Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie jest życie z waszymi facetami? Śmieszne, pełne wygłupów czy poważne?

Polecane posty

Gość gość
Wyglupiamy sie bardzo czesto. Maz ma 33 ja 29 a synek 4. Spiewamy, tanczymy, gonimy sie owinieci kocami, malujemy twarze farbami do ciala, przebieramy sie. Rzadko kiedy jest bardzo powaznie, raczej jak synek juz spi a my sie relaksujemy, ja z ksiazka a maz przy grach. Choc i wtedy mamy napady silowania, gilgotania itp. Moj maz jest typem wesola, zawsze po sprzeczce rozladowuje atmosfere zartami, na imprezach robi sie kolo niego rozesmiane kolko. Czasem juz mnie tym wkurza, w pracy powazny facet a w luznych sytuacjach wariat ale lubie te nasze zwariowane zycie i wyluzowana relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mnie ostatnie co można powiedzieć to że jestem sztywna... ale takie żarty jak wykrzywianie gęby i ślina są obleśne, gdybym siedziała obok Was w tym pociągu to bym wyszła, albo coś powiedziała... jeszcze po małolatach można się spodziewać takich durnot, ale dorośli ludzie po dwudziestce to już szczyt obciachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie wydurniamy a mamy po 40tce,potem jest ostry seks.Zazwyczaj ja zaczynam a on potem dalancza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedouczeni, niedorozwinieci ludzie bez wyobrazni. Smiac sie czyims kosztem to zwykle chamstwo. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to bezmyslna, prosta dziewucha bez wyobrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka kultura ma na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le, jakie sztywniaki z niektórych osób, w jakim kraju ja żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym innym są żarty i wyg łupy, a czym innym naigrywanie się z chorych. Byłam dziś u prababci w szpitalu, mniej więcej tak, ma wykrzywioną buzię i czasem się ślini. I co, miałabym wybuchnąć śmiechem jakbym widziała jakaś idiotkę w pociągu jak to próbuje naśladować? Może jeszcze niech sikają pod siebie, bo babcia w pampersie siedzi. x Ja mogę zgrywać różnych ludzi, ale raczej cechy nabyte (czyli pustostan itp) a nie śmiać się z chorób czy niepełnosprawności. Nie wiodę z moim facetem smutnego życia, nie uważam się za sztywniaka. Ale może i jestem sztywniarą skoro tak niskich lotów nabijanie się ma być oznaką wybitnego poczucia humoru. Dziękuję bardzo, wolę swoje - nawet mimo złośliwego poczucia humoru nigdy tak nisko nie upadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest fajne. Nie musimy się nabijać z niepełnosprawnych, żeby było fajniejsze. Zresztą oboje zawsze pomagamy takim osobom. Z imbecylem nabijającym się ze słabych i chorych nie mogłabym być. Jak autorko zdarzy ci się wypadek i będziesz taka wykrzywiona to też będzie miał z ciebie niezly ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie z moim facetem nabijam z takich durnych pustot jak autorka, które w pożałowania godny sposób próbują zwrócić na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem autorką i nie wiem za co mnie obrażacie, przypadkowe nasmarkanie facetowi na ręke uważacie za nabijanie się z niepełnosprawnych? :) Dziwne jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za p******a p***a. Smarkaj facetowi bezmozgu. To jedyne co umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy jesteście bezmózgami, skoro dwie różne osoby jakie się wypowiedziały tutaj łączycie w jedną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak debil jest z takim bezmozgiem jak ty to mu smarkaj nawet codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to zawsze potrafia wsadzic penisa a wtedy gadaja klamstwa naucz sie dziecko 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie czytasz swojego tematu, że nie wiesz o czym ludzie piszą? O tej parze co udawali chorych w pociągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"albo kiedys jechalismy pociagiem i on udawal debila smiech.gif :d wykrzywil buzie slina mu ciekla przyszedl konduktor nawet bieltu od niego nie chcial smiech.gif ja tez z reszta tak robilam." X Ale wiocha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamski prymitywizm. Takich ludzi jak autorka i jej facet powinno się izolowac społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się wyglupiamy i jesteśmy weseli Zabawy z podziałem na rolę, improwizujemy i gramy kogos innego, spontanicznie, czasem kilka dni Wysyłamy sobie głupoty domowej roboty pocztą, dyplomy kartki słodycze książeczki przez nas napisane Wymyślamy sobie przezwiska Klepiemy się po tyłkach, zwłaszcza ja jego Śmiejemy się dużo z siebie i sytuacji które nam się przydarzyly Jeszcze pewnie by się coś znalazło, generalnie jest wesoło, jesteśmy poważni kiedy trzeba, ale po co ciągle być poważnym? Życie mija tak czy siak, ale śmiejąc się mija przyjemniej. Jesteśmy przed czterdziestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×