Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Następny topik zablokowany przez komucha man on the moon...

Polecane posty

Gość gość
Ale już nie będę bo mnie wyc****li po całości. Ale to nie oznacza że zostałam zwolennikiem PiSu.xxNo popatrz się...A jeszcze niedawno uważałaś że ja jestem zwolennikiem PO bo na nich głosowałem... Już ci sie zmieniło?\:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybory zostały sfałszowane, prawdziwy wynik to 57:43 dla dudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pocieszenie ci powiem Iftar, że dużo się nie zmieni. W dalszym ciągu będzie tak jak jest jeśli chodzi o standard życia, przewały i przekręty.Dojdzie do tego zamordyzm jeśli wybory parlamentarne wygra pis a do tego wszystko zmierza.Dla ciebie nie będzie żadnej zmiany. I nie wiem co tam napisałaś że cie coś tam (bo się wykropkowało) ale to pozostanie. W dalszym ciągu będą cie coś tam coś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dalej będzie pycha i buta tylko innej władzy.Nie zauważyłąś, że tak jest zawsze?I to nie wazne kto by NOWY wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że mroczne czasy IV RP wrócą i idole Shatyna pójdą siedzieć :) A sam klakierek zamknie pysk ze smutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Jak wygrał Komorowski 5 lat temu to okazało się że został wybrany przez nieporozumienie jak twierdził Jarek. Teraz PO gratuluje Dudzie itd. i nikt takich głupot nie wygłasza i to jest ta różnica pomiędzy oszołomami a ludźmi normalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn :-) to ja :-) "omamista " :-) takie mialem omamy .Od dawna :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gaz musztardowy dziś Jak wygrał Komorowski 5 lat temu to okazało się że został wybrany przez nieporozumienie jak twierdził Jarek. Teraz PO gratuluje Dudzie itd. i nikt takich głupot nie wygłasza i to jest ta różnica pomiędzy oszołomami a ludźmi normalnymixxAno własnie. Dokładnie.Tylko jak widze niektórzy tego dostrzec nie potrafia albo nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duda wygrał przez nieporozumienie ? Czy ktoś z PO tak powiedział ?:D:D Kuźwa , dyskusja na dwóch topach to jak dwie Polski , PISowska i POwska :-P 🖐️ dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie mialem omamy .Od dawnaxxNie. Twoje omamy były zupełnie inne.Poszukaj sobie na wielu topikach których ostatnia strona została zablokowana, przez.. Tak. Przeciwnika Komorowskiego..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej nocy gaz... I ja niedługo idę spac bo dzień miałem ciężki..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawiak09
W październiku odsuwamy od władzy PO. Może być PiS,może być Kukiz (byle bez Korwina). Nie dajmy się nabrać na NowoczesnaPL rękę PO! Polska zmienia się :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam uważnie posty.Oto jeden z twoich dzisiaj:x"_iftar_ dziś No i już wiemy. Mam nadzieję że to początek zmian na lepsze."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz porównaj z tym powyżej:x"Pisałam w tygodniu po pierwszej debacie że w moim, naszym życiu nic się nie zmieni. "xxCzyli wg ciebie początek zmian to to, że nic się nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Bo nadzieja umiera ostatnia shatyn xxWykręcasz kota ogonem znowu...I po co?Nie lepiej sie przyznac, że "napisałam głupotę" ?Coraz bardziej odbiegasz od tego porządnego człowieka którym kiedyś byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz idę spac. Dobrej nocy życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybory są sfałszowane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W najgorszych snach nie przypuszczałem , że Duda może wygrać ! Jak to !? Głosami elektoratu w przekroju wiekowym 18 - 29 lat ! A co to gówniarstwo wie o życiu ? I co teraz ?! Przecież Michnika trafi szlag ! Wprawdzie pierwszą damę będzie miał "swoją" i kilku pomagierów też , ale problemy przewiduje poważne , kiedy tak ostro wspierał " Bronisława jeszcze nam panującego" w ostatnich dniach kampanii . Było to nieprzyzwoite i mogło wywrzeć odwrotny skutek od zamierzonego . A teraz p.Duda będzie rządził . Jak na razie ma całkowity zakaz używać słów "kaczyński" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEBAĆ MEDIA
