Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci którzy chodzą na prostytutki są obrzydliwi

Polecane posty

Gość gość
co ty się tak bulwersujesz chyba zycia nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie potępiam k***wek, a to ze ktoś zostaje prostytutką bo jest biedny to nieprawda. Nie znasz chyba żadnej, w większości to tzw. pprzeciętne dziewczyny które lubią łatwa kasę i wydają ja na rzeczy luksusowe bez których mogłyby się obyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet też mógłby się obyć bez seksu :) może ty nie potępiasz, ale wielu facetów, którzy sami ochoczo korzystali z ich usług- potępia, i to jest właśnie żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem bo jesteśmy ze sobą od 7 lat wcześniej miał 3 partnerki o których mi powiedział na początku związku, kiedy się poznaliśmy on miał 21l, nie jest on typem imprezowicza, obrzydzają go kobiety które w młodym wieku miała już 10 partnerów, nie ma zaufania do kobiet które puszczały się z każdym, dawały każdemu doopy. Dziwkami się brzydzi, a jak miał ochotę to nie chodził na sex tylko miał ręce. Ja go rozumiem bo sama nie potrafilabym być z facetem co bzykał każda jaka tylko mu da i chodził na d***** które już miała 100 i więcej k***sow w swojej p*****e i roznosza zarazki, ja też jak miałam ochotę to sama się bawiłam a nie wypinalam doopy Teraz jest ze mną robimy to 1/2/3 razy dziennie po 1/2h, spełniam jego fantazje a on moje, umie mnie zaspokoić a ja jego, wiec sex to czysta przyjemność i nie szuka przygód. On tak jak ja nie uznaje zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
ale to oni są obrzydliwi , czy ich matki , które ich tak wychowały ? albo ich żony które o nich nie dbały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak im żony nie dają a oni nie mogą wytrzymać to niech odejdą i wezmą rozwód a nie zdradzają z d***** czy z kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.16 chyba wole być swinia która chodzi na d***** niż ... nie wiem jak to nazwać. ..który mając 20 lat trzepie konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to,że może taki ktoś choróbska przenosić.Przenosić na żonę,na dzieci też.To są ludzie,którzy po prostu nie kochają bliskich,skoro krótka przyjemność ważniejsza. Tragedie w niektórych rodzinach obserwują lekarze,za dużo się o tym nie mówi bo temat tabu.Nie każdy wie,że prezerw.nie chronią w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie czytałeś uważnie, napisałam ze poznałam go gdy on miał 21l a miał przede mną 3 kobiety z którymi To robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współżycie rozpoczął wcześnie w wieku 16l, a był ze swoimi dziewczynami rok lub 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
ja nigdy nie byłem na prostytutkach bo jestem tchórzem Wiecej obaw niz zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co was to interesuje czy ktoś chodzi na dzi.. czy nie jego sprawa a wam g do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzzydliwe to są spocone grube baby z kotem pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kotem miedzy girami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje zdanie jest z goła odmienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy może mieć swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z klasami wszystkimi
Co konia obchodzi,że się wóz wypie..... ich sprawa niech chodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiąże tego z czymś obrzu=ydliwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mają takie kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci, którzy chodzą na d***** są przede wszystkim leniwi. Mogliby zaspokoić żonę, dziewczynę, ale im się nie chce, za dużo roboty. Po co dbać o czyjąś przyjemność, jak można tylko o swoją? Wolą d****** które udają orgazmy po trzech pchnięciach. I potem taki bidulek myśli, że żona jest "wymagająca" w łóżku. Prawie współczuję. Prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×