Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pakiety medyczne abonament

Polecane posty

Gość gość

Słyszałam o pakietach medycznych, które można wykupić jako abonament, że płacisz miesięcznie określoną kwotę i możesz korzystać z ilu chcesz lekarzy specjalistów. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście tak jest, sprawdz sobie w necie S7 pakiet, masz nielimitowany dostęp do specjalistów, wchodzisz bez skierowania, masz telefoniczną obsługe pacjenta i krótko czekasz na wizyty. Sama z tego pakietu korzystam i jestem zadowolona, finansowo też się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloe

mi by się coś takiego teraz przydało

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodda

Mam pakiet medyczny w medicover, jak na razie mi to w zupełności wystarczy a jest wygodne bo czy robisz badania kresowe czy jesteś chora dzwonisz i masz lekarza, nie to co na nfz, doprosić się nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonka

Taki pakiet można wykupić samemu jesli nie masz żadnego ubezpieczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satyna22

Oczywiście że można, ja kiedyś sama wykupowałam a teraz mam w pracy wykupiony, pracodawca nam takie pakiety zapewnia, tak samo jak karnety na siłownię itp. Modicover ma o tyle dobrze że mają też własny szpital więc nie czekasz jak np. moja mama na przyjęcie do szpitala tygodniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka

Biedronka ma chyba pakiety w medicover? Kiedyś jak tam pracowałam to pamiętam że były spoko, korzystałam ze stomatologa bo u mnie w przychodni to dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla

mają 2 albo 3 do wyboru z tego co wiem, dobra rzecz taki pakiet, masz lekarza kiedy chcesz a ja właśnie wróciłam od lekarza, stałam już przed otwarciem przychodni po numerek i ledwo się  dostałam, grypa panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×