Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pyskata90

Mężczyzni lubią gdy się ich ....

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem tępi są faceci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci lubią wyzwania, niegrzeczna odmowa na takich działa motywująco, nie odbierają tego jako gnojenia. Są tak pewni siebie i mają tak wybujałe ego, że podrywana kobieta nie moze ich obrazić. Niepewny siebie facet nigdy nie zaczepiłby kobiety w barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Dzięki dziewczyny za czytanie ze zrozumieniem. Waleczne jesteście. Fajnie ze są takie babki. A ty tlumanie płci męskiej kiedy kobieta mówi nie to znaczy nie i widać jesteś jednym z tych natretow z wielkim EGO a małym mozgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępak będzie nastawał, a normalny facet odpuści. I bzdurą jest, że taki bardziej nieśmiały nie zagada, do mnei różni zagadywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZADEN facet nie zaczepia kobiety z obraczka jesli nie zachowuje sie jak zdzira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Skoro siedzenie, sadzenie piwa i zarty ,plotkowanie z kumpela nazywasz zachowaniem zdziry to ciekawe jak nazwiesz zachowanie prostytutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co zrozumiałam ONA miał obrączkę, a nie ona, baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna wyraźnie powiedziała żeby spadał. Trafił się tepak jak reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
ONA miał obrączkę, a nie ona xxxx To ona miała tę obrączkę czy nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka miała obrączkę . nie koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam sie. Siedzenie w barze żarty itd to dobra okazja na podryw. taki facet z niższej półki widząc śmiejące sie dziewczyny może podejsc. obrączka czasem cos znaczy a czasem nic, są babki co noszą cos na tym palcu mimo że są wolne. zastanawia mnie- czemu nie mogłas odmówic normalnie- i stanowczo. jak zaczełas pokrzykiwac czy od razu byc hamska to uznał że może sie dogadacie. Albo że nie trzeba cię traktowac poważnie. Może chciał tylko pogadac. Krzyczenie od razu spadaj to trochę tanie, no bo na dobrą sprawe po co krzyczec. Ja odmawiam normalnie i faceci to rozumieją. Na fajnym facecie nie zrobisz wrażenia pokrzykiwaniem. a jakis tęmpy pomysli że to zachęta i że nie mówisz serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Po pierwsze nie krzyczalam tylko spokojnie powiedzialam i wydaje mi się ze normalny człowiek zalapalby od razu. Ile razy można powtarzać? Czy żeby wyjść z przyjaciółką muszę ze sobą mieć gaz łzawiącym czy paralizator? Ach sory pewnie wtedy tez uzna to za przyzwolenie albo zachętę. Kurwa co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
A ja myślę że,jemu się tylko pić chciało...wszak akcja miała miejsce u wodopoju a cała gadka tylko o napoju!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
I jeszcze jedno nie mam zamiaru na nikim robić dobrego wrażenia.jestem mężatką i to szczęśliwa. Niepotrzebuje adoratorow czy innych gadów. Chciałam spokojnie napić się piwa w babskim gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do spokojnie pijacej piwo z obraczka na palcu zaden facet nie podejdzie. No nie piszcie mi takich rzeczy. Baba musiala sie zachowywac jak zdzira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Dlaczego nie w domu? Niespokojnie? W barze zawsze jak na wojnie...po to powstały, żeby pyskate coś z życia mialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Gosc 16:46 Nie miz innych swoja miara! Nie znasz nid oceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci debile i ignorancji. Kobieta musi zachowywać się jak k***a żeby któryś się nią zainteresowal...? Krętyni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy lubia mezatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie debil to jak widzi, ze mezatka ma chcice to podejdzie. Czaemu nie. Faceci szybko wyczuwaja ktora jest latwa i chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata90
Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obraczka na palcu u kobiety działa podniecajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wlewaj sobie autorko, nie poderwał cię prawdziwy mężczyzna, tylko jakiś cieć liczący na szybki *****nko. Może masz twarzy kurefską, może się wulgarnie wyrażasz, ale to nie był podryw na poważnie z zamiarem bliższego poznania na dłużej niż jedną noc. Widocznie tacy tylko na ciebie lecą. Twój problem. Ale mężczyzn w to nie mieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×