Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najgorsza w dazeniu do poprawy sylwetki jest dieta

Polecane posty

Gość gość

Mysle, ze cwiczenia to nie problem, ale ta dieta... to juz nie chodzi o obzarstwo chipsami itd, ale ze trzeba pilnowac ile gram bialka na dzien, co przed treningiem, co po treningu i jeszcze robic specjalne zestawy do pracy, gdy nie ma sie pomyslu/czasu ;/ Dlatego juz zostanie mi taka figura jaka mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20. To cale liczenie nie jest dla mnie.. nie da sie bez tego Nie musisz liczyć kalorii i makrorozkładu diety. Jeżeli jesteś pierwszy raz na diecie, lub masz większą nadwagę w początkowym okresie starcza wyczyszczenie diety z niezdrowych produktów i jedzenie na "oko" Pomogą Ci w tym poniższe wskazówki: - jedz 5-6 posiłków dziennie, starajmy się by przynajmniej 3 zawierały mieso, lub ryby - komponuj je tak, by każdy zawierał porcje białka, porcje warzyw, do trzech posiłków dodaj porcje tłuszczu (możesz go również dowolnie rozbić) i do trzech dodaj porcje węglowodanów - do diety dodatkowo dodaj omega3, łyżkę zmielonego siemienia lnianego, być może witaminy i mikroelementy jeżeli masz braki - jedz różnorodnie, nie ograniczaj się do jednego źródła białka, czy węglowodanów Porcja Białka: - kotlet z ryby - tłustej, ptactwa, lub chudego mięsa (wołowina, wieprzowina baranina) wielkości dłoni, ok 150-200g owoców morza po obraniu. - kubek odtłuszczonego , mleka, jogurtu, kefiru, twarogu (nie częściej niż 2x dziennie) - cale jajko + 3 białka Porcja Węglowodanów : - 1 owoc z cienka skorka wielkośc***iłki tenisowej lub kubek owoców jagodowych - 1/4 kubka suszonych owoców - kromka chleba razowego, 1/4 kubka ryżu, kaszy, owsianki, porcja makaronu pełnoziarnistego po ugotowaniu wielkości naszej pieści (nie więcej niz 2x dziennie) - warzywa strączkowe wielkośc****eści po ugotowaniu Porcja Warzyw minimum kubek surowych lub 1/2 kubka ugotowanych do każdego posiłku (ziemniaki i kukurydze nie wprowadzamy do diety) Porcja tłuszczu 1/2 awokado ok 15 orzechów typu włoskie, laskowe, czy migdałów 1 łyżka oliwy z oliwek, oleju lnianego, kokosowego olejów z orzechów 2 łyżki nasion słonecznika, dyni 1 łyżka masła orzechowego I nie zapominaj o piciu dużych ilości wody, herbaty zielonej czy ziółek. 8 szklanek dziennie płynów to przyzwoite minimum. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka212
ładny jadłospis, ale czy jestes pewien czy poprawny? poczytaj sobie o dietach na http://smakujeczytruje.pl/ pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igggie
dieta nie musi być przykrym obowiązkiem. może być bardzo spoko, wystarczy wybrać taką składającą się z w miarę lubianych przez ns produktów. ja mam dietę ustaloną przez dietetyka z http://lionfitness.pl/nasze-diety.htm można sobie wybrać jedną z czterech 'katgorii', ja akurat wzięłam wegetariańską (ale pozostałe mają mięso:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejny tytuł tematu po pierwsze dieta może być co najwyżej nieskuteczna sam trening bez odpowiedniego odżywiania też nie przyniesie efektów w kształtowaniu sylwetki trening działa pod warunkiem że jest ŁĄCZONY z odpowiednim odżywianiem się testowałam na sobie: trudniej jest schudnąć jedynie ćwicząc, jeszcze trudniej jedynie stosując dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem tylko zdrowe warzywa, owoce i chude mięso. efekty są zdumiewające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×