Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaspragniona

pokochajmy się..

Polecane posty

Gość gość ona81
Powiedziałam mu , że mi na kasie nie zależy. Ani na zagranicznych wczasach. Mogę pić kawę na stacji benzynowej byle z nim . Ale jak się okazało to była taka zasłona dumna dla jego zdrad. Pomyszkowalam trochę , i gromadzilam dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Bolało? Ale bez tulenia? Buziaka, ok, mój jest sukin..kotem ale raz na jakiś czas przytuli..ale Twój mąż.. macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Dziękuję raz jeszcze.. 81, może jutro uda nam się pogadać.. dobranoc..szkoda czekać na niego..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Ktosiek. Do zobaczenia. tutaj;) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona81
Ja bym mogła pić kawę na stacji paliw byle z nim . Nie zależało mi na zagranicznych wycieczkach. Zastanowiłam się potem , pomyszkowalam i okazało się , że to była zasłona dymna dla jego zdrad. Zebrałam dowody , i mu wygarnelam. Powiedział , że mam założyć biuro detektywistyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra xD Jeżeli już nawet na wakacjach nie chciał się pobawić to coś jest nie tak xD Nie znam faceta który nie miał by ochoty na sex, nie ważne jaka pora dnia i nocy xD Nawet jeśli Cię zdradzał to sex z Tobą byłby dodatkowym plusem. Może zdradzał Cię z facetem :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona81
Jestem pewna że z kobietami :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zobaczenia :) i powodzenia, może tej nocy coś zdziałasz :) Aczkolwiek było by miło przeczytać, że rzuciłaś gościa i zaczynasz szukać własnego szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona81
Mamy córkę 12lat. Jedyny plus wakacji? Piękna opalenizna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona81
Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Nocny marek jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Ten przysłowiowy "nocny marek":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Pewnie tylko Ci, którzy pracowali podczas niej. Ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
Nasza Zjawa się nie zjawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na noc ide dopiero w poniedziałek magiczna......no zjawwa pojawia sie i znika tak już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Pochłonęła ją absorbująca realność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
klasyczna zjawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Tomasor Musisz wykazać się cierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atak przeprowadzi w najmniej przewidywalnym momencie i taki jej urok poza filigranowych kształtach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
każdy swój urok posiada .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Dzień dobry:) Cóż to za cisza tu dzisiaj panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa haiku i jeden głupi dowcip
pogoda zmusza do wypicia wiadra kawy zanim mózg zaskoczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona81
Hejka . Dokładnie duuuużo kawy potrzeba ,żeby jakoś ten dzień się udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa haiku i jeden głupi dowcip
Impreza trwa w najlepsze. W półmroku kilka osób tańczy w rytm muzyki. Na wiszącym na ścianie ekranie mruga jakiś teledysk. Poza tym nie ma żadnego światła ... Wypity alkohol wciąż miesza mi w głowie, przysiadam więc na stojącym przy bufecie wysokim krześle. Obserwuję. Moja żona rozmawia z kimś na kanapie. Uśmiecham się do niej, ale chyba mnie nie widzi. Nagle ktoś do mnie podchodzi. Okazuje się, że to gospodyni. Moja koleżanka. Przyjaciółka. Znamy się od tysiąca chyba lat. Staje obok, oparta plecami o bar. Bez słowa. Czuję jej zapach, ciężki, orientalny. Przysuwa się do mnie. Nie wiem, czy to przypadek, zachwianie spowodowane alkoholem i zmęczeniem, czy celowy ruch ... Jej udo opiera się o moje. Ramię opiera o moje ramię. I tak zostaje. Nie próbuje się odsunąć. Ani ja. Siedzimy/stoimy tak milcząc. Ale we mnie wrze. Jej zapach. Jej ciepło. Boże ... Przysuwa się jeszcze mocniej. Robi to specjalnie. Jestem więcej niż pewien. Wdycham głęboko jej odurzającą woń. Muskam ustami odsłonięte ramię. Nie odsuwa się. Całuję ją po raz drugi. Nikt nas nie widzi, jesteśmy w głębokim cieniu. Ociera się o mnie biodrem. I robię coś, czego w życiu bym się po sobie nie spodziewał. Kładę dłoń na jej pośladku. Nadal się nie odsuwa. Całuję jej szyję, schowany za nią. Gładzę pośladek przez cienki materiał spódnicy. Przysuwa się mocniej. Teraz dotykam jej drugiego pośladka. Przywiera do mnie mocno. A ja robię kolejny krok ... moja dłoń wsuwa się pod jej spódnicę. Jej mąż jest od nas o 5 metrów, pogrążony w jakiejś dyskusji. Moja żona metr od niego. A ja właśnie wsunąłem palec w mokry, pulsujący i gorący kwiat mojej przyjaciółki. Absurdalność tej sytuacji przerastała moje najśmielsze nawet wyobrażenia. Zaciska na mnie swoje mięśnie. Z ust wyrywa się cichuteńki jęk. Tkwi tak kilka chwil. Potem spogląda w moje oczy. Z powagą. Bez najmniejszego nawet uśmiechu. Odsuwa się i odchodzi. A ja czuję jej wilgoć schnącą na mym palcu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×