Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest Toluś?

Polecane posty

Gość gość877
Toluś :classic_cool: Jesli ja już jak twierdzisz byłam już kiedyś króliczkiem to w niczym to nie przeszkadza żebym została króliczkiem na, drugą kadencję :classic_cool: Sprawdziłabym się w tym króliczkowaniu :classic_cool: potrafię sprawić że każdy mój gość czuje się ważny jeśli nie najważniejszy :classic_cool: Niektórzy nawet sporo łykają z tego co ja mówię :classic_cool: Gość 14:09 chciał chyba o coś zapytać, ale brakło mu tonera w drukarce :classic_cool: Gość 14:26 Luzuj się ;) Każdy z Senorem może pogadać, trzeba się tylko liczyc z tym, że w pakiecie z Seniorem dostaje się Muchę. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że z kolei w pakiecie z Muchą dostaje się cały rój nakręconych gości i stąd to zamieszanie ;) Mucha 16:00 - No staram się jak mogę ;) i nie ukrywam że liczę na głosy w wyborach na króliczka na II kadencję :classic_cool: I choć nie mogę obiecać cudownej przemiany na lepsze na tym forum, to jednak mogę obiecać że ze swojej strony dołożę wszelkich starań aby to forum było miejscem bezpiecznego i przyjemnego spędzania czasu, czyli tym dla czego zostało stworzone :classic_cool: Mam w tym zakresie zresztą liczne zasługi. Głosujcie na mnie! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz żadnych zasług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toluś, bo on mnie tak pragnie, że jak się mnie naczyta, to aż nienawidzi :) Zaje/bałby mi z tej miłości :P 877 Twoja mowa wyborcza mnie przekonała zagłosuję na Ciebie :classic_cool: tylko rzuć mi jeszcze jakąś kiełbasę :P A tak swoją drogą nieźle podsumowałaś: rój nakręconych gości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się tak w odchodach dał zakopać,to chyba nie warto dla kilku chwil rozmowy brnąć w tym smrodzie. Sam sobie winien.Suki z cieczką są nieobliczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko a dochodzenie już przeprowadziłaś? Kim jest gość, powody, dowody i oskarżenia, w tym nikt ci nie dorówna detektywie kafeteryjnego półświatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź silniejsze leki te są za słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty weź To ty za nią latasz jak p**********a a nie ona za tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylogowany detektywie he he masz coś z łbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem wylogowaną muchą Chyba masz coś z łbem skoro ją wszędzie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******i jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze jestes wylogowana mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem że nią nie jestem :D Chora suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jesteście poj/ebani z Muchą na czele :o łazicie i sr/acie wszędzie te wasze wizje, jak nie z pomaranczy to na niebiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy? Mów za siebie pomarańczowe nic. Kiedyś widzieliście wszędzie SW , KOKE, TERAZ MUSZKĘ. ŻAL.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak smutne że aż śmieszne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka jest sama sobie winna Po co mąci wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co za nią chodzisz? Masz coś uszkodzone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisałem wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze jedno Jak ktoś z gościa jest miły to macie manierę mnożenia tych "gości" nawet razy 10. A jak wam pisze coś co nie pasi to będzie to tylko jeden gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Jestem sobie sama winna, bo komuś powiedziałam prosto z mostu co myślę, że wyprawia? To wy macie jakiś problem i nie możecie tego przełknąć od tylu miesięcy albo po prostu wam się nudzi i nie macie o czym rozmawiać, to tak mielicie flaki z olejem . Ja w to wbijam co tam sobie powiecie, już i tak bardziej się nie da kogoś zwyzywać. Po jakimś czasie to przestaje robić wrażenie i jedyny komentarz to: 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasraliście nawet sympatyczny, niewinny temat o osobie, która nigdy się nie pakowała w żadne to wasze goowno forumowe, bo była ponad to. Pewnie to dlatego nie ma Tolusia :O I innych też. Podpowiadam wam przyczynę, bando żałosnych jełopów :O Podziwiam ostatnich wytrwałych (czyli dalej mających chęć do prowadzenia regularnych tematów), medal za to, że nie odpłynęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to goście podyebujacy lubią zmieniać płeć na męska :o i gadać ze samymi sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mątwa taka ryba
Czy ty Mucho (którą bardzo cenię) bywasz czasem na tym forum w jakimś innym celu niż bronienie swojej czci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloguj się, rybo. I chyba data świeżości ci się kończy :O Żarcik takim, na poziomie tego forum :O Mucha tu nie weszła, żeby bronić czci, ani mieszać, chciała pożartować z Senorem i normalnie popisać, uniemożliwiliście jej to znowu. Śmierdzi tu rzeczywiście, ale to na pewno nie Muszka ma z tym cokolwiek wspólnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerz na białym ogierze
Ja pobronie Twojej czci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mątwa taka ryba
Słabo Ci idzie, szkoda. Brak mi takich osób jak ty, do abstrakcyjnych, albo przeciwnie, poważnych dyskusji. To co robisz jest zupełnie bezcelowe, nawet atakujące pomarańcze o tym wiedzą. One nie bawią się kosztem kogoś kto się stale nie wybiela, uważają taką zabawę za bezcelową. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś się zalogował (a) Muszka wiedziałaby, czy naprawdę ją cenisz. A nie stoisz za anonimem jak reszta plujących. Ech, po co ja w ogóle... Dobra, koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×