Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imigranci z Afryki, co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość
bedą się walić jak my w pracy będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzacie? W końcu będzie można spróbować czegoś innego na miejscu a nie tylko poza Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami rasiści, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naprawdę wielka szansa. Szansa na to że w końcu Polki zejdą na ziemię z chmur na których żyją. Jak im ich lover z Somalii czy innego Maroka strzeli parę razy w dziób to się skończy gwiazdorzenie. A jak zrobi dzieciaka i kopnie w ten głupi zadek to i biali nagle zaczną być towarem poszukiwanym. Pytanie tylko czy któryś się skusi na pannę która stukała się z największą wylęgarnią aids na kuli ziemskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się walą z nimi. Kopniesz taką puszczalską w tyłek i niech utrzymuje potem czarnego lenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam osobiście dwóch imigrantów z Afryki. jeśli ktoś chce z nimi porozmawiać, podzielić się swoim doświadczeniem, to zapraszam na priv: mysia_1515@wp.pl podam im Wasze namiary. to bardzo otwarci ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:38 ale z ciebie ciemnogród. Nie każda kobieta myśli zaraz o związku niektóre chcą tylko uprawiać seks, spróbować czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma z czasów szkolnych wróciła z dwa lata temu z podwiniętym ogonem z ukeja do mamusi. W ciąży ale bez popychacza. Ponoć miał "dojechać" dziecko urodziło się czarne, tatusia do dziś nikt na oczy nie widział (pewnie pracuje ciężko i nie ma czasu :D) a rodzice osiwieli z dumy. Panienka chociaż robi co może jakoś nie cieszy się wzięciem na rynku matrymonialnym. Jakoś nikt nie chce utrzymywać owocu z******tego seksu z afrykańskim nierobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężkie czasy nadchodzą dla polskich mężczyzn. Nie znasz dnia ani godziny kiedy popchasz po egzotycznym i zarazisz się jakaś francą. Od własnej dziewczyny, żony... Z drugiej strony, kilkudziesięciu takich jak Simon Moll i liczba idiotek w tym pięknym acz głupim kraju znacząco by spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ją wziął przynajmniej już spróbowała czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska to wolny kraj, ale na tyle wolny aby uginać się postulatom UE i przyjmować imigrantów z Afryki? Wydaj mi się, że jesteśmy za biedni gospodarczo, żeby wspomagać imigrantów z innych Państw. W dodatku nie widzę Polski jako mozaiki etnicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwila zapomnienia z czarnym kochankiem a spłodzenie z nim potomstwa to dwa różne tematy. Ja nie zamierzam mieć dzieci, ponieważ mam bardziej ambitne planyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomą która była żoną marokanczyka który traktował ją tak jak muzułmanin traktuje kobietę. Czyli lepiej niż psa ale gorzej niż bydło domowe. Po kilku latach takiej sielanki w końcu się od niego uwolniła po czym momentalnie związała się z innym marokańczykiem. Niektórym nie można pomóc, geny tak głupie muszą się same wyeliminować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co kwiczały pod Mollem też miały "chwilę zapomnienia z czarnym kochankiem". Ciekawe ile z nich jeszcze żyje i ilu dalszym partnerom sprzedały pamiątkę po Simonku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej tatusiem sobie te te damy pik na czole, niech od razu widać że jesteście miłośniczki egzotyki i kontakt z wami może być groźny dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale badania powinni im robić przed przyjazdem później już za późno będzie a jak zdrowi to niech walą nasze laski w niejednym polskim małżeństwie urodzi się czarny potomek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*tatuujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarne plemniki silniejsze podobno a nasi faceci kiepskiej jakości mają więc niespodzianki będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście jest aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na usg koloru skóry nie widać a wiele kobiet będzie przekonane że jak ich facet spuści się dużo razy a murzyn tylko raz to będzie białe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Murzyn jak się spuści to od razu zapłodni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest temat o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuleje geodecie f23
a co z nowym mięskiem dla nas, POlskich geyów? ❤️ wyobraźcie sobie szmaty (kobieta= szmata) - 30 cm czarnej kiełbasy w odbycie ❤️ ❤️❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to ogólnie rybka z kim kto ale kochane białogłowy wy jak wyjedziecie ze swojej wiochy w szeroki świat i zobaczycie nagle czarnego 20 centymetrowego flaka to rozum się wam lasuje i zapominacie o wszystkim, z gumą na czele. A później dzielicie choróbskami swoich partnerów. ja osobiście takiego reimportu z ukeja kijem bym nie dotknął, cholera wie co i z kim wyrabiała nawet jak w Polandii tradycyjnie już zgrywa dziewicę orleańską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojpjojokkkll
gość 2015.06.04 Ma racje :P Mojego przyjaciela tak laska zaraziła AIDS i kiłą :( była gdzieś za granicą i się puszczała na prawo i lewo jak nie z ciapatymi to z czarnuchami, leniwymi ci sie cieszyli z głupiej latwej Polki :P wysyłała im nawet pieniądze z Polski :D:D:D nie żyje od 2 lat tak skończyło się jej poznawanie k***sów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądze, że powinni ****ać młodziutkie polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antośŚ
jak mlode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antośŚ
jak mlode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×