Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

efcyk

odchudzanie grupa wsparcia ;)

Polecane posty

Gość ruuda103
poniedziałek i wtorek dietkowo,ale dziś musiałam kawałek szarlotki zjeść,bo moja pociecha upiekła i nie wypadało odmówić,a teraz siedzę ledwo żywa(chyba się chlorem podtrułam,bo myłam łazienkę i się nawdychałam domestosa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuda103
a jakieś spadki wagi lub cm?jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po silowni dzis, tylko 40 min. Rozbolala mnie glowa I musialam przerwac :( Jakies 2 tygodnie temu wazylam 60.6, dzis 59.8 kg. Nie jest to jakis rewelacyjny sukces ale grunt, ze cos tam ubywa. A co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuda103
hura 56 kg,pierwszy cel osiągnięty,jeszcze 2 i utrzymać,a tyłek i brzuch mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, chyle czolo przed Toba :) Wielkie gratulacje. U mnie dzis przerwa w cwiczeniach, czeka mnie tylko "spacer' z syniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuda103
ja dziś ostro pracuję zrywając truskawki,różne sklony i przysiady ha ha aha i noszenie łubianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, dla dobra Twojej figury sezon na truskawki powinien byc zdecydowanie dluzszy ;) Pamietam czasy licealne I "zarobkowanie" przy zrywaniu owocow. Czlowiek byl wtedy bardzo mlody, opalony, szczuply I zazwyczaj swietnie sie bawil w towarzystwie innych "towarzyszy niedoli" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! mogę dołączyć? mam 26lat i 8 miesięcznego synka :) aktualnie ważę 55kg ale bardzo bym chciała wrócić do swojej wagi czyli 50kg. I jakoś te ostatnie 5kg strasznie się do mnie przykleiło i nie chce się odczepić! :) ustaliłyście jakieś zasady? tzn. czy i kiedy się ważymy, co jemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowa kolezanke w naszym babincu. Nie mamy zadnych zasad, ustalonej diety czy treningu. Zawsze mozemy ustalic dzien podawania wagi. Stella, ile masz wzrostu? Jak dziewczynki po weekendzie? U mnie kiepsko, bo synio mi sie rozchorowal, ma zaplenie uszu I trzeba bylo w niedziele zabrac go do lekarza. Chcialam wieczorkiem pojsc na silownie ale niestety moj maly trener chcial mi towarzyszyc I tym oto sposobem nie bylo treningu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella_88
za wielka to nie jestem....162cm :) chyba za mało drożdży jadłam! :P to jak dziewczynki? ustalimy jakiś dzień na podawanie wagi? może piątek? tak żeby się nie demotywować po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Nie bylo mnie troche ale juz jestem :-) Tak jak u czarnulki mam chorego malucha :-/ Waga w koncu ruszyla,2dni temu bylo 65kg Znow hormony mi buzuja i ciagnie mnie do slodkiego :/ Stella cwiczysz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella_88
własnie...ćwiczyłam...:/ a ostatnio jakoś leniwiec wziął nade mną górę! ale teraz mam zamiar wrócić do ćwiczeń :) jutro jak Młody będzie ucinał sobie drzemkę robię wielki powrót! po ciąży ćwiczyłam codziennie ok 40 minut rowerka stacjonarnego i 500 krótkich brzuszków. A Wy jak stoicie z cwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuda103
Hej stella,te kilka ostatnich kilogramów zawsze jest najgorzej zrzucić,bo gdy wygląda się już w miarę dobrze,to motywacja spada.U mnie też ostatnio tak było,3-4 kg to nie tragedia,ale....,no własnie to ale mi nie dawało spokoju i w końcu się wzięłam do roboty.Już jestem blisko celu,a wczoraj kupiłam super obcisłą sukienkę.W talii ubyło mi 4 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuda103
coś nam się dzieciaki pochorowały,mój też właśnie leży z gorączką i bólem gardła,czarnulaa:w sierpniu rusza sezon malinowy:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja niedawno wstalam. Juz nie pamietam kiedy spalam do tej godziny. Zapowiada sie upal wiec znow wiekszosc dnia spedzimy na powietrzu. X Stella ja robie interwaly co drugi dzien. Wczesniej robilam trening obwodowy z obciazeniem.ze wzgledu na wyjazd narazie musialam zaniechac. X Ruda moj maluch zalapal wirusa od kolezanki synia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze....jakoś mi mobilizacji brakuje żeby się tak konkretnie wziąć za ćwiczenia :( pomocy...!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a warto do tego stosować suplement slimcea? jak mamy dietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella pomysl o tym ze jak zaczniesz to sie wdrazysz i pozniej bedziesz sexi mamcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki moj synio "sprzedal" mi swoje chorobsko I mnie juz dziadstwo zaczyna rozbierac wiec na ma mowy o jakich kolwiek cwiczeniach. Stella, poczatki z cwiczeniami moze I nie sa latwe ale jak zalapiesz bakcyla to nikt nie bedzie Cie musial namawiac na bycie aktywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce się podzielić skutecznym sposobem na schudnięcie. Wypróbowałam już chyba wszystkie diety ale wracałam do starej wagi + dodatkowe kilogramy. Dopiero jak poszłam do dietetyka, to schudłam trwale bo pokazał mi wszystkie błędy jakie robiłam. Także przestrzegam i polecam Panią Olę http://hh-life.pl/nowe-promocje-cenowe-na-diety-odchudzajace-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella_88
no to zacznę ja....widzę, że wątek troszke umiera...:( jest piątek. moja waga stoi w miejscu :( może dlatego ,że jestem przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Stella a dlugo sie odchudzasz, czasami zastoj to normalka? X Ja jestem chora mlody chory poprostu masakra X Nie wiem jak waga bo ja soe za czesto nie waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wchodzilam na wage, nei mialam do tego glowy :( Czuje sie ciezsza ale czekam na babskie dni. Niestety nie cwicze, bo nie mam jak, oboje z syniem chorujemy :( Trzymjacie sie cieplutko Stella, koncowka jest ciezka, czesto pojawiaja sie zastoje. Nie poddawaj sie I rob swoje. Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaPawel
U nas w mieście lokalna gazeta organizuje coś oto takiego : AKCJA ZRZUCAMY KILOGRAMY Chętnych dużo . A że by mi się przydało to też się zgłosiłem i zakwalifikowałem . Jeżeli zatem kochani ktoś ma możliwość to proszę o SMS pod nr 72355 o treści ZKM.21 Ps : Co sądzicie o takiej akcji ? Każdy SMS to krok w stronę zrzucenia zbędnych kilogramów Z góry dziękuję ! Szczegóły na http://poranny/kilogramy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×