8:44 młodzi solą tej ziemi! I ja lat 40 ich szanuję za to! Udowodnili że ich mózgi to nie masa budyniowa, jak twój mózg, czy innych agitujących na nią ludzi! Bardzo dobrze Niech Ci młodzi robią swoje i nie zdradzają swoich zamiarów by budyń nie musiał jeźdźić do Rosji na szkolenia -,,jak wykorzystać dobre zamiary przeciwnika przeciwko niemu"! Wy jesteście źli a my dobrzy Wsadźcie sobie swoje wszystkie media w dupę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkrótce po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydenckich w Polsce poinformowały o tym "New York Times" i "Wall Street Journal". Podkreślają, że sprzymierzony z PO Bronisław Komorowski przegrał z Andrzejem Dudą, mimo gospodarczych sukcesów Polski.xZ kolei "Wall Street Journal" wskazuje na porażkę Komorowskiego, mimo silnego wsparcia rządzącego obozu centroprawicowego, któremu przewodzi PO. Przypomina też, że nie pomogły mu sukcesy gospodarski polskiej, jedynego kraju który miał nieprzerwany wzrost gospodarczy nawet w okresie globalnego kryzysu.xOsłabieniem wobec najważniejszych walut - tak polski złoty zareagował na sondażowe wyniki prezydenckich wyborów, w których zwyciężył Andrzej Duda. Złoty osłabił się wobec franka, euro, dolara i brytyjskiego funta.W poniedziałkowy poranek złoty osłabił się wobec najważniejszych walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premier Ewa Kopacz zadeklarowała, że współpraca między jej rządem a Andrzejem Dudą, który według sondażowych wyników wygrał II turę wyborów prezydenckich, będzie jak najlepsza. - Mam nadzieję, że ta współpraca będzie dobrym sygnałem ze strony PO, że ugrupowanie to chce przede wszystkim dobra tych, którzy w demokratycznych wyborach zdecydowali tak, jak zdecydowali – zakończyła premier.xxI nic nie mówiła o sfałszowanych wyborach itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn po co ty to piszesz? Przecież i tak nie zdołasz wyciągnąć z powyższego tekstu właściwych wniosków. Twój płytki sposób postrzegania rzeczywistości i mnogość fobii wykluczają tą opcję!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ wczoraj Oj shatyn shatyn ty się zajmij swoją porzadnoscia smiech.gifPrzegrana boli ale jutro też jest dzień. Miłego dnia ci życzę.xxTa przegrana nie boli tylko niesie smutek.Moja porządność jest porządna:DI po raz kolejny ostrzegam... Moje sprawy prywatne zostaw w spokoju. Ja o twojej "porządności" mówiłem/pisałem w kontekście tego co TUTAJ wypisujesz a nie mówiłem o życiu prywatnym.I również ci życze miłego dnia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybory fałszują tylko budynie Bigos nie ma ani zaplecza do tego, ani nie przeszedł odpowiednich szkoleń! Budyń to wie dlatego od dziś będą się dobrze prezentować i pięknie znosić porażkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budy na nowo buduje zaufanie społeczne! Kiedyś je odzyskają i ukradną to co zbuduje bigos. Rządzili dostatecznie długo by zgromadzić kapitał na dłuuugie lata niełaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jednak masa budyniowa się smuci bo zamiast kraśc dalej muszą wstrzymać działalność! Zresztą to czy muszą okaże sie na jesieni:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
w PL panuje system parlamentarny,takze wielkiej wagi do wyboru pana Dudy nie przygladalabym raczej byl to specyficzny sygnal dla rzadzacych elit,wystarczy poczytac o kompetencjach prezydenta,dalej legislacja zajmuja sie ludzie,ktorzy rzadza 8 lat,i to ona ma wplyw na codzienne zycie przecietnego obywatela,a nie prezydent,ktorego zreszta pierwszy emigrant PL,nazwal straznikiem zyrandola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czego broni shatyn? Ideały -:O kto mu w nie uwierzy? Może żona pracuje w urzędzie a on jest bezrobotny? Pewnie tak ... -Swoją drogą ma facet silną motywację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie we wszystkim się zgadzamy otulona...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×