Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imperium Naja padło

Polecane posty

Gość gość
Ona z nimi nie spała. Co najwyżej się spotkała. Inaczej nie publikowałaby tego. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tej czworki trudno uwierzyc, ze Naj ja zainteresowal. A pisala o nim z niebezpiecznym ogniem. In albo Naj. Ktorys z nich ja parzy tym ogniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wtedy był Najszybszy. Bliźniaczo podobne. 🖐️ Dionizyjskie Wersety 2. Kobieta z wachlarzem 2015.02.20 Tego dnia mieliśmy spotkanie w małej restauracji. Siedzieliśmy na zewnątrz, ponieważ dzień był dość ciepły. Promienie słońca padały na jego krótko przystrzyżone włosy i skupioną twarz, kiedy bawił się filiżanką kawy. Pomyślałam,że jest smutny, ale gdy uniósł spojrzenie w jego jasnych oczach rozbłysły wesołe ogniki. Kiedy opowiadał jakaś historię nie przestawał się uśmiechać całym sobą. Pozytywny, czarujący, niesamowicie seksowny pan życia w stalowej koszuli rozpiętej niedbale pod szyją. Obserwowałam go dość niedyskretnie. Nie mogłam związać moich myśli i wrzucić ich do najciemniejszych zakamarków umysłu. Nie chciałam. Płonęłam chęcią poznania jego zapachu i smaku. Być mapą, po której błądziłby palcem w poszukiwaniu drogi na podróży życia. Lodami, które wylizywał z wafelka, kluczykami do samochodu, które niedbale obracał w dłoniach. Pragnęłam zamienić się pieprzyk na jego szyi, wtopić się w jego skórę i toczyć ją nadmiarem pożądania i melaniny. Moje myśli i jego zaskoczone spojrzenie spotkały się na chwilę i wiedzieliśmy już jak to się skończy. W ułamku sekundy oboje zobaczyliśmy jak bestialsko krzywdzi moją sukienkę. Guzik z jego koszuli, który brutalnie szarpnięty, w panice potoczył się pod łóżko. Zaognione otarcie wokół moich ust od zachłannych pocałunków. Palce wplecione we włosy, kiedy odchylał moją głowę szukając wargami szyi. Błądzące na mnie, we mnie... Ciężar jego ciała opleciony moimi nogami... Widzieliśmy naszą walkę. Kunszt dwóch strategów rozstawiających wojska po oby stronach pola, na którym za chwilę spoczną bezwładne, zmęczone bitwą ciała. Zamroczone żądzą zwycięstwa swoich ludzkich pragnień i słabości, by na koniec stać się nieśmiertelnym mitem, zapisanym pośród gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedstawiacie tutaj Naja jako jakiegoś boga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on dziwnie milczy :p zawsze był na takich tematach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery postacie to wilk koke In i Naj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo to najek sam o sobie pisze. Zbyt dużo w tym sztuczności i próba zaistnienia. :/ ale papier wszystko przyjmie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli najek tworzy te iluzje to ukrytym gejem jest i marzy o seksie z wilkiem ha ha ha ale niech ma chłopak swoje pięć minut. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też odnosze wrażenie,że to Naj robi sam z siebie boga aby zaistnieć i wyrwać kolejną naiwniaczke. Tylko co na to jego żonka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat bo Najowi chciałoby się pisać takie długie opowieści, i jeszcze najpierw o wilku , potem o sobie :O przecież on przez całe lata na ero nie napisał tyle co Imperium w tym jednym temacie :D teoria z doopy jak zwykle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to problem napisac dla niepoznaki więcej i inaczej niż zwykle tak trudno to zrozumieć ? twoja teoria to dopiero naiwniactwo aż strach pomyśleć co masz nasrane w tym swoim łbie zy*****m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie zbyt dużo boga zrobiono z najka. Naju przyznaj sie, że ty tworzysz te wypociny. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osz k***a:O jesteś chory z zazdrości i zawiści :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj nienawidzi wilka i stąd chooyowo go przedstawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chora jeśli już,ale broń sie najeczku z pomarańczy i wyrywaj kolejną naiwna, tylko co na to twoja żona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj tam teraz każdy puszcza sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby kogoś posądzić o mailowanie trzeba mieć dowód w postaci maili z tamtego okresu i uwiarygodnienia w postaci podpisanych fot. jedli tego nie ma to o kant choya można to rozyebać :D taka samo posądzono córkę dudy na podstawie podszywa z twittera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona nie musi o wszystkim wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo obchodzi z kim Naj tam romansuje i maile pisze. Dorośli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie gościu, dowody są istotne tylko że tutaj sie posądza na podstawie domysłów innych użytkowników, a najka juz nie można. Dziwne, może sam sie broni z oranżady. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dopie mam kto z kim utrzymuje jakie kontakty ale widzę że jakiś zazdrosny leming bije pianę. więc mówie żeby kogoś posądzić trzeba mieć twarde dowody takie opowiadanie to z dopy dowód podobnie jak oszczerstwo na córkę dudy z falszywego profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium napisała o Naju jeden tekst, a wy to komentujecie już kilka dni. Ani ona, ani on tego jakoś nie skomentowali. To po chój domniemania? Widocznie oboje nie chcą komentować. Gdyby coś mieli sobie wyjaśniać to priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś brawo gościu, ja mam wrażenie że to zazdrośnice frustratki którym wydaję się że wszyscy żyją tylko forum, tak jak one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 34 myślisz, że między nimi coś było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię w to, że Naj zainteresowałby Kobietę z Wachlarzem. Nie ta liga. Zmysłowa brunetka i mdły fan fina. Stanowczo mówię nie i radzę skończyć te domysły. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym że Naj jest zupełnie inny niż przedstawia się na forum, więc wcale bym tego nie wykluczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam i nie pisze na forum z tymi z którymi jest blisko na privie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszę, piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w stanie w to uwierzyć, bo dużo głosów było, że Naj nigdy nie zdradza na forum kim się interesuje. Ona z kolei mu posłodziła. Pewnie bała się, że skończy się bzykanie. Wilka oczerniła z oczywistych powodów. Metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj kobiety albo Naja uwielbiają, albo nienawidzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×