Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaspragniona

pokochajmy się..

Polecane posty

Gość gośćona27
Znam, ale co prawda nie w stosunku do facetów kochanek mojego faceta:D zrobisz wrażenie na pewno:) miej tylko dystans, bo łatwo ulec złudzeniom kiedy ma się w sobie tyle żalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Idę idę powoli szykować. Chciałabym już być po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Wstał. Erekcja rozrywa mu bokserki, i to spojrzenie.Jak łatwo jest mnie podniecić. Jak on łatwo mnie podnieca, aż jestem za to zła na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Kocham w jakis sposób, kocham. A On? Po ślubie tak mówił. Teraz, chce mieć mnie na wyłączność. Czy to jest miłość z Jego strony. Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Powodzenia dla Ciebie również Ktosiek:) Później podzielimy się wrażeniami. Przyjemnego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
No to ode mnie też powodzenia dla was wszystkich:) chętnie i z ciekawością zajrzę tu później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsinus 33
@onaspragniona niewiem jak przebiega spotkanie ale slowa Twoje są poezją, pięknie piszesz. Jeżeli jesteś tak samo piękna jak Twoja opowieść to Twój facet jest jebniety. Nie trac wiary w siebie! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Ale cisza.....no ładnie:) do pon pewnie przyjdzie mi nadrobić kilka ładnych stron:D udanego weekendu życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Zaskoczenie. Wielkie, miłe zaskoczenie. Będzie dobrze, a może i lepiej niz myślę. Później opiszę. Muszę zebrać myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Czekał na mnie. Mimo, że byłam o równej 13:00 na miejscu.Czekał w kawiarni przy bufecie, przy kawie, która już dawno zdarzyła wystygnąć.. Serce podchodziło mi do gardła jak nastolatce przed pierwszą randką. Żenada, dorosła kobieta, równie dorosły facet. Mężczyzna, który robił wrażenie, równie wysoki jak mój. Krótko, modnie przecięte włosy, niebieskie oczy. Mógł i podobał się kobietom. Pomyślałam, co za idiotka, zdradza takiego faceta. Jedynie podkrążone oczy zdradzaly jego zmęczenie. Usiadłam obok, kiedy On był gdzieś tam myślami. Pan X? Zapytałam. Pani Z? pytaniem odpowiedział na pytanie. Była to długa rozmowa, otwarta, szczera., niekiedy śmieszna..czasami wzruszająca. Spodobał mi się, mimo, że miał lekką wadę wymowy w stylu francuskim. Nie wymawiał wyraźnie "er", lecz nie zwracałam na to uwagi. Było to nawet słodkie. U tak postawnego mężczyzny. Ustaliliśmy plan na środę wieczorem. On wtedy wraca z delegacji, a ja mimo spotkania z księgową powinnam być, do dyspozycji. .. Po prawie 4 godzinach dialogu, ustaliliśmy szczegóły. Kiedy już wstałam, podszedł i pocalowal mnie w policzek... Nie był to zwykły pocałunek, bardziej przytulnie Jego ust do mojego policzka. Zaskoczona, wyszłam zawstydzona.. Ruda małpa, niszczy niesamowitego gościa, dla zwykłego bzykania. Mam nadzieję, że nudnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Najdziwniejsze w tym wszystkim, było to..., że On nic nie wiedział, nie podejrzewał. Praca w wiecznych delegacjach. Zapytał, ale jak skoro mamy dziecko, dziecko zaledwie dwuletnie.. Czułam jego złość. Wiecie? Mam nawet wyrzuty sumienia, nieświadomie przyczyniłam się do..jak to określić..rozpadu rodziny, zabrania dziecku któregoś z rodziców? Będzie dobrze. Oboje się w tym utwierdzalismy..czy aby napewno będzie dobrze....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Ktosiek. Nie. Może jakby nie mieli dziecka, Ale Nie. W środę mamy plan. Zazwyczaj wtedy mój idzie do niej. Lezie, jak ta "łajza" pociupciac, jakby w domu nie miał zawsze gotowej cipki..sukin..syn, .. Teraz siedzi w salonie, zadowolony z siebie, że rozpierdala dwie rodziny, rzygac mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
No tak Ktosiek, ale to uświadomienie jego przeze mnie. Czuję się wspolwinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
A Ty? Jesteś tutaj. Mogę zapytać, dlaczego nie u Niej? Jak było w kawiarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Chyba nikt tego nie lubi Ktosiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie u niej, hmm - tak wyszło xD W kawiarni było ok, zrobiłem prawie cały projekt, wypiłem 2 kawy z ciastkiem - trochę za słodkim :P Po tym zwinąłem się i pojechałem do domu. Był jeden fajny moment, dwie studentki weszły i jedna z nich była ... po prostu WOW! W dodatku ta zwiewna żółta sukieneczka, super widok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Dobre i to:) mogłeś pocieszyć wzrok piękną studentką.. Jak już facet myśli WOW, to musiała być fascynująca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Ewentualnie rozmowa z nudną kobietą. Czyli ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Możemy zmienić temat. I Tobie i mnie, może to dobrze zrobić. Nie myślmy o tym co boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona81
Hejka :) . Tak czytam Cię ona spragniona i sama nie wiem co mam myśleć. Ktosiek faktycznie rzadko się widujecie. Weekend samotnie spędzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×