Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milli

Ile macie par butów?

Polecane posty

Gość milli

wszystkich razem- letnich, zimowych, wiosennych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa
ok 25 par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milli
do aaaaa: to prawie tak samo jak ja! ja naliczylam ostatnio 33 pary, a oczywiscie w sezonie nosze jedna pare prawie przez caly czas;) Ale uwielbiam swiadomosc, ze mam buty na kazda okazje i cieszy mnie ich widok w szafie:) Jakas obsesja, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mało
mam z 3 pary klapek na lato ( z tym że w tym roku z tych to bede pewnie chodzic w jednych), 2 pary półbutów ( w ktorych chodze bo kupiłam je w tym sezonie) 1 pare sportowych ktore uwielbiam ( a niedługo bedzie druga para) no a na zime mam kilka par ( zadnych juz nie ubiore) mam problem bo kupuje buty praktycznie na jeden sezon, potem z reguły mi sie juz nie podobają, sa fajniejsze w sklepie wiec tamtych juz nie nosze:((((((((((((((((((( jedynym wyjątkiem są sportowe buty, które kupiłam rok temu i dalej mi sie podobają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostra
ma talent do wyszukiwania super butów na wyprzedażach. Trzyma je elegancko zapakowqane w pudełka, wyczyszczone, zadbane.Naliczyłyśmy ponad 50 par.Ja mam bzika na punkcie butów, ale niestety z przyczyn zrowotnych te najpiekniejsze odpadaja, stawiać musze na wygode :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
2 pary- za to musze miec internet tzn.kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milli
ja tez trzymam wszystkie buty w pudelkach, nie niszcza sie, nie kurza i sluza bardzo dlugo. Problem tylko, gdzie to wszystko trzymac? Powoli zaczyna brakowac mi miejsca;) Gdzie mozna kupic buty na wyprzedazy? Czasami upoluje cos w Deichmannie, ale to jedyny sklep, jaki znam, ktory robi przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie za dużo
:):):) 1adidasy,1 półbuty,1 sandałki i teraz kolekacja poszerzy sie o ślubne czyli w sumie 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Oj.... a w zimie w czym chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 też w pudełkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie - jak przechowywac buty i konserwować, żeby nawet po jakimś czasie wyglądały ładnie i niezdefasonowały się? Uzywacie prawideł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie nowych butów bo mam zawsze odciski i musze swoje odcierpieć, na lato mam 3 pary ale kupie sobie chyba ze dwie pary japonek, na jesien mam jedne obskórne, na zime to już tragedia, kozaczki 5 letnie na obcasie który już nie jest mody a które zakladam 2 razy za calą zime i zasuwane krótkie których nienawidze i rzewiki w których chodze non stop acha i szpice na szpilce bardzo śliskie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liczylam, bardzo duzo. spytam malzonka, on wie napewno, bo ciagle mi je wypomina, a ja i tak kupuje nowe. mam jakas obsesje na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butomanka
bardzo dużo. dokładnie nie wiem,ale ponad 40 na pewno :) uwielbiam kupowac buciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharsis
2 pary glanow 3 pary trampek 3 pary sandalow 1 para obcasow 1 para sportowa ___ 10 par w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi_niunia
z 70 i to 65 same szpile po 10 cm ;) kocham je..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi_niunia
z 70 i to 65 same szpile po 10 cm ;) kocham je..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z 30 par. Rozne ale duzo sportowych. Gralam w kosza 8 lat i jakos tak mi zostalo. Nie nosze butow na wysokich obcach bo mam 180 wzrostu ale w szafie lezy kilka na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ale ja mam mało w porównaniu z Wami! Mam tylko 12 par! Skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycia
Na lato: 4 pary sandałów, 2 klapek 2 pary półbutów 1 trampki, 1 tenisówki Na zimę :2 kozaki Na wyjścia: 3 pary pantofli --------- razem 15 Malutko, malutko... zasobność portfela niewielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shandusia
snadały sportowe,japonki eleganckie,japonki sportowe,sandałki eleganckie na obcasie,trzewiczki,adidaski,glany,kozaczki,trampki ,adiadski 2 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keicam
3 x szpileczki 2 x adidaski 6 x klapeczki poza tym jeszcze z 10 - 15 par innych mniej lub bardziej fajnych butków. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milli
od ostatniego wpisu kupilam sobie: polbuty na obcasie z lekko spiczastymi noskami; sportowe buty bez piety oraz mokasynki bez piety,biale, sliczne i baaardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n_o_r_m_a_l_n_a
- buty na zimę x 1 -półbuty x 1 - balerinki x1, cieńsze buty na małym obcasie x1 -sandały x1 -buty sportowe x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....z wszystkich sezonów ? No to będzie niewiele...letnich mam najwięcej...5 par...a wszystckich koło 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buciorka
O rany, ale fajny temat. uwielbiam buty. mam ich ok. 60 par. najrózniejsze. i sportowe i eleganckie, ale przyznam, że najbardziej lubię tzw. sportowa eleganję. Nie cierpię szpilek ( bo nie za bardzo potrafię w nich chodzić). Musze Wam powiedzieć jedno: w Polsce nie opłaca sie kupować butów. Chyba, że na super wyprzedażach. We Włoszech podczas corocznych wakacji widzę o rok wcześniej te buty, które u nas pokazują sie za rok lub pół roku. A jaka różnica w cenie!!!!!!!!!!!!!! Sama w czerwcu przywiozłam sobie świetne zamszowe Pumy- U nas kosztuja 429 zł, a tam zapłaciłam za nie 29,90 euro... to chyba jest róznica? pozdrawiam WSzystkie wielbicielki nieszablonowego obuwia!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitii26
kozaczki szpiczaste na obcasie ok 9 cm kozojebki na zimę tak mowi moja kumpela takie na grubej podeszwie 3 pary adidasów sandałki połbuty ze skorki na obcasiku połbuty eleganckie traperki klapki japonki klapki na koturnie sandałki japonkowate - najnowsze z całej koleekcji, białe ze skorki i pewnie jeszcze kilka innych w których nei chodze, albo oddałam juz mamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciorka
jDzięki za infantylne przezwisko!!! Powoli dociera do mnie, że internet nie jest wyłącznie dla mądrych i kulturalnych ludzi. A poza tym to tylko odpowiadam na pytanie, jak Ci żal to pracuj Ciężko tak jak ja przez długi rok, potem spróbuj wypocząc w dwa tygodnie nad ciepłym morzem ( bo przeciez na pogode nad Bałtykiem nie ma co liczyć)- to chyba należy mi się chocaż odrrobina luksusu w postaci kupowania butów na wyprzedażach???????????????/ A suma butów obejmuje wszystkie, które posiadam ( w tym i adidasy sprzed5 lat, ale prawie nie zniszczone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×