Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna suzanna

Czy wspolna masturbacja z druga dziewczyna oznacza ze mozemy byc lesbijkami?

Polecane posty

Gość gość
widać, ze jednak to Cię podnieca. Skoro masz zahamowania bo to siostra to spróbuj z inną dziewczyną i wówczas zobaczysz czy jest to " warte grzechu". jak sama się masturbujesz to myślisz o tym co robisz z siostrą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna suzanna
Po co mam sie sama masturbowac jak co noc mam siostre? Czasem i mi przychodza checi, by isc dalej ale boje sie. Boj***ardziej o siostre niz o siebie sama. Ona jest jeszcze taka mloda. A co jesli jej sie spodoba i potem bedzie sie ogladac za innymi dziewczynami, a nie za chlopakami? Mam byc winna jej lesbijstwa? Nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak Cię to gnębi to po prostu skończ z tą praktyką. Sadzę jednak, ze nie masz na to ochoty bo piszesz " po co się masturbować jak mam siostrę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melle25
masturbowałam się z kolezanką kilka razy i nie jestem lesbijką. Było bardzo przyjemnie ale z facetem tez się kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet man kolo typek
Ja onanizowałem się z facetem i też nie uważam się za lesbijkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksualność można wykluczyć dietą bez wyrobów z wieprzowiny , a szczególnie chodzi o kiełbasy, które obecnie wędzi się tylko do 72 stopni C , co powoduje że jest tam surowa wieprzowina. Aż trzy wielkie religie świata z tego właśnie powodu mają zakaz spożywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×