Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Ostatnie Tango na biurku..

Polecane posty

I dlatego cieszę się,że się pokazałeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym rozmawiają „elity” z Platformy ...”Ch...j, dupa i kamieni kupa” i dywagacje o długości przyrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popisałbym z miłą chęcią z Tobą, ale na tym forum raczej się nie da.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D przeczytałam "przespałbym się z Tobą" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil To też chętnie bym zrobił, ale nie śmiałem tak otwarcie proponować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale słabe:-( Głodnemu chleb na myśli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamilcz gościu, bo właśnie umawiam się z Silenką na wspólne spanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybzykana bieńkowska
Ja dostawałam, powiem ci 6 tysięcy... 6 tysięcy... Rozumiesz to? Albo złodziej, albo idiota... To jest niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam przypomnieć sobie przed urną kim dla bieńkowskiej jest osoba z pułapu poniżej 6 tysięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko dopracujmy szczegół - u mnie czy u Ciebie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pokuszę się o pewne porównania naszych panów🖐️ i zadam kłam teoriom z nikąd:) Absolutnie nie da się owych samców alfa pomylić ze sobą choć w przypadku jednego z nich to określenie nie pasuje:D Oczywiście mowa o poligamiście którego poznaliście jako "dużo i barwnie piszę-mało zrozumiale i konkretnie" czyli przerost treści nad formą:D, to niestety najgorszy typ samca bo spodziewasz się wiele a dostajesz znikomo:( Kolejny z Panów to typ forumowego onanizatora, znajdę chętną i w przerwie życia rodzinnego napiszę jej o moich fantazjach i jaki jestem dobry w sferze erotycznej, tajnikach tantrycznych i masażu tajskim:), niestety po osiągnięciu spełnienia nazywanego też przez wielu samców " spustem z krzyża" czeka na kolejną okazję forumowego onanizmu. Jak mu się przypomni kogo uwodził wyzwala w sobie pokłady okazjonalnego obrońcy w nadzieji, że jego okazjonalna rycerskość zostanie dostrzezona i wynagrodzona następnym czytanym orgazmem:( Ostatni z Panów na którego trop trafiłam dzięki poligamiście to jednostka bardzo intrygująca i godna poświęcenia kilku chwil dziennie lub w nocy na lekturę choć czasami byłwa tak bezczelny, że prawie nic nie pisze. Spodobało mi się w nim to, że nie szuka wrażeń na tematach, nie poluje z wywieszonym jęzorem i rozpiętym rozporkiem i nie wypatruje potencjalnych ofiar do wyłudzania fotek:D Problem niestety z nim jest taki, że ma zbyt duży dystans i trudno do niego dotrzeć a on sam ma ze sobą problem komu okazać zainteresowanie. Z jednej strony samiec bardzo konkretny i zdecydowany, z drugiej gdzieś zagubiony i wycofany. Konkluzja jest taka, że jest tu deficyt samców i nadmiar niedopieszczonych życiowo kobiet udających szczęśliwe w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekaj na mnie :) Założę coś wyjątkowego i miłego dla oka Twego...:D Mam nadzieję,że masz duże łóżko :classic_cool: Albo chociaż dobry stół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wasi realni partnerzy gdzie wolą?? na stole czy w łóżku? tez pisują na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to juz wiadomo kogo Imperium weźmie za kolejny cel:) Kojot miej się na baczności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil Ja myślałem,że będzie rozbieranie, a Ty się idziesz jeszcze ubierać? ;) A łóżeczko mam w sam raz....pomieści nas obydwoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co ty pieprzysz jełopie? po pierwsze kojot opuścił forume a po drugie nie ma @ w profilu chyba mu kuffa telepatycznie przekaże wiadomośc tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu dzisiaj De będzie marszczył freda do literek:D klawiatury nie zachlap:D i ręki nie złam onanusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium, znakomity opis Koke🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wiem jakie masz łóżko :P Chyba mam ochotę na małe wiązanie mrrrr ;) Ciuszki tylko takie,żeby pobudziły zmysły i zrobiły poruszenie w Twoich bokserkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silena dziś znowu masz focha na faceta?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest opis Koke? Pani Imperium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil A ja mam ochotę na małe ujeżdżanie. Chciałbym, by dosiadła mnie mistrzyni rodeo;) Sznurków nie mam, ale kajdanki jakieś się znajdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Łobuziaki:) Sil, lepiej? Ci masażu brakowało:D De, dbaj o Sil😘 idę do domu. W końcu!:D oj ciężki dzień, dziś mam zamiar się wyspać..no ewentualnie szybki orgazm i spaaaac:D Kojot!! Wracaj tu, bo połowa forum w rozpacz egzystencjalną popadnie:D paaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochany! :P to Ty lepszej Amazonki nie znajdziesz :P Ty wiesz jak mi bioderka falują podczas ujeżdżania? :classic_cool: A jeszcze jak się pochylę ,włosy przysłonią Twoją twarz a z ust jęki popłyną wprost do Twoich uszu...;)Oszalejesz z rozkoszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się można tak ośmieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież macie @.Chodzi o to,że pomyje lubicie zbierać na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenujące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×