Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TEŚCIOWA MA W D... MOJE DZIECKO

Polecane posty

Gość gość
Ja się zastanawiam po kiego czorta tak ci zależy, żeby ta głupia baba ci się zwaliła na głowę w połogu? ciesz się, że masz święty spokój i tyle. Jeśli się chce gości to ZAWSZE powinno się zaprosić, przychodzenie do kogoś bez zaproszenia to zwykłe buractwo, nawet w najbliższej rodzinie (chyba, że wszystkie strony akceptują takie podejście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale mam bratową zołzę i chętnie bym jej przywalił,dlatego podjąłem dyskusję. Myślała ze jak wejdzie do rodziny to z tesciowej(mojej mamy) zrobi sobie darmową opiekunkę.Trzeba było ją postawić do pionu bo brat kapeć sobie nie radził. Myślisz że wszystkie kobiety piszą prawdę???? to dobre konfabulantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko rozumiem Cie dziwne zachowanie babci. Wracając do tematu że babcia swoje dzieci wychowała ale to nie o to chodzi no kuzwa przeciez to jej wnuk czy wnuczka czasami wypada odwiedzić ja nie mówie tu o niańczeniu od rana do wieczora ale o zwykłych gestach matki do córki znam to z doświadcenia bo moja matka tez nie interesuje sie wnukami czasami az wrecz błagałam o pomoc naprawde w bardzo kryzysowych sytuacjach z łaski sie zgodziła no ale kuzwa to raz na ruski rok wyobrazcie sobie teraz że wy jako babcie macie kompletnie gdzies wasze wnuki czy swoje dzieci potrzebujące pomocy w sprawach ludzkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś \oj znamy,ale tez znamy takie co to z goowna ukręciłyby bat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×