Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci którzy chodzą na prostytutki są obrzydliwi

Polecane posty

Gość gość
to widzę,że ty masz problem z sobą idź lepiej gdzieś po poradę lekarską bo żal mi twojego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako związana z tym zawodem stwierdzam że połowa mężczyzn jakich do mnie przychodzila to, w codziennym odbiorze, porządni mężowie, ojcowie i wspaniali pracownicy. Często bardzo przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzywione psychicznie są kobiety,które uważają seks,za zło konieczne i żeby facet się od nich odpie..... to z musu dają mu raz w miesiącu i ma się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obzydliwe to są baby,które jak facet zarabia i ma pieniądze to są pseudokającymi(ich) portfel żonami,a jak podwinie się noga takiemu delikwentowi i zarabia już dużo mniej to kop w d.. i spi.. dziadu i to jest dla was normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, który ma godność nie pozwoli sobie na płacenie za seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój partner tak samo jak ja uważa A co boli cie to bo dotyczy to ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie obrończynie moralności zróbcie czasami rachunek sumienia,a potem piszcie!! nie każdy taki proceder bierze się tylko i wyłącznie z niepohamowanej żądzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci, którzy korzystają z usług prostytutki to zwykłe doopki! Wiem coś na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu ma godność do płacenia za seks ktoś świadczy usługę ktoś za nią płaci to tak jak z fryzjerem,lekarzem,taksówkarzem nie będę płacił za taksówki bo mam swoją godność bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to dobre istoty tylko czasami mają pic..i łajdaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks to co innego. nie porównuj tego do zwykłych usług, tłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden facet(a w każdym razie zdecydowana większość) nie chciałby ex-dziw/ki na partnerkę/żonę, a ja mam chcieć ex-kur/wiarza na partnera/męża?! No way! Skreślacie dzi/wki na wstępie, więc my skreślamy kur/wiarzy - proste. Myślicie, że wam zawsze wolno więcej i zawsze więcej wam się wybaczy? To się mylicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na panienki chodziłem do 30 później się okazalo ze moje rowiesniczki są tak zdesperowane ze dają za drinka. Wczoraj bylem z chłopakami w klubie i zarywala do mnie babka 40 lat. Fakt ze wyglądała super no ale k...wa żeby kobieta nachalnie facetowi się narzucala to już chyba prostytutki mają więcej godności bo jak nie zapłacisz to nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezczyzna nie bedzie szukal !!!!:D,jak kobieta jemu "wszystko" zapewni!Plec meska ceni swoja niezaleznosc i Panie lekkich obyczajow spelniaja te wlasnie oczekiwania:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd masz pewność,że jak poznasz faceta on kiedyś nie korzystał z usług prostytutek on ci tego nie powie,a druga sprawa mógł nie chodzić na dz..,a miał 150 kobiet przed tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie jest jego prywatną seks-maszyną, że mam mu wszystko zapewniać na jego skinienie jak mu się nie podoba to niech znajdzie sobie inną kobietę albo kochankę, przecież łatwych doopodajek dziś nie brak, ale chodzenie na dziffki to dno, tylko frajerzy płacą za seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie ze prostytucja istniała zawsze więc spełnia jakoś rolę w społeczeństwie. Nie tylko dzisiaj faceci chodzą ale pewnie wasi ojcowie i dziadkowie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sex jest dla ludzi. Dla każdego - bez względu na wygląd itp. Czy wiesz, jak trudno osobom nieatrakcyjnym znaleźć kochającą osobę? Czy taki ktoś jest skazany na samotność i również ma rezygnować z seksu? On też ma prawo! Nie potępiam takich panów. To ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wreszcie normalna odpowiedź gratuluję inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojejku jejku misie-biedniątka, które nie potrafią znaleźć żadnej kobiety i muszą iść na dziffki :( ku/r/wy też tak usprawiedliwiasz? czy tylko jedną stronę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z gościem z 12:37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępi i egoiści zawsze stwierdzą,że to obrzydliwe,ale pomyślcie czasem o osobach niepełnosprawnych mam kolegę,który jest niepełnosprawny nie ma żadnej kobiety mimo,że szukał i szuka nadal i co on ma powiedzieć 27l i ma też potrzeby więc ma zaprzyjaźnioną prostytutkę,która przyjeżdża do niego w zasadzie za 1/2 ceny w dodatku zrobi mu zakupy jak trzeba pomoże i wszystko jest ok więc nie rozumiem dlaczego tak to krytykujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla każdego - bez względu na wygląd itp. Czy wiesz, jak trudno osobom nieatrakcyjnym znaleźć kochającą osobę?" x A kto powiedział, że seks jest dla każdego? I niby z jakiej racji? Nie, nie jest dla każdego. Nawet prostytutka ma prawo odmówić gdy jakiś klient będzie ją odpychał lub z jakichś względów jej się nie spodoba. Selekcja naturalna - im bardziej nieatrakcyjna jednostka tym ma mniejszą szansę na seks i na przekazanie swoich genów dalej. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępa to ty jesteś, bo niepełnosprawny to co innego. mówimy o sprawnych facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kąd wiesz że Twój facet nie był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo temat jest ogólny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha wiadomo kto się tak burzy same baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam po raz kolejny - czy dziffki też tak usprawiedliwiacie? bo przecież dziffka też może być "biedna", nie mogła znaleźć innej, lepszej pracy, nie nadawać się do niczego innego etc. i w ogóle może mieć tysiące powodów bo rozumiem, że ci wszyscy chodzący na dziffki i nie widzący w tym absolutnie nic złego, nie mieliby nic do kobiety, która kiedyś była dziffką? spoko :) bo jeśli mieliby to są zasranymi HIPOKRYTAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie którzy mają tak krzywy ryj i spieprzony charakter że nie mogą znaleźć normalnej chętnej kobiety uprawiają seks z prostytutkami. Temat wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×