Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imigranci z Afryki, co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość
Mopsy musza budowac bo pracy W polsce nie ma zreszta murzyni to same lenie boja sie pracy, po co in jeszcze czarnuchy potrzebne? A moze to sluzacy dla elity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzwo75, od dawna zdradzasz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss123
Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona75
Dosc dlugo go zdradzam, ale nie zorientowal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzwolona popiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam uwierzyć, że wszystkie one uprawiały seks z murzynami? Co je tak 'podkręca' skoro są niby takie atrakcyjne? Nie słuchaj tych bredni ona konfabuluje a wy wierzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za tym by z tych imigrantów zrobić przetwory :classic_cool: np kaszanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona75
Owszem, mogę popisać. Ach, jak mi brakuje czarnego kochanka! Nie mogę się doczekać wakacyjnego wyuzdanego romansu, ciekawe kto mi się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angeloffredom@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za tym aby do nich strzelac i przerabiac na karme dla kotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahaha, wyzwolona, po studiach niby i w HR pracuje, a poprawną polszczyzną pisać nie umie :D Ale zawsze się chętni znajdą na tę pisaninę, bo biedakom stoi nawet przy czytaniu takich bzdur :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwolona, od dawna go zdradzasz i miałaś dwóch kochasiów - coś tu ściemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu kazdym mozesz byc
wyzwolona75 jest pedałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech nasze popróbują czarnego co im bronicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwolona, Czemu się nie rozejdziesz z mężem? Nie macie dzieci, pracujesz,może i nawet dobrze zarabiasz, nic Cie tu nie trzyma, możesz spokojnie wyjechać za granicę, nie koniecznie do Afryki :D po co odstawiasz takie ceregiele? Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona75
Ja zarabiam bardzo mało, nie przeżyła bym nawet jednego dnia sama poza Pl (Oczywiście, gdybym miała tam sama mieszkać) Jest świetnie jak jest. Myślę nad poważna rozmowa z mężem powiem mu, ze możemy tworzyć dość otwarte małżeństwo. O murzynach nic nie wspomnę, ale chciałabym wakacje spędzać sama z czekoladami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debilka, wszystko to zmyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzwolona no to ilu murzynków miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ilu naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha otwarte małżeństwo?! On wnosi do niego: dom/mieszkanie, samochód, pieniądze, a ty co? kurestvvo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacje z czekoladami, hehehe, dobre, milkę sobie kup, ja prdl, ale mitomanisz :P Ale chociaż pośmiać się można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzwolona,ile masz lat? ile po ślubie? ile znasz rogacza (męża)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona75
Naprawdę podoba się wam? Może zacznę pisać opowiadania erotyczne? Zmysłowe i perwersyjne historie erotyczne. Pewnego dnia wybrałam się na spacer po plaży. Uwielbiam spacery, szczególnie w ciepły wieczór. Przechadzając się po plaży gdy lekki ciepły wiatr podwijał moja sukienke, zauważyłam murzyna z dzikoscia w oczach które doprowadziła mnie do szaleństwa. Dzikus podszedł do mnie, rozchylił moje nogi.Wdarł się pomiędzy nie językiem spoglądając na mnie brutalnym i pożądliwym wzrokiem, błyskawicznie dotarł do nabrzmialych i rozpalona ych warg. Jeczalam z rozkoszy wydawało mi się z soki płyną mi po udach. Poddalam się pożądaniu. Zdjęłam mu spodnie, mym oczom ukazał się iście cudowny widok, jego członek był potężny. Mimo, iż maałam już czarnych dzikusów żaden nie miał aż tak dorodnego okazu jak on! Co dalej pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie murzyn na basenie dotykał xd też z takim spróbuje jak skończe gim.! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzwolona75 dziś Naprawdę podoba się wam? xxxxx A ktoś pisał, że się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona75
Przyznaje się, nie jestem prawdziwą wyuzdana. Ale widzę, że jakiś wali konik również w pisaniu mnie wspomagał. Postanowiłam rozwinąć temat i udało się! Szerze wam napisze, iż Wyuzdane myśli kłębią mi się czasem w głowie, że aż nie mogą uwierzyć, że moje myśli mogą być aż tak nieprzyzwoite (ale ich tu nie opisałam ani nie opisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkond mi na basenie murzyn wkładał rękę w majtki to cały czas o nich myslę xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×