Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego kobietom podobają się

Polecane posty

Gość gość

zajęci faceci ? co w nich jest takiego , że przyciągają kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są atrakcyjni ( i dlatego zajęci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie odpowiadają. To może po 30 jak wolnych \, interesujacych samców brak to się desperatki rzucają na zajętego (w domyśle skoro ma kobietę to jest sensowny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piszę , że każdej to dotyczy , ale coś jest , że sporej grupie z was nawet bardziej podobają się zajęci niż wolni , których nie traktują poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się faktycznie podoba ją. Ale najpierw mi się podobają, a potem wychodzi, ze sa zajęci. Więc to się nie liczy. Bo na początku tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mi się faktycznie podoba ją. Ale najpierw mi się podobają, a potem wychodzi, ze sa zajęci. Więc to się nie liczy. Bo na początku tego nie wiem." .... zgadzm się z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie piszę , że każdej to dotyczy , ale coś jest , że sporej grupie z was nawet bardziej podobają się zajęci niż wolni , których nie traktują poważnie " Może jakieś kompleksy? W sensie, że jak odbije innej faceta to jestem jeszcze lepsza, seksowniejsza, piękniejsza itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu podoba jej się facet, a to ze mam kogoś to nie jest powód podobania a fakt poboczny, który czasem sprawia że kobieta traci zainteresowanie, ale nie czyni z atrakcyjnego faceta aseksualnego brzydala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Może jakieś kompleksy? W sensie, że jak odbije innej faceta to jestem jeszcze lepsza, seksowniejsza, piękniejsza itd? " xxx Jako kobieta zadająca się (ale nie sypiająca) z żonatym facetem powiem Ci, że wcale to nie leczy kompleksów. Relacja raczej lekko upokarzająca. Jak się rozwiedzie, to będę do tego podchodzić jak do znalezienia normalnego, fajnego faceta. Jak się nie rozwiedzie, to zniknę z jego życia, ale niezależnie od tego co się wydarzy, to nie jestem i nie będę dumna z tego, że to za mną tęskni a żony unika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiku - w temacie chyba chodzi o te co latają za zajętymi. gość dziś - po prostu głośno myślę, bo coś musi stać za tym, ze baba nie odpuszcza jak zobaczy obrączkę np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale one nie latają za zajętymi tylko biorą z braku wolnego faceta, który by im się podobał. TE które lecą na konkretnie na zajetych to margines, co chcą bez zobowiązań, sponsoring itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że głośno myślisz, więc podrzucam Ci myśl osoby zaplątanej w takie coś. Jest tak, że kiedyś poznałam kogoś, był fajny, pociągający, inteligentny, i w ogóle och i ach, ale żonaty. Jak zaproponował wymianę nr, to spławiłam w momencie. A ten z którym jestem w takiej relacji spodobał mi się od pierwszego wejrzenia. Mieliśmy kontakt prawie codziennie. Czysto koleżeński. Ja sobie wzdychałam do niego w myślach, ale z niczym się nie zdradzałam, bo przecież żonatych się nie tyka. On był trochę mniej dyskretny. Niby nic ni robiliśmy, ale z daleka było widać, że lecimy na siebie. Czemu jako kobieta nie spławiłam żonatego? Bo serio gadaliśmy jak kumple. Potem nie było kontaktu i nagle znów kontakt zaistniał i co? I jakoś próbowałam go ustawić do pionu, bo żonaty, ale się nie udało. Nie wiem czy coś Ci tym wyjaśniłam. Czy może chodzi Ci o jawne podrywanie żonatych a nie tylko otwarte kumpelstwo, które przechodzi nagle w coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam sie podobaja przystojni, zabawni i uprzejmi mezczyzni, a nie zajeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobają podobają i jeszcze chcą ich uwieźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×