Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Nie denerwują was te wszechobecne zapożyczenia z angielskiego?

Polecane posty

Niedawno mój znajomy zapytał się mnie czy mam już Wiedzmina 3, gdy odpowiedziałam ze nie, napisał "myślałem że taka GEJMERKA jak ty już ma". "Gejmerka " :( tak jakby nie można było powiedzieć graczka, fanka gier albo coś. Albo "fandom", to słowo też mnie denerwuje, fani chińskich bajek i podobnych bzdur określają siebie jako "fandom", zamiast po prostu fani. :( ci co pracują w korporacjach mówią lancz zamiast drugie śniadanie, mnóstwo tego jest, tyle przykładów... zamiast sięgnąć do przepastnych zasobów naszej rubasznej i wspałniałej polszczyzny, zapożyczają makaronizmy. Smutne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ale, o co...kaman ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
mnie ostatnio zabiło jak koleżanka ,juz cały rok w angli,napisała mi że wynajęła dom z dwiema bathroom,piszę że chyba z dwiema łazienkami a ta mnie pyta "no f**k o co ci kaman"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
za to Ty jesteś zbyt poważna bo nie widzisz ironi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przepraszam jeśli cie uraziłam, z znajomymi często tak się droczę i czasem nie pamiętam, że inni ludzie mają różną wrażliwość na takie odzywki, a w dodatku tu na kafe jest cała masa trolli którzy mi dokuczają w podobny sposób, więc jestem czasem taka niemiła, wybacz :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale że ta twoja kolezanka powiedziała "f**k" to jest dziwne, zawsze myślałam że polacy w anglii przeklinają po polsku, mówią "You know, kur/wa. I want it kur/wa." , ponoć to słowo jest najbardziej znane polskie słowo za granicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
nie uraziłas ,kafe zrobiło ze mnie emocjonalną kaleke ,wchodze tu i od razu siadam na emocjonalnym wózku inwalidzkim :D cudowne ozdrowienie nastaje gdy wciskam "zamknij system"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:41 chciałbyś żeby ona była taka jak wszyscy a jak ktoś interesuje się bardziej ambitną muzyką to już się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć ruda.:) Mnie wkurza np. hejter, letsplejer, lajtowy/lajtowo, kulerski/kulersko, YOLO, SWAG i wiele, wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Do 11:41 chciałbyś żeby ona była taka jak wszyscy a jak ktoś interesuje się bardziej ambitną muzyką to już się nie podoba." xxx jak muzyka mająca za zadanie robic wode z mózgu ludziom moze być ambitna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce tobie autorko "kadzić" ale są osoby które docenieją twoją oryginalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kościół podstępnie bo podstępnie ale robi z boga tyrana przy okazji inni prawdziwi sataniści promują szatana jaka buntownika przeciew tej tyrani. i w ten sposób mamy mlodych ludzi przekonanych o tym, że szatan ucieleśnia ich ideał buntu podczas gdy w rzeczywistości sa pionierami nadchodzącej nowej globalistycznej religii nwo. tak to wygląda. papiez jest satanistą. wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko mówiac jednostki najbardziej skłócone z systemem pracują na rzecz jego umocnienia. zostali zmanipulowani. wciśnie im sie, ze szatan to lucyfer a lucyfer to prometeusz niosący światło i są twoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli taki nastolatek satanista zbuntowany przeciw szkole rodzicom itd oddaje sie w ręce jeszcze większego zniewolenia w imie swojej wolności. to prawie, ze piekne z inżynieryjnego punktu widzenia. całe szczęscie nie jestem inzynierem dlatego mnie to przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat lunch ma jeszcze jakis sens, bo drugie śniadanie kojarzy się raczej z kanapką lub sałatką, a w korporacjach ludzie jedzą normalne zestawy obiadowe koło tej 11-12, a to ani obiad ani śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w korporacjach nie ma żadnych ludzi bo pracownicy są własnością korporacji a człowiek z definicji nie moze byc niczyją własnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji wszystkie korporacji są kierowana przez satanistów. najwiekszą korporacja jaka istniała był związek radziecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"krótko mówiac jednostki najbardziej skłócone z systemem pracują na rzecz jego umocnienia zostali zmanipulowani." hmmm coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem do czego zmierzasz ale już dawno straciłem nadzieje na sukces w wojnie propagandowej a umocnienie systemu działa na mnie mobilizująco. zwielokratnia mój potencjał. niedługo zaczne chodzic po wodzie i zamieniac wode w wino;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawozdawcy sportowi przyczepili się do słowa fighter i outsider,słyszałam na Eurosporcie,ale częściej mówią,że ktoś jest fajterem i "ma parcie"na zwycięstwo.Jeszcze było o hejceniu w necie na sportowców.Coraz więcej osób zaśmieca język ,problem narasta.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×