Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiamalinowska

Green Barley Slim próbował ktoś?

Polecane posty

Gość gość
Zażywam ten środek dwa tygodnie, stosuję się do zaleceń - czyli min 2 l wody dziennie i ograniczyć słodkości. Dołączyłam do tego lekką dietę i to co schudłam (1,5 kg) to raczej efekt diety. Tabletki jedynie hamują apetyt na słodkie. U mnie się nie sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie porażka produkt. Nic Nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak stsujesz dietę i siłownia żadne slimy nie są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam 4 tydzień i nic.....schudłam 1,5 kg ale dlatego, że zgodnie z zaleceniem piję dużo wody i odstawiłam słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko sciema nic nie dzialajace tabletki stosuje juz 5 tydzien i zero efektu,a kasy nie oddaj jak pisza w internecie w razie nie zadowolenie.wciskaja ci kity,ze to z rwojej winy nic sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście testowałam Green Barley Plus - https://naturalnemetody.pl/green-barley-plus/ to jest chyba trochę co innego niż Green Barley Slim, ale na wydaje mi się, że na dobrą sprawę te wszystkie suple są podobne. Efekty całkiem niezłe i udało się przed wakacjami wyszczuplić sylwetkę. Grunt jednak, żeby kupować właśnie w pełni naturalne preparaty i bezpieczne, których skład dobrze znamy. Wciąż wiele ludzi robi zakupy w ciemno i nie sprawdza na dobrą sprawę tego, co łyka. To spory błąd, trzeba wybierać tylko bezpieczne preparaty. Dobrze, że są takie wątki jak ten, gdzie można poszerzyć wiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaZ4

Jak się nie podjada wieczorem to zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×