Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Ostatnie Tango na biurku..

Polecane posty

Gość gość
Guciu to Kojota przebrany za Koke :D:D:D:D Obleśny psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gucio -200 postów a nowiutki że hej i już maile pisze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna......przeciagaj się..rozkosznie..... i poczuj mój dotyk.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ujjja cięcie też zajęcie dziwne zniknął koke kojot zniknął nowy pojawił sie gucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś w ujjja cięcie też zajęcie dziwne zniknął koke kojot zniknął nowy pojawił sie gucio Taaaa bardzo dziwne, siedź i rozkminiaj do rana skoro to sens Twojej egzystencji. A może lepiej weź w końcu te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden rozkminia bo to sens jego egzystencji, tak jak twojej klikanie tutaj:P nie oceniaj Bobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi - odpuść....naprawdę nie warto :-) niech się podniecają.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze co się dzieje, stara ekipa odeszła i nagle wysyp nowych męskich nicków którzy wcześniej pod starym nickiem nawet nie zaglądali do Pewnej lub nie rozmawiali z Gromowładną Silena dramatycznie sie żegnała po czym szybciutko wróciła nie wspomne o wirtualnym seksie z De który jak sie okazało jest Koke trzeba byc slepym i pustym, żeby tego nie dostrzec ale najfajniejsi ludzi odeszli' zostały niedobitkie i wrócili starzy bywalcy typu koke przebrany Koke uuuja wiem że jako władca rozje////bałeś/// wersety uwodząc i privując z Kobietą z wachlarzem wiem więcej ale zostawie dla siebie jestes uzalezniony nie tylko o internetu wiesz jeszcze od czego masz tysiąc twarzy dla seksu i wyrywu zrobisz wszystko jesteś jednostka aspołeczna i niebezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczy pierdzie? kultura po chuuuuju wez nie rozsmieszaj mnie i otwórz oczy w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty się kulturalnie zwracasz do ludzi? i oczekujesz, że tak będą się zwracać do Ciebie? to Ty mnie nie rozśmieszaj. My sobie tu rozmawiamy miło w swoim towarzystwie a Ty wchodzisz i po chamsku puszczasz jakieś śmierdzące bąki. W jakim celu?przeszkadza Ci, że jesteśmy dla siebie mili czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś lecz się psycholu masz obsesje na jego punkcie ja tu nie widze żadnego koke poza twoimi urojeniami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam zacznij od leczenia Koke Osobowość mnoga to potocznie rozdwojenie jaźni. Zaburzenie to charakteryzuje obecność u jednego człowieka co najmniej dwóch niezależnych i różniących się od siebie osobowości, które naprzemiennie wpływają na zachowanie chorego. Jakie są przyczyny osobowości mnogiej? Jak rozpoznać objawy tego zaburzenia? Na czym polega jego leczenie? Osobowość wieloraka to zaburzenie psychiczne, które jest znane także jako rozdwojenie jaźni, osobowość mnoga, osobowość naprzemienna i rozdwojenie osobowości. Charakteryzuje je występowanie u tego samego człowieka co najmniej dwóch niezależnych i różniących się od siebie osobowości. Osobowość wieloraka zalicza się do zaburzeń dysocjacyjnych tożsamości (ang. Dissociative Identity Disorder, w skrócie DID), które charakteryzuje częściowa lub całkowita utrata prawidłowej integracji między wspomnieniami z przeszłości, poczuciem własnej tożsamości, bezpośrednimi wrażeniami i kontrolą ruchów dowolnych ciała. Osobowości wielorakiej nie należy mylić ze schizofrenią, ponieważ jest to odrębna jednostka chorobowa. Co prawda schizofrenia dosłownie oznacza „rozszczepienie umysłu”, ale nie w sensie posiadania więcej niż jednej osobowości. Poza tym schizofrenia jest zaliczana do psychoz endogennych, a nie zaburzeń dysocjacyjnych. http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/dusza/osobowosc-wieloraka-rozdwojenie-jazni-przyczyny-objawy-i-leczenie_36603.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś piertolinij się w mózg sflaczały skorfysynu :O nie jestem koke i nie mam zamiaru pozostać biernie wobec twoich schiz przez ciebie wypiertalają stąd ludzie bo tego czytać się nie da :D wypiertalaj psychopato:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke spamuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy umilacza..... ciekawe, komu sie prędzej znudzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i to jest forum erotyczne jakiś zyeb wszędzie widzi koke i napiertala o chorobach samemu będąc popiertolonym że lepiej nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies, jak nie ma co robic, to se jaja liże..... ale to jeszcze trzeba mieć te jaja......dlatego pies sobie je liże, a ci co jaj nie mają spamują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×