) nie jedziesz, możesz się pomodlić i w swoim kościele. Bóg jest wszędzie. Jeśli opcja b) jedziesz, dajesz symboliczne pamiątki z Veritasu i jedziesz do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź ale nie dawaj pieniędzy tylko prezenty. Może hulajnogi, rolki, klocki lego,dmuchany basen albo jakąś grę- badminton etc. Nie zapomnij się wystroić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co dostalas zaproszenie do samego Kosciola???? AL chamidło z tego twojego brata bez urazy. Prezent? JAki prezent? Skoro nie idziesz na "żarcie"? Tak samo jak kogos prosza na slub tylko do Kosciola daje sie zyczenia wzglednie kwiatki i papa. I tu tez ci radze. Kup kwiatki albo bombonierke komunijna i zyczenia i papa. NIe wyobrazam sobie zeby mnie tak wlasny brat zrobil. Chyba ze nie robi tego przyjecia to co innego. Ale rozumiem ze robi tylko ciebie nie zaprosil tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka Przyjęcie robi. I inni zostali zaproszeni. A do tego juz nie pisałam, ale jestem osobą 30 letnią, mam narzeczonego od kilku lat dobrze się znają a na zaproszeniu jestem,wpisana tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He chamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ma tupet! Na swój ślub w przyszłości tez go samego zapros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
tupet,ale buractwo aż wali po oczach,współczuje blizniaczkom takiego tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie jedzi i nic nie daj,po co tam pojedziesz?rob to co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszła do kościoła i dała kwiatki. Nic więcej ( no cgyba ze jsię male upominki ale zadnej KASY). Zostałas zaproszona to wykaz się kulturą i idź ( głównie dla dzieci bo oNe nic winne sytuacji) . Natomiast brak ,, POZADNYCH,, prezentów to będzie ,, zemsta,, za to ze nie potraktowano Cię poważnie ( brak zaproszenia narzeczonego plus brak gosciny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile tam was jest tego rodzeństwa, że się za stół nie zmieściłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawaj prezentu! Prezent czy koperte sie daje jak sie idzie na przyjecie czy to komunijne czy weselne czy jeszcze inne. Daj kwiatki lub czekoladki , zyczonka i do widzenia. I jego tez tak zapros w razie czego na swoj slub. Do Koscioła i samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wiem, utrzymujesz kontakt z kimś takim, buractwo wspierasz. Ile masz rodzeństwa, chyba dużo skoro chrzestną nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez narzeczonego i jedzcie do kościoła. Kościół jest dla wszystkich wiec narzeczony może tam byc. Kup bombonierki złóż życzenia i wróć do domu. Ja osobiście bym kupila dziewczynom kolczyki czy łańcuszek zloty ale kasy bym nie dala. Dzieci nie są winne ze maja rodziców wrednych. U nas w rodzinie pierwszymi osobami ktore prosze na imprezy to rodzice i rodzeństwo wiec nie wiem jakim trzeba byc glupkiem zeby nie zaprosic siostry z narzeczonym. Nie chcialabym utrzymywać kontaktów z takim człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunia dzisiaj, czy jutro? Co postanowiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunia była w niedziele. Nie pojechałam. Poza dziadkami i chrzestnym nikt nie przyjechał. Z łaski kawa i ciasto w domu, prezenciki i tyle. Nic nie straciłam he. Tylko dzieci bo koledzy dostali więcej prezentów. W odpowiedzi na pytania mam jeszcze 2 siostry..wniosek jeden skoro nikt nie pojechał. A chrzestnymi są znajomi ze studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwny ten twoj brat ale ja znam kogos podobnego. u mnie w klasie byl taki nowobogacki. Jak to on mowil chrzestnymi jego dziecka zostanie"inteligencja" a nie brat czy siostra po technikum czy licencjacie. I tak zrobił IDIOTA. choc brata i siostre zaprosil oczywiscie na impreze ale jako gosci nie bliską rodzine . Nie rozumiem takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×