Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham Go !!!! do szpiku kości !!!

Polecane posty

Gość gość
A co?? nie jest tak ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa będą dodawali do herbaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano tak powinno się robić,lecz czasem pozostaje takie jak tu,wycie do księżyca smutas.gif można kogoś darzyć przez całe życie wielkim uczuciem,nawet nie mając kontaktu z tą osobą na co dzień,nawet nie mając kontaktu praktycznie wcale,czasem coś w człowieku pozostanie z przeszłości,nie wykasuje się z pamięci,pomimo prób wielokrotnych, wykasowania tych,niby nie chcianych plików w pamięci,co wtedy,jak trzymać za rękę, jak patrzeć w oczy?? smutas.gif I znów zachowuję się jak wieśniak,szczeniak z posiwiałymi skroniami ,znów próbuję zaprzeczać oczywistemu,zakłamywać prawdę,czy to się kiedyś skończy? smutas.gif Chyba dopiero jak spłonę po śmierci,a prochy,/mam nadzieję że choć moje a nie ze spalonych w parku liści smutas.gif / , moja rodzina postawi na kominku w pięknej urnie smutas.gif i będę wreszcie, niczym gorący kubek z Knorra....szybki,apetyczny,wciągający i pociągający.... x boshesh ,piszesz jak ja,ale jesteś facetem ja marzę o puszce po kawie nesce i mam już miejsce obstalowane na kominku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie wolał bym aby rozsypali w górach,niż stać bezczynnie na kominku,po co trzymać bąka w d***e,niech polata po chałupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko takie dywagacje w Pl nie dają prochów rodzinie,nie można rozsypać,bo tez bym wolała góry....a tu nawet na kominek nie można liczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz,że facet nie może tak myśleć ?Why ? Bo,to tylko głupia góra mięsa,bez uczuć i wnętrza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyste spekulacje,chodziło o całkiem inny sens,Knorr w trakcie przypadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram się nie oceniać ludzi,po prostu się zdziwiłam,ze równie dobrze,to mógłby być mój wpis,i wyraziłam zdziwienie ,że podajesz się za samca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt na świecie nie wie
Też ją kocham, miałem nockę wtedy więc może się czaimy oboje hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pi/to/le prochy na kominku. obrzydliwość.spalą cię nie po to, żeby twoje prochy stały na kominku, tylko, żeby zostały zakopane w ziemi. chyba, że ktoś z rodziny będzie chciał z nich korzystać jak wyżej. doprawić nimi zupę, herbatę lub kawę. uważam, że takie "dekoracje" w domu są bez sensu i pewnie większość zdrowo myślących , tak uważa. jeśli ktoś ma cię kochać po śmierc***atrząc na twoje prochy w urnie, to prędzej czy później znudzi mu się ten widok, brrrr. jak w horrorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaję się za samca :D taaa.... zawsze tak o sobie myślałem,przyciągnął mnie tytuł,jak głodnego aligatora,zapach mięsa i krwi,choć to nie do mnie,lecz mogło by być,for me,teoretycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czyste dywagacje....kominek,prochy,knorr były aby podnieść na duchu po wcześniejszym tekście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spalenie jest po to,by nie zaśmiecać środowiska,i by robale nie miały za wiele roboty,to dopiero ohyda, prochy mogłyby stać na kominku ,aż rodzina uzbiera kasęby ten pył w diament się zamienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale prosze nie drązyc tematu śmierci na moim wątku :) ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej żeby cie wypchali będziesz bardziej wiarygodny po śmierci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się wypchaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!!dosyć !!! Tworzcie sami sobie dowolny temat i tam sie kłocicie! Kocham Go i tak tego nikt i nic nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kocham tego mojego-nie-mojego ,ale co z tego ...nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wolałbym być wypchany i stać obok kominka, niż w urnie na kominku. zawsze to milsze dla oka i odkurzyć też się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja też kocham tego mojego-nie-mojego ,ale co z tego ...nic smutas.gif nie mogę z Was! szczegolnie wkurzjaa mnie tacy którzy ,piszą moje słowa ,ja .w/mojego -nie mojego ! :) coż czas uciekać ,szkoada nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czas już byś przestała go kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt na świecie nie wie
Może to jednak ja? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×