Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MASAKRA....SPRAWDŹCIE SOBIE TEŻ

Polecane posty

Nie logujcie się na fb, oni wprowadzają wam wirusy. Jesteście śledzeni. Windows to zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam żadnego.windowsa jeju....mam telefon tylko i z niego korzystam i czy chce czy nie chce od nowości jest w nim aplikacja fb i gugle i gugle maps nie da się tego usunąć.... z***biscie poprostu...mam po spaniu i po jedzeniu teraz bo mam wrażenie że oszaleje kurwq ...wykoncze się naprawdę kiedyś bo ciągle jakieś problemy w tym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprogramowanie jest autoryzowane, w większości działka przejęta przez monopolistyczny Windows. Zmień oprogramowanie, przestaniesz być śledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestane ale co mi to teraz da? mam miejsce zamieszkania zmienić? znajomych zmienić? kraj zmienic ? przecież w każdej.stronie Polski byłam na mapie google bo nieraz się tak.bawiłam i wpisywałam różne miejsca w które bym pojechać chciała lub coś przynajmniej z pół Polski zaznaczone jest na tej.mapie pod moimi danymi...nie wszystko moje ale większość moje okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, lepiej być niewidoczną później niż wcale, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skoro wiedzą w jakich miejscach mogę być itp to co mi to da ? musiałabym wyjechać i niczego nie używać i na nowo rozpocząc życie nowe miejsca sobie znaleść itp itd to jest jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie idą w zapomnienie...bo jak to słyszałam raz wrzucone do neta nigdy nie ginie...będą to trzymać na serwerach a potem sobie kopie porobią :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopoki ktos nie ma konfliktu z prawem czy nie wrzuca swoich nagich zdjec,to nie ma sie czym matrwic.na ulicach tez sa kamery przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak...jasne :/ wcale nie ma czym się martwić. .że byle kto sobie wpisze jego imię i nazwisko i wie gdzie był, gdzie jest i prawdopodobnie będzie ....:/ :/ z***biscie jest...:/:/:/ dobrze gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×