Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imperium Naja padło

Polecane posty

Gość gość
W opowiadaniu był Naj. Nie wiadomo jakim cudem. Zawsze myślałam, że to In ją pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze duże ego miał Koke. Nie wiem czy odszedł z Ogryzkiem czy z autorką tematu ,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke ciul zmienił nick na władcę lalek i uwiód kobietę. Roz***a!!!ł wersety i ekipa odeszła. Huuj złamany dla seksu zrobi wszuatko. Mam nadzieje ze Ola kopłą go w dooope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foldery ze zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrość was zżera że Naj ma takie powodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nas naj obchodzi? Nas interesuje jaki koke jest w seksie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto z wachlarzem. Naj czy Koke? Teraz już nie masz wyboru. Po prostu to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie może i koke interesuje, ale tych frustratów i niedor***ne panienki obchodzi Naj :D a raczej plotki o nim, to polska właśnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ciekawa jaki jest Koke. Na Naja nigdy nie leciałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke wilk, in jest tez ciekawy, zawsze fajnie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In jest najlepszy. Przyjaciel in spe. Jeśli ona z nim spała byłoby co czytać z wypiekami na twarzy. A wiadomo, że są na privie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto został opisany w opowiadaniu Imperium? bo nie czytałem, usunięto i nie jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In to taki rockandrollowiec na motorze. Pewnie ma dziary, skórę i jest pociągający. Wilk nie jest pewnie za ciekawy, ale ma osobowość. Koke namiętny podrywacz. A co ona w Naju widzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier/d/o/l/e ciebie trzeba leczyć zryty łbie. Sama piszesz na tym temacie? Niszczysz wszystkich tymi bzdurami które wypisujesz, rzygam takimi schizolami jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium to Kobieta z wachlarzem. Pisała o Wilku, Koke, Najszybszym, a o czwartym nie wspomniała, ale to In spe. Nie wymieniła nicków. Ale każdy się domyśla, że to oni po tym co miała na temacie. Prócz Naja. Naj to niespodzianka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze, że oni mają wyyebane i nawet nie komentują, a ty tu rzygasz tęczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyp/i/e/r/d/a/laj stąd do reala schizolko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z Wachlarzem? :D:D:D:D:D:D czyli uprawiała z nimi seks? najlepsze jest to, że koke zapierał sie ze z nikim stąd sie nie spotkał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odjebcie sie od Wachlarza. To, ze ich znala na priv i opisala nie znaczy, ze yebala. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycja. Podam wam jej e-mail. To chyba nie tajemnica skoro podawala kiedys publicznie. Zapytajcie, bo k****y z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobieto z wachlarzem. Naj czy Koke? Teraz już nie masz wyboru. Po prostu to napisz.xKobieto, słyszałaś? Nie masz już wyboru teraz 😭 Musisz napisać, bo inaczej... Nie wiem co, ale pomarańczki na pewno wiedzą, jakie konsekwencje Cię spotkają :classic_cool::D :PLudzie, czym Wy się interesujecie? :) I przecież nikt nic Wam nigdy o niczym i tak nie powie, zostaniecie na zawsze przy swoich domysłach, od których dostajecie wypieków :) I czy czasem czytacie, co sami piszecie? (patrz: wyżej) :P To nie jest złośliwa uwaga naprawdę, raczej zdroworozsądkowa. Myślcie czasem, co robicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że Kobieta miała jeden z najlepszych tematów na tym mdłym forum. Co z kim robiła to nikogo sprawa :* Częsc fajnych osób odeszła, szkoda bo lubiłem czytać wersety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymieniają, wymieniają debile, a co z tym, o którym nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jara kredek nie mam do niego mejla bo bym napisała. Wiem, że jest chyba starszym gościem ale podnieca mnie od jakis kilku lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało. Imperium walczyła żeby sami pisali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredku to ja twoja tajemnicza wielbicielka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poranne światło obudzi w Was dobroale każda musi sobie pi/z/dę zjechać własnoręcznie[nie dotyczy Evki]oczarowuje Was teraz nocna poraale każdy musi sobie napletem sam poruszać, i jaja wyszarpaćprzestaniecie być sobie obcymi istotamiżyjącym w pogoni za czymśco Was oślepiai ogarnia każdego dnia...bez Imperiumbez erotycznego słowa.:p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wymyślić nick i dać maila w profil. Obserwować Kredka, co lubi, gdzie się kręci i pomału go osaczać. Napisze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on mnie zna z forum, mam tu juz nick. łazi po karuzeli i ma swój temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do Naja, ma maila w profilu i zapytaj o maila Kobiety. Ona da Ci bezcenne rady. Nie wiem już czy robi się śmieszno czy straszno. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×