Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Następny topik zablokowany przez komucha man on the moon...

Polecane posty

dyskusja z tobą o polityce to jak radzenie sie dzifki w kwestii kryteriów wyboru partnera. dlatego jeszcze sie nikt z toba nie dogadał a nie dlatego, że jestes taki mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Shatyn dziś Shatyn jednak mnie zawiodłeś. myślałem , że z Ciebie mądry gość, jednak się myliłem, strach chyba mózg ci wyłączył.xxI zaraz sprawdzimy komu się mózg ze strachu wyłączył.Uzasadnij opierając się na moich postach, że tak jest jak napisałeś.Po tym poznamy...:D"xxxI gdzie to uzasadnienie?Czyżby jednak to tobie się mózg wyłączył?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn to swiatowiec robi miesiecznie 3-5 tys km kiedy tego nie wiem bo non stop okupuj***abskie forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ci shatyn pedale mówiłem kiedys, że cie dopadne mendo i cie dopadne. i uwierz mi zeszmacona parodio człowieka, że będziesz w tym momencie gorzko żałował swojej dziłalnosci "publicystycznej" może nawet cie rozgrzesze przed wymierzeniem kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kzięciu dziś dyskusja z tobą o polityce to jak radzenie sie dzifki w kwestii kryteriów wyboru partnera.dlatego jeszcze sie nikt z toba nie dogadał a nie dlatego, że jestes taki mądryxxxWielu sie dogadało... Ale oczywiście wiem dlaczego o tym nie wiesz... Bo ze zrozumieniem tekstu napisanego po polsku u ciebie raczej kiepsko...A żeby ze mną dyskutowac o polityce to trzeba dużo wiedzieć, bo dyskusja to w zasadzie wymiana argumentów czyli trzeba potrafić włąsne słowa uargumentowac.A to mało kto tutaj potrafi, jak możesz sam sprawdzić na moich topikach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogrążasz się Shatyn. nie wiem a może to podszyw Shatyna bo on aż tak głupi nigdy nie był aż do dnia dzisiejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kzięciu dziś juz ci shatyn pedale mówiłem kiedys, że cie dopadne mendo i cie dopadne.i uwierz mi zeszmacona parodio człowieka, że będziesz w tym momencie gorzko żałował swojej dziłalnosci "publicystycznej"może nawet cie rozgrzesze przed wymierzeniem karyxxxArgumenciki sie skończyły?Bido jedna...:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskusja z tobą o polityce to jak radzenie sie dzifki w kwestii kryteriów wyboru partnera. dlatego jeszcze sie nikt z toba nie dogadał a nie dlatego, że jestes taki mądry x doskonaŁe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pogrążasz się Shatyn. nie wiem a może to podszyw Shatyna bo on aż tak głupi nigdy nie był aż do dnia dzisiejszegoxxA czym?Może zacytujesz jakiś mój post i uzasadnisz swoją ocenę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast siły argumentu proponujesz argument siły...:DŻałosny facecik z ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale... Dodam.. Nie tacy zomowcy się na mnie czaili.Jeden chyba do tej pory żałuje jeśli żyje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze cie zmartwić. Jestem hetero.Znajdź sobie inne dooopsko pedałku...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden chyba do tej pory żałuje jeśli żyje... x a co tak mu zassales pałe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz marzenia ze swoich kręgów zainteresować, pudernico...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj kolego gdybyś pomyślał czasem to może byś się opamiętał, raz , że obrażasz mniejszości określając je pejoratywnie, a dwa , że obrażasz wyborców innej opcji niż twoja co narusza i jedno i drugie prawa europejskie prawa i tolerancję i zasady demokracji , o którą przecież wojujesz. czasami zważ , że ktoś się może tu mocny prawniczo znaleźć i będzie klapa. tym bardziej , że siejesz zamęt w dniu wyborów prezydenckich , twoja pełna buty, arogancji postawa , niestety niekorzystnie czyli odwrotnie do zamierzonego przez ciebie celu ,może wpływać na postawy i wybory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra zaczynaja sie literowki wiec zaczynaja sie nerwy gospodarza:D ktory lyka wszystko jak wyborca PO :D ktorym jest:D jakiż on jest skomplikowany w obsludze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj kolego gdybyś pomyślał czasem to może byś się opamiętał, raz , że obrażasz mniejszości określając je pejoratywnie, a dwa , że obrażasz wyborców innej opcji niż twoja co narusza i jedno i drugie prawa europejskie prawa i tolerancję i zasady demokracji , o którą przecież wojujesz. xxProblem w tym, że nie jestem twoim kolegą. To za wysoka dla ciebie półka.To raz.A dwa... Nie masz racji ale nie chce mi sie z toba dyskutować...Ale... Nie naruszam niczego.To tylko skrzywiona projekcja twoich trzech szarych komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn opiera swoje zycie na niezawodnym hasle :D FOREVER ALONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami zważ , że ktoś się może tu mocny prawniczo znaleźć i będzie klapa. tym bardziej , że siejesz zamęt w dniu wyborów prezydenckich , twoja pełna buty, arogancji postawa , niestety niekorzystnie czyli odwrotnie do zamierzonego przez ciebie celu ,może wpływać na postawy i wybory .xxxZważam i bardzo o to prosze. Chętnie się z kim posądze o duże pieniadze bo parę złotych na nowy samochód by mi sie przydało.sianie zamęty nie jest żadnym wykroczeniem tym bardziej że ja tego nie robię...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpuscmy tej bidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co?Nie ma nikogo "mocnego prawniczo"?Jaka szkoda...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś odpuscmy tej bidzie xxOK. Odpuszcze jej... Bo sie już całkiem zakałapućkała...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
splyn zalosny leszczu :D darku leszczynski z nowej huty buaahhah swiatowcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze zabolało. I dobrze. Niech boli...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kogo zabolalo :D o czym teraz bredzisz bredzisto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie bido, Ciebie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra obsrańcu odpuszczam ci na ta chwile mam fajniejsze rzeczy do robienia niz uzeranie sie z jakims niereformowalnym dziadem ktory przegral zycie na babskim forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na niego głosowałam a nie uważam się za osobę żałosna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×