Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tentwoj

chce zebys wiedziała

Polecane posty

Gość gość
autorze długo się znacie? ile ona ma lat? co w niej takiego pięknego? skoro kochasz dlaczego chcesz zapomnieć? co ona czuje do ciebie? co sie stało.? jeśli chcesz żeby wiedziała to czemu jej tego nie powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chce zebys wiedziala jak bardzo cie kocham, jak bardzo pragne spedzic reszte swojego zycia z toba, jaka jestes dla mnie wazna...chce zebys wiedziala ze zycie moje juz zawsze pozostanie w cieniu bez ciebie.Chce zebys wiedziala ze swiat zrobil sie jalowy dla mnke I bez znaczenia.Chce zebys wiedziala ze marze o tym bym mogl sie do ciebie przytulac kiedy chce I patrzec w te piekne oczeta, glaskac po twarzy I glowce I calowac w czulko dajac ci to poczucie blogosci.Chce zebys wiedziala ze przy tobje nie ma dla mnie rzeczy niemozliwych.Jestem bez ciebie tylko cialem ktore egzystunje jak zombie.Wstac isc do pracy zjesc isc spac.Chce zebys wiedziala ze jestes dla mnie calhm szczesciem...o nic wiecej nie prosze...tylko ty...Chce zebys wiedziala ze nie potrafie na inna nawet spojrzec...I chce zebus wiedziala ze chcialbym z toba polozyc sie w tym jednym miejscu na spoczynek jak juz przyjdzie czas I spedzic tam z toba cala wiecznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę żebyś wiedział że odwzajemniam wszystko co tutaj napisałeś.Piękne...wzruszasz...mam dreszcze",spocząć kiedyś w jednej mogile ..na wieczność",oj tak...Przypomniało mi się nasze ostatnie spotkanie,tak bardzo Cię kocham...nie mogę żyć bez Ciebie ,niby tez śpię,wstaję idę do pracy ,niby się uśmiecham ,ale to tylko pozory,szara egzystencja ,żyję mechanicznie jak w letargu.Bez Ciebie nie ma mnie.Przemokłam Tobą.Spędżmy te resztę życia razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdu pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier....jak to dobrze, że mam już za sobą takie cyrki. Życie bym sobie zmarnował przez te iluzje. Mam to co realne i to jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jessu,,,w realu takie sprawy ludzie załatwiajcie,a nie tu pół populacji kafeterii się wkręca:P co to za facet,to jęczy na babskim forum,a swojej miłości nie może tego powiedzieć,że jest sensem jego życia ? jakiś nierealny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dosłownie kiła i mogiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem nie można być z kimś kogo się kocha. Powiedzieć to małe piwo, tworzyć udany związek przez wiele lat to jest wartość. W tedy masz jaja chłopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśli, słowa, nabierają mocy, krążą wokół nas i zmieniają rzeczywistość. Czuję Cię każdego dnia, więc myślisz, ja myślę, nie ma co kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czujesz gdzie? pod skórą, pod paznokciami, w odbycie czy gdzie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tentwoj
tak glupio wyszlo poprostu, ze chyba nie dane nam bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak nie dane to nie dane pogódź się z tym wciagnij zółtko i żyj dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniana dziewczyna
U mnie też tak głupio wyszło:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość łezka
Głupio wyszło?,nawet nie wiesz co dokładnie miałam namyśli mówiąc te słowa.Nawet nie chciałeś ze mną rozmawiać na ten temat by móc to zrozumieć z mojego punktu widzenia a nie interpretować po swojemu.dlaczego każdy nasz kontakt miał być zależny od innych,?dlaczego nie mogliśmy porozmawiać nigdy bez osób postronnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc ON 3'27,deszcz pada,szaro buro za oknem,dawno sie tak nie śmiałam ,ale poemacik.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna czarna czarna
Jak facet cos spiepszyyy to zostaje tylko wycie do księżyca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet to taki glon bez jaj,fajtułapa.Normalny to bierze sprawy w swoje ręce a ten to tu miałczy nie wiadomo do kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz m... ja chciałabym być z Tobą mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz to czytałam wtedy ma ulicy.dziekuje wzruszylam sie strasznie.milosc przez tel.trwa juz 10 lat dzieki ...jakos nie czuje żebym była martwa tak jak to wymyśliłam:)a popisać kazdy moze tak?a wiec mój barrry oddaj mi klucze do swojego serca:)czy Mariusz to jest? A moze bariusz;) tego kocham przy którym serce mnie ściska .....aga i nie jestem diablem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam ze ten kto tu wysmarował takie wyznanie o trzeciej w nocy to sam sie z tego smieje a kobietki myślą ze to do nich.W życiu bym w cos takiego nie uwierzyła.Cienki bajer dla naiwniaczek żeby nogi szybko rozłożyły bo szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on będzie wiedział
to sobie tęsknij i ocieraj łezki tchórzu ,jak nie potrafiłeś zawalczyc o mnie to teraz becz ,ja już cię znać nie chce, zabrałeś mi 8 lat wystarczy,wracaj do jarania i swoich "przyjaciół" chłopczyku bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on będzie wiedział
i do prostytutki idz kolejny raz ,zapłać tysiaka ,wszak taki jesteś nieszczęsliwy,ale mnie 200 zł nie pożyczaj bo nie masz dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ktos tu pisze co czuje to nie znaczy ze w realu nie dziala...sa byc moze powody dla ktorych nie moze jej tego wyznac w tym momencie wiec wyrzuca to z siebie tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne są tego typu tematy, gdy zero konkretów. ja wiem, że nazwiska czy miasta nie chcecie podać, ale jakąkolwiek wskazówkę: literę imienia czy miasta. po co inne frustratki mają tu ciągle robić sobie nadzieję i temu frustratowi autorowi? napisz szyfrem, do kogo piszesz, bo inaczej naprawdę nie masz jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy facet powiedzmy który tu pisze takie wyznania tzn tani bajerek jest bez jaj,szkoda czasu na takiego dzieciucha którego jeszcze niańczyć trzeba bo się życia boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tentwoj
do dlaczego uwazasz ze jestem frustratem? kazdy zakochany ktory zrobil cos kiepsko z powodu braku doswiadczenia jest frustratem? do nie boje sie zycia, probowalem ale z powodu wyzej wymienionego troche zle wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj to naprawić, może jeszcze jest na to dobry czas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki to jest ten wyzej wymieniony powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"do dlaczego uwazasz ze jestem frustratem? kazdy zakochany ktory zrobil cos kiepsko z powodu braku doswiadczenia jest frustratem?" czytaj ze zrozumieniem. nie dlatego, że zrobił coś kiepsko, ale dlatego, że nie próbuje tego naprawić. że pisze tu bzdury, robiąc nadzieję innym, co już się łudzą, że to do nich. KONKRETY, jak ma na imię czy jak wygląda - pisz do kogo piszesz, a nie mącisz do 99% kafetarianek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×