Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest Toluś?

Polecane posty

Jestem na tym forum ponad rok. Na początku miałem ogromną radość z pisania, czytania, bycia częścią tego świata. Uwielbiałem rozmowy, lekkie, dwuznaczne, z humorem. Teraz tego nie rozumiem. Chyba jestem już na to za stary. Nie potrafię rzucać bluzgami, nadawać na innych. Nie potrafię się dostosować do tego trendu. Szkoda, że nie ma tu już miejsca dla takich jak ja. W takim razie czas się zwijać z tego forum. Miłego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mątwa taka ryba
Nie mogę się zalogować, tai klops. :) Jestem pewna, że jeśli Mucha zechce, to domyśli się kim jestem. Mid, twoje stawanie w obronie Muszki jest bezcelowe, nie atakuję jej. W głowach wam się poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjecie tym miejscem czy co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mątwa taka ryba
Cześć Toledo. Co za patos. ;) Uderzasz w najczulsze struny uwielbiających Cię pań. Daj spokój. Damy radę się zmobilizować i stworzyć coś fajnego w tym nieprzyjaznym środowisku. Wirusy i bakterie potrafią, to my też! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że możesz. I zapewne nawet znam Cię, rybo :O Pewnie nawet jesteś miła, gdy piszesz z niebieskiego. Nieważne, guzik mnie to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mątwa taka ryba dziś Za to Ty uderzasz w szyderę. Ale miło, nie? Milusio. Baw się dobrze w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerz na białym ogierze
Tak naprawdę mój rumak nie jest biały tylko gniady i nie jest ogierem tylko klaczą. A dokładniej kobyłką:) Ma wystające przednie zęby i chrapy jej klapią. Śmiesznie się slini, gdy daje jej marchew do chrapania:) Ale za to, kiedy się rozbiegnie to z mocą połowy konia mechanicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mątwa taka ryba
W szyderę? Szczerze mówię co myślę. I nie, nie bywam miła, nawet kiedy piszę na niebiesko. Nie szydzę też z nikogo, ale i w czyjejś obronie staję dość rzadko. To forum to dla mnie poletko do zabawy słowem, nic ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się zalogować :-DŹałosne Wylogowana niebieska miesza ,zaloguj się smierdząca rybo Strach cie oblecial czy przelecial? Właśnie przez takie k*****y jak ty odeszły najfajniejsze osoby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała sra z gościa :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro lubisz się bawić w nieświeżym zapachu (nie jest za niego odpowiedzialna Muszka, o nie), to rzeczywiście miejsce dobre i fajnie, że nieświeże powietrze Ci nie przeszkadza w zabawie, rybo. Ale innym przeszkadza. Z dedykacją wszystkim milusińskim odpowiedzialnym za bagno tu ;)https://www.youtube.com/watch?v=g8lebbgyopg&list=PLH3TFIVCOgxKUIW5uP_mf92GVC8ugvg2K&index=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mątwa taka ryba
Mam nadzieję, że wszystkie te osoby wróciły kiedy przestałam tu bywać na jakiś czas ;) Nieważne. Dziś nie mam ochoty rozmawiać o sobie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mątwa taka ryba
Cóż mogę powiedzieć, Mid..? Trzymaj się ciepło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze rybo, nie odebrałam Cię jako hejterki :) Rycerzu, ale ja z tym rumakiem to myślałam przenośnią :P Klacz powiadasz? :D Niech będzie :classic_cool: A teraz macham Ci białą chusteczką, zrzucam ją w Twe dłonie z wysokiej wieży i zasnę snem zaklętej/ przeklętej królewny może i na wieki 😭 Wybaw mnie, ach wybaw mój Miły! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mątwa taka ryba dziś Co możesz powiedzieć? Może na początek przestań kpić z tych, co tu czasem próbują wywietrzyć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerz na białym ogierze
Wiem, Moja królewno;) Mam nadzieję, że moja wspinaczka na wieże skończy się zapoznaniem z przenosnia mojego ogiera :p Taki jest mój plan, królewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mątwa taka ryba
Próba "wywietrzenia" jest wodą na ten młyn. Ale co kto lubi. Szkoda mi tylko tego, że Mucha przestała być fajnym kompanem do rozmów, bo wzięła się za permanentne "wietrzenie". Niech robi co uważa za słuszne, nie mnie ją oceniać, wyrażam tylko ubolewanie, że już nie chce bawić się ze mną w gry słowne, zrezygnowała na rzecz innych rozrywek. Nic więcej :) Nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerz na białym ogierze
Królewno, dziś w nocy zbudzi Cie mój język ;) A pewnie też i ukoi do kolejnego snu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość877
Toledo 20:25 Ech Toledo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie ma komu gonić króliczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu fajnych facetów popłynęło tu przez priv i to jest jasne.Senore a ty powinieneś mieć już jakąś wiedzę przez ten czas,że nie tu więcej jest goowna w złotym papierku.Nie rób z siebie Naja,takiego biednego misia... Dobierajcie z głową znajomych to syfu tu nie będzie.Masz hamulce,żeby wprost napisać od kogo tu trzymać się z daleka?Własny przykład podaj,nie ploty. Za przyjemnw pisanie kiedyś.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Seniorku wszystko płynie ;) Jedno się kończy, inne zaczyna. Bywało miło :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupy nie zróbcie z rozpaczy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